Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Huma


Huma
addikt

Siralmas. Ezért is érdemes lenne betiltani a cigit. Nincs semmi értelme. Káros, viszi a pénzt és mint láthattuk van akinek fontosabb mint a gyerek jóléte. Ez igaz mondjuk az alkoholra is azzal a kitétellel, hogy van aki jólérzi magát tőle. Bár értelme annak se sok.
Viszont betiltani nem lehet mert akkor meg csak annyi változna hogy feketén vennék meg. (mindkettőt)
Amúgy mindennel egyetértek. De ez van. Az emberek már csak ilyen önzőek. Kell még egy kis evolúció, hogy megváltozzanak a dolgok.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#2) ollie


ollie
MODERÁTOR

A volt kommunista országokban mintegy 30 millió, az egész világon pedig 800 millió éhező van. Naponta 25 ezren halnak éhen, ez óránként kb. ezer, és nagy része gyermek. Durva?

Továbbá 2,7 milliárd ember él naponta kevesebb mint két dollárból (kb 370 Ft), és 1,1 milliárd kevesebb mint egyből.

[ Szerkesztve ]

***

(#3) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Nagyon sok pénzt visz el a segélyből sok helyen a nyerőautomata is.
A vendéglátóipar alacsonyabb szintjein be kellene tiltani a jelenlétét. :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4) hcl válasza Huma (#1) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Minden tiszteletem a Sláger Rádióé. Először ott hallottam médiában azt a nagy igazságot, hogy a dohányzásellenes kampányok képmutatók, mert maga az állam is jórészt a dohány és alkoholbevételekből él (forgalmi adó, zárjegy...)
Éppen ezért nem fogja egy ország sem betiltani a dohányárusítást :-(

Hozzáteszem nem dohányzom, és nem is dohányoztam soha, de a szomorú igazság ez :-(

Mutogatni való hater díszpinty

(#6) Vandit.


Vandit.
addikt

Az a szomorú,hogy a segélyt nem rászorultsági alapon osztják,hanem etnikai alapon és ez tény.A másik meg az,hogy nem kell összeqrni 5-6 gyereket és mindjárt könnyeb lenne. :(( :(

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7) ollie válasza hcl (#4) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez így hülyeség ahogy van.

***

(#9) Vandit. válasza Kalandor (#8) üzenetére


Vandit.
addikt

Üldözési mánia? :U
Semmi erre irányulót nem írtam szerintem. :(

Szerk: Akkor legyen megnyitva,mert ez vicc,hogy állandóan a meghunyászkodás megy.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#10) philoxenia válasza Vandit. (#9) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mindenről ez jut eszedbe?
A segélyt szociális alapon osztják, nem az osztásról volt szó az írásban, hanem a felhasználásról.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11) juliabrilke válasza philoxenia (#10) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ez kb. 50%-ban így is van... De ha valaki feketemunkát végez, akkor már a helyzet. Mint jól tudjuk kicsiny hazánkban előfordul az ilyesmi. :K :U

Nem egy embert utdok mondani, aki "minimált" keres vagy papiron semmi munkája nincs, de a fizetését pár ember tutira elcserélné vele...

(#12) Vandit. válasza philoxenia (#10) üzenetére


Vandit.
addikt

Sajnos igen. :K
Meg arról van szó,hogy ugyan minek kell ennyi gyereket csinálni,amikor 1-et sem tudnak eltartani.Aztán meg persze szegény hátrányos helyzetű család.B@szni persze tudnak meg rinyálni. :W

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#13) juliabrilke válasza Vandit. (#12) üzenetére


juliabrilke
addikt

Az általad említett dolog nem szociális helyzettől függ. :D Szinte akárki rendelkezik a "képességgel".
Viszont az szörnyű, hogy ránézel egy családra és látod, hogy esténként nem a TV-zés volt az elfoglaltság. :D :D

[ Szerkesztve ]

(#14) Vandit. válasza juliabrilke (#13) üzenetére


Vandit.
addikt

Akkor a védekezés hiánya vagy annak a dolognak az átgondolása,hogy ugyan el tudjuk-e tartani a focicsapatnyi gyereket,akit csinálunk az minek a hiánya? :DD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#15) tildy válasza Huma (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem a cigit kéne betiltani, hanem az arra nem "alkalmas" (akár pszichésen akár máshogy ) embereknél a szülést és gyereknevelést. De ez meg ugye eléggé náci módszer lenne...

