Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Na ez példaértékű.Mindig is tetszett a Samsung hozzáállása az ügyfelekhez.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2) WinstonWolf válasza HarleyCustom (#1) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Szelektív memória. Biztos Samsung modul van benne...

Házhozjárós szervíz megszűntetése, +1 év extra garancia vételének megszűntetése...

Szóval nekem azért a Samsung ügyfélkezelése nem annyira tetszik. Ezek SZVSZ kicsit fontosabbak, mint hogy egy bangladesi nyelvet alig beszélő maki éjjel kettőkor felvegye a telefont, ha nem megy valami...

[ Szerkesztve ]

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#3) tudi13 válasza WinstonWolf (#2) üzenetére


tudi13
aktív tag

Tudtommal azokat a GDPR törvény miatt szüntették meg. Nem tudták megoldani az adatok kezelését vagy valami ilyesmi volt az indoklás.

(#4) Kokzor válasza WinstonWolf (#2) üzenetére


Kokzor
aktív tag

A házhozjövős szerviz azért is szűnt meg, mert az újabb telefonokat nehezebb szervizelni. A régebbieket szétcsavarozták és csak annyi volt. Az újabbak meg tömve vannak ragasztóval.

(#5) tuki2200 válasza WinstonWolf (#2) üzenetére


tuki2200
senior tag

https://www.samsung.com/hu/GDPR/

(#6) Kokzor válasza tuki2200 (#5) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Amennyire tudom, az új telefonokra már a linken szereplő dátumnál korábban megszűnt ez. A régebben beregisztráltakra lehetett még, ha volt még rá garancia.
Mondjuk volt olyan opció még utána, hogy a posta elvitte. Akkor gondolom annak is annyi.

[ Szerkesztve ]

(#7) WinstonWolf válasza tuki2200 (#5) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Lehet linkelgetni, de akkor is szánalom, hogy egy ekkora cég ne tudja implementálni a jogi környezetet. Aki nem látja, hogy ez csak egy kifogás nem valódi indok az vak, vagy Tizen oprendszer fut az agyában...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#8) tixem


tixem
addikt

"+1 év extra garancia vételének megszűntetése..."

Annyi változott, hogy nem regisztrálgatni kell a mysamsung fiókban, mint eddig, hanem automatikusan jár, magyarul ab start 1+1 év garival hozod ki a Media Markt-ból a cuccot. Ugyanúgy 2 éved van, mint eddig :U Csak most már a GDPR miatt nem kell még a termékregisztrációval is b*szakodni. Tudom, mert tavaly pont a GDPR bevezetése előtt vettem a Note 8-at, én még reggel kaptam meg a +1 évet. Rá egy hétre már be sem tudtam lépni a fiókba lekérni az igazoló lapot erről.
Háztól-házig gariért kár. Ellenben nyíltak Samsung Experience Store-ok ahová beviheted és helyben megjavítanak mindent gariban. Ezzel szemben a háztól-házig garival a csodás Telemax-ba került minden telefon, hadd ne kelljen bemutatni őket. Ilyen tekintetben jobb is, hogy megszűnt. SES-be bemegyek, megmondom mi a bajom a telefonnal, megrendelik az alkatrészt X napra, akkor beviszem délelőtt, délután vagy meló után meg mehetek is érte, mert készen van. Szintén tapasztalat (kijelzőcsere).

De persze nekem is biztos Tizen OS fut az agyam helyén. Ez mind nem is igaz, csak álmodtam. Maradtál volna inkább csendben :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#9) WinstonWolf válasza tixem (#8) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Nem erről beszélek, hülye nem vagyok. Még a Note 8-amra vettem+1 év garanciát, így összesen három év garancia volt rá. A Note 9-re már nem tudtam venni.

De ugyanígy az LCD TV-re is vettem annó + éveket így összesen 5 év garancia lett rá.

Ez az amit megszüntetett a Samsung.

Maradtál inkább volna Te csendben. Szerintem Te még a DOS 6.1-nél jársz :DD

[ Szerkesztve ]

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#10) tixem válasza WinstonWolf (#9) üzenetére


tixem
addikt

Mintha kizárólag csak a gyártótól lehetne extra garanciát venni. Micsoda érvégés jajj. Media Markt, edigital, Auchan stb lassan már a sarki boltban is kap az ember pénzért kiterjesztett garanciát és/vagy biztosítást. Továbbra sem értem a hisztid okát.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#12) noro79


noro79
tag

Tűzoltóknál is 0-24 szolgálat van! :K :C

(#13) janeszgol válasza WinstonWolf (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

Annál a pont, aki a javítás nehézségeit firtatta. Egy vízálló telefont nem szerelgetünk otthon. Meg amúgy is, ezeket már sokkal nehezebb javítani.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#14) janeszgol válasza noro79 (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Nálad csak a szokásos "szar a Samsung" van. Ennyi. (Csak hogy idézzelek téged az Apple Watch hírből.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#15) Teal'C válasza noro79 (#12) üzenetére


Teal'C
addikt

-1 :(((

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#16) Darellus92


Darellus92
aktív tag

Dolgoztam a vodafone technikai ügyfélszolgálatán. Előre sajnálom őket mennyi hülye fogja őket éjjel hívni.

HTC = Help This Company

(#17) Narancskoma


Narancskoma
tag

Kíváncsi lennék mi az, amit telefonban meg tudnak nekem oldani.

(#18) noro79 válasza Teal'C (#15) üzenetére


noro79
tag

+2 :DD

(#19) Teal'C válasza Narancskoma (#17) üzenetére


Teal'C
addikt

Én úgy tudom a tekefont is lehet távvezérelni mint a tévéket, de amúgy ha véleen kifogsz egy jó és segítőkész ügyfélszolgálatost akkor telefonon is elmondja mit hol és hogyan keress vagy csinálj.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.