Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hero01


hero01
csendes tag

milyen full hdd? :F

(#3) Isual


Isual
veterán

Nem csalódtam az EiZO-ban, hoz egy szintet és megkéri érte azt az árat, amiért már jobb is van, csak nem EiZO logóval és nem 5 év garanciával... nabumm...

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#4) Isual válasza Isual (#3) üzenetére


Isual
veterán

vagy úgyis fogalmazhattam volna, hogy megkéri azt az árat, aminek a töredékéért kapni hasonló kvalitású monitort... megközelítés kérdése :D

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#5) #43960832


#43960832
törölt tag

Én azt nem értem, miért divat manapság, hogy a tesztekbe nem írnak árat? :U

(#6) Isual válasza #43960832 (#5) üzenetére


Isual
veterán

mert a tesztekbe olyan dolgokat írnak, amire egy 80-as IQ-jú személy nem jön rá 3-4 kattintással és egy kis gépeléssel a számítógépe előtt... how about that? :U

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#7) #43960832 válasza Isual (#6) üzenetére


#43960832
törölt tag

A tesztet is megtalálom másik oldalon, akkor az árat miért keressem? How about that? ;)

(#8) Isual válasza #43960832 (#7) üzenetére


Isual
veterán

oldjunk a feszültségen, segítek rajtad (fejből): ~125-130k-t kérnek érte :)

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#9) yknarf


yknarf
tag

Eizo a király, anno még egy használt CRT monitor jutott hozzám, de már akkor beleszerettem :)

http://steamcommunity.com/id/yknarf

(#10) KAMELOT


KAMELOT
titán

A monitor ára kb. 250eurora lenne belőve azt mondom megéri talán megvenni. De ez kicsit sok. Akinek fontos a munkájához vegye meg nekik megéri. Aki csak netezik annak elég sokkalta olcsóbb monitor. Aki meg teheti az meg IPS panelos DELL monitort vesz 200euro körüli áron.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#11) janos666 válasza #43960832 (#5) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Azért, mert ahány üzlet, annyi árcímke, amik akár napi szinten változhatnak.

Most épp 123k-n áll az árgép szerinti első olyan találaton, ahol raktárkészlet is van. (Ami véletlenül épp az a bolt, ahonnan a tesztpéldány is jött. ;))

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#12) Isual válasza KAMELOT (#10) üzenetére


Isual
veterán

"Akinek fontos a munkájához vegye meg nekik megéri." - annakse éri meg... csak azoknak éri meg aki herótot kap az LG-s AG-coatingtól és/vagy olyan a hozzáállása a monitorokhoz, mint az előtted lévő hozzászólónak - mindenki másnak ez a teszt arra jó, hogy megtudja mennyibe kerül "az EiZO U2312HM-je" - erős túlzással persze.

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#13) KAMELOT válasza Isual (#12) üzenetére


KAMELOT
titán

Természetesen értem, hogy mit írsz, de be kell látni, hogy az emberek 90%-a örül ha egy nagy monitort vehet olcsón. Az, hogy már IPS vagy S-IPS vagy PVA vagy stb. az már nem érdekli. Legyen jó kinézete valami jó képet adjon és FULL HD legyen és olcsó.
Akinek érzékeny a szeme az vesz drágább jobb képminőségű monitort. Akinek meg mindegy az olyat vesz ami tetszik neki és olcsó.
Azért nem mindegy hogy egy 24-es BENQ-d van 140euroért vagy egy 23-as DELL vagy EIZO 220 illetve 360euroét.
És az emberek ezt tatrják szem előtt.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#14) Isual válasza KAMELOT (#13) üzenetére


Isual
veterán

aha, az emberek... világos :K

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#15) KAMELOT válasza Isual (#14) üzenetére


KAMELOT
titán

:D Ez van! Meg kell érteni őket is! Tudod én is jobban szeretnék nézni egy 30 "Dell U3011 IPS UltraSharp monitort, de sajnos nincs 1200eurom. Igaz ingyen kihozzák. :)

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#16) raus


raus
aktív tag

Nekem teszik ez a monitor. Tipikusan Eizo. A formavilága meg minden nagyon ott van. Nekem Dell nem kell, sem semmilyen más márka. Összefoglalva teszik az írás és nagyon informatív volt! Arra amire szánták arra kiváló nekem ez jött le belőle.
Eizo rulez :R :R :R

(#17) zzolika


zzolika
aktív tag

Alapos teszt, és biztos jó a monitor is, csak a bevezetõ nem illik hozzá.
Egy irodai felhasználásra szánt, full HD, 23"-os EIZO monitor tesztje.
Az Eizo professzionális grafikus monitorokat készít, nem irodai munkára valót.
Ez látszik is az árazásán, a tipikus irodai feladatokhoz (Word, Excel, számlázó) nem fognak 120 ezres monitort venni a titkárnõnek. És itt nem számít a színtér, színhelyesség, homogenitás, utánhúzás, ez nem az a felhasználási terület.

(#18) Nyugdíjas válasza zzolika (#17) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Pedig akár hiszed akár nem, eznekik irodai kategória, és oda is pozicionálják:K

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#19) franc0 válasza zzolika (#17) üzenetére


franc0
őstag

Ezt bírom... szerinted irodába csak titkárnők dolgoznak? A CEO is egy gagyi TN-re kösse a subnotiját ha véletlenül az irodában van?

Egyébként igényes, remek cikk, szeretem az ilyet. Onnan is látszik, hogy kevés a hozzászólás...

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#20) Nyugdíjas válasza franc0 (#19) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Megkérjük janos666-t, hogy irjon az apple-ről? akkor lesz hozzászólás :DDD ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#21) #43960832 válasza Nyugdíjas (#18) üzenetére


#43960832
törölt tag

Minden relatív, gondolom az eizo irodai-célközönsége nem a kelet-közép európai régió, ahol örülnek a cégvezetők ha az öreg crt-ket le tudják váltani végre.

(#22) Nyugdíjas válasza #43960832 (#21) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nyilván. :K De az is tény, hogy -főleg EiZO mércével mérve- egy profi grafikusnak/fotósnak ez édeskevés.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.