Nomeg "szép új vlág" , ahol mindenki normálisan nőne fel, és ha gond van akkor is ott a szóma.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16) #11666432 válasza Kalandor (#5) üzenetére


#11666432
törölt tag

Ajajj, ha jobban összeszámolod, egyből kijön, hogy még így is megérte.

(#17) juliabrilke válasza #11666432 (#16) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ha nem érné meg, akkor már régen leálltak volna vele. De szerintem pont hogy egyre jobban megéri nekik.

(#18) azbest válasza Kalandor (#5) üzenetére


azbest
félisten

Sajna amennyire hallani a betegápolásra és a gyógyításra fordítandó pénz fix... aki nem fér bele az meg is halhat... vagy fizesse maga.
A különböző adók címén szedett összegek viszont annál többek minél többet fogyasztanak belőlük. Áhh hülye az egész világ... én is.

(#19) #47053824 válasza Vandit. (#9) üzenetére


#47053824
törölt tag

Ez egy ilyen fórum, törödj bele!
Itt kéremszépen lehet drog topic, ki, mit, hogyan, hányszor, sőt aki más állásponton van, leugatják, mert a kender nem rossz, csak a törvényeink szarok, meg különben is, a hollandok milyen fasza gyerekek...
Aztán itt van a "torrent oldal adminja voltam..." coming out topic, amit ha végigolvasol, sehol senki még csak utalást sem tesz a dolog illegális voltára. Mert hát megintcsak "természetes" dologról van szó.
Ellenben ha kiejted a szádon a cigány, ne adj isten a zsidó szót, rögtön ugrik 1-2 turbó moderátor és rögtön lökik a rizsát az alapelvekről.

[ Szerkesztve ]

(#20) dabadab válasza azbest (#18) üzenetére


dabadab
titán

"Sajna amennyire hallani a betegápolásra és a gyógyításra fordítandó pénz fix..."

??? Ezt igy hogy? Ha nem lennenek a dohanyosok, a tudoosztalyokat erdeklodes hianyaban kb be lehetne zarni.

DRM is theft

(#21) dabadab válasza #47053824 (#19) üzenetére


dabadab
titán

Na meg persze itt vannak az elnyomottak, akik allandoan teleszarjak a topikokat, aztan ha a vegen szol egy moderator, akkor otven masik topikot telesirnak azzal, hogy mennyire elnyomottak.

Sajnallak, de nagyon.

DRM is theft

(#22) Vandit. válasza dabadab (#21) üzenetére


Vandit.
addikt

ja.Meg itt vagy Te is.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#23) dabadab válasza Vandit. (#22) üzenetére


dabadab
titán

En legalabb nem foallasu aldozat vagyok ;)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#24) Vandit. válasza dabadab (#23) üzenetére


Vandit.
addikt

Még szerencse,hogy Te mindenhol megmondod a frankót. ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#25) 3psilon válasza Vandit. (#24) üzenetére


3psilon
aktív tag

Igen de jó szövegei vannak amíg nem téged fikáz :D

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#26) #96302336


#96302336
törölt tag

Éppen ma hallottam, hogy törvényt akarnak alkotni arról, hogy büntetnék azokat az autósokat, akik a kocsiban bagóznak, akkor is, ha egy gyerek ül a hátsó ülésen.
Ennek már nagyon ideje lenne.

A témára visszakanyarodva, sajnos az tényleg elítélendő, hogy egy gyerektől megvonják az örömöt, ha mégoly kicsi is, mint egy csoki azért, hogy a napi koporsószög meglegyen a tüdőrákoknak. 1 doboz cigi árán egy gyerek megreggelizik. Azt pedig még jobban elítélem, aki még ráadásul gyakorló alkesz is mellette.
Az csak duma a részükről, hogy belefojtják a bánatukat, mert pl. nincs meló. Azért nincs meló, mert vedelnek! OK, ez sarkítás, de a lényeget fedi. milyen nevelést kap egy ilyen szülőtől a gyerek...Azt fogja csinálni, mint a szülők, mert ezt látja otthon, és azt hiszi, hogy ez a normális. Az intézeti elhelyezés pedig sajna rosszabb.

(#27) Kantorpe válasza ollie (#2) üzenetére


Kantorpe
tag

Nekem napi 3 dollar a kajapenzem atszamitva.

Az jo ?

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#28) Vandit. válasza 3psilon (#25) üzenetére


Vandit.
addikt

De még milyen jó. :))

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#29) ollie válasza Kantorpe (#27) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem csak kajáról van szó. Ebben benne van minden, ami a megélhetéshez tartozik, pl.: az utazás, a rezsi, a ruházkodás, az egészségügy, stb. Ennyi pénzük van ezeknek az embereknek. Pont.

***

(#30) philoxenia válasza #47053824 (#19) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Végül is a baj az, hogy ha a témáról mindig csak azt
a néhány mondatot írod, kicsit variálva, az unalmas.
Tessék olyan írást föltenni, ahol nem csak arról van
szó, hogy mennyi segélyt kapnak és minek nekik
annyi gyerek.
Kulturáltan, az adott népcsoport kicsit mélyebb ismeretével,
több értelmes gondolattal, valódi vita is kialakulhatna egy
égetően fontos társadalmi kérdésről.
A roma, vagy ha neked jobban tetszik cigány népesség,
/ezt a kifejezést ők sértőnek érzik, ezért nem illik használni/
nem egy homogén massza, mint sokan tekintenek rájuk.
Több egymástól lényegesen különböző csoportra oszthatóak,
amelyek szokásaikban, a társadalomhoz való alkalmazkodás
tekintetében is eltérnek egymástól.
Az általunk idegennek és sokszor jogosan társadalomellenesnek
tartott szokások nem egyforma mértékben jellemzőek ezekre a
sok esetben még más nyelvet is beszélő, hozzánk különböző időpontokban
érkezett csoportokra.
Azonkívül az egyének társadalmi helyzetével gyakran meghatározható
kulturáltsági szint is befolyásolja az adott ember pillanatnyi viselkedését.
Tehát, ha konkrét viselkedésfomát tudsz leírni, ami egy nagyobb csoportjukra
általában jellemző, akkor azt némi bizonyítékkal megtámasztva, írd le.
De azt is próbáld bizonyítani, hogy ez a kulturájukból adódó viselkedésminta,
nem pedig a szociális helyzetükből következik.
Amire jó példa az, ha ez a többségi csoportokra nem jellemző.
Azonkívül, mivel a problémát gondolom megoldani szeretnéd, elfogadható
megoldási javaslatot is mellékelj légy szíves.
Ha az írásod nem ilyenforma, akkor célja csak az indulataid levezetése,
amire rövid tagsági időm alatt is rengeteg példát olvastam.
Ne tekintsd ezt kioktatásnak, a szándékom nem ez volt. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#31) tildy válasza philoxenia (#30) üzenetére


tildy
nagyúr

/ezt a kifejezést ők sértőnek érzik, ezért nem illik használni/
Én nem ezt tapasztaltam :U Sőt, ha annyira zavaró lenen, akkor már rég romazene lenne a cigányzene, a 100 tagú romazenekarral egyetemben.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#32) Vandit. válasza philoxenia (#30) üzenetére


Vandit.
addikt

A Roma cigányul cigány én úgy tudom,ergo senmmi sértő nincs abban,ha azt mondom cigány. :U

Ebből is látszik,hogy erről lehetne kultúráltan beszélni és nemkell egyből homokba dugni a fejet,ha kiejti valaki a cigány szót.
Nagy kár,hogy zárták a topikot,mert igenis lenne létjogosultsága.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#33) philoxenia válasza tildy (#31) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Sokukkal beszéltem, azért mondom.
Társadalmi értelemben, népcsoportra vonatkozóan használva.
Például : [link]

Olyan érzés lehet, mint 89-90-ben Bécsben a "Ne lopj magyar"

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34) Vandit. válasza philoxenia (#33) üzenetére


Vandit.
addikt

"A cigány szó eredete a német ziehende Gaeuner, vándor tolvajok."

Ez tetszik :DD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#35) #57764352 válasza tildy (#15) üzenetére


#57764352
törölt tag

Amennyiben arra gondolsz, hogy aki cigizik ne szüljön, neveljen gyereket?
Ha igen:
Gratulálok, nem csak "náci", hanem diszkriminatív dolog és baromság lenne. A dohányzást is lehet kúltúráltan végezni, határokat szabni vele. Abba gondolj bele kérlek, ha már létezne/létezett volna ez a dolog, és valamelyik felmenőd dohányzott volna a hozzászólásod sem jöhetett volna létre, persze az én válaszom sem (és a tér-idő kontinuum is változott volna :DD ).
Szóval, amit írtál megoldást _szvsz_ hülyeség.
Ha leteszi a cigit, hogy fordítod vissza a dolgot?
Ennyi erővel miskároljuk azt aki iszik buliba, kávézik, nem fürdik, izzad, stb. Az utóbbi kettővel lehet kezdeni mást is, de zavar minket, sőt káros ránk.
GZ!

(#36) tildy válasza #57764352 (#35) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem erre gondoltam. De látom sikerült félreértelmezned, és jócskán kiforgatnod a szavaim.

Én azokra gondoltam, akiknek egyszerűen nem való gyerek. Egy gyerek felelősség . Nem kicsi. Ezt kellene már felfogni az embereknek. Úgy vagyok vele, aki nem képes ezt a "munkát" felelősségteljesen ellátni, ott jobb ha meg sem születik a gyerek. Ha nem képes normálisan nevelni, akkro ne vállalja be. Pont.
Ennyit akartam mondani.
Ugrabugrálj csak, dohányzott a felmenőm, sőt voltak keményebb dolgok is. És van úgy hogy azt mondom, lehet jobban jártam volna, ha nem születek meg. :(

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37) #57764352 válasza dabadab (#21) üzenetére


#57764352
törölt tag

Na ez ebben a formában nem igaz.
A TBC is kezd egyre jobban feljönni, van szmog is rendesen. Ismerősőm életében nem dohányzott, mégis tüdőrákot kapott.
Másik szájrákot. Persze a cigi nagy kockázat, de ne legyen már mumus.
Ha cigizel a zebrán és elüt a léghajó azt is a cigire fogják...

(#38) DJ.Gróf válasza #96302336 (#26) üzenetére


DJ.Gróf
aktív tag

Hírekben fomyatosan hallom,hogy bizonyos országokban már betíltják a dohányzást a játszótereken,parkokban. Nálunk is ez kellene. Minnél kevesebb teret a dohányosoknak. Bevallom buliban én is rágyújtok,de amúgy irritál,főleg ha egy gyerekes anyát látok dohányozni.

(#39) #57764352 válasza tildy (#36) üzenetére


#57764352
törölt tag

Azért írtam az első pár sort, mert nem voltam biztos a dolgomban, nem volt célom a szavaidat kiforgatni. Ha nem egyre gondoltunk, akkor szorri, én kérek elnézést, de Te meg az én első mondatomat hagytad figyelmen kívül.

Nem ugrabugrálok, a "személyeskedést/példát" nem pejoratív értelemben, csupán szemléltető eszköznek szántam.

A gyereknevelésről egy a véleményünk, felelősség, nem is akár milyen.

(#40) tildy válasza #57764352 (#39) üzenetére


tildy
nagyúr

Bocs:B Kicsit ingerültebb vagyok ma a kelleténél :B

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#41) Vandit. válasza #57764352 (#37) üzenetére


Vandit.
addikt

Jah.Csak,ha én gyanutlanul állok a buszmegállóban és mellém áll egy dohányos,aki ezután rágyújt akkor mi van?Nekem jogom van nem szívni a kib@szott füstöt,neki joga van szívni a cigit,viszont én már ott álltam.Persze,ha szólok akkor ugatás van.Akkor kinek van igaza? :U

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#42) #57764352 válasza Vandit. (#41) üzenetére


#57764352
törölt tag

Van a kúltúrált dohányos kategória, na Ő nem az.
Evidens számomra, pl. ha kisgyerek van a környéken (buszmegálló, játszótér, óvoda előtt gyereket várva) nem gyújtok rá, ha mégis, akkor _legalább_ 10-15 méter távolság. Sőt, meg szoktam kérdezni, a körülöttem levőket, ha nem bírom ki (nagyon ritkán van ilyen, általában ha napközben nem cigizek, akkor sem remegek.. Persze van olyan, hogy egymás után kettő)...
Szóval ez is olyan mint a cigányozás, buzizás és tsai.
Ne általánosítsunk...

(#43) Vandit. válasza #57764352 (#42) üzenetére


Vandit.
addikt

Akkor lehet,hogy csak én vok ilyen peches,hogy csak ilyen emberekkel találkozok nap mint nap. :(

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#44) Racecam válasza Vandit. (#34) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Szeretném, ha most itt leírnád, hogy mi a problémád?
Kitiltottak a kurucinfo-ról, vagy mi a baj? :F
Talán írni kellene nekik, hogy hiányzik neked onnan egy fórum, mert szeretnéd kibeszélni, ami a lelkedet nyomja.

Egyszer és mindenkorra tudomásul kelle venni, hogy ezen az oldalon ilyenek a szabályok.
És akár tetszik ez neked, akár nem, attól még be kell tartanod!

Ha pedig mindenről "az" jut eszedbe, kerüld az ilyen topicokat!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#45) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Üdv!

Az eredeti írásra és Tildy gondolatmenetére hivatkozva az alábbit gondolom: hogyan nevelne fel egy gyereket felelőssen, ha saját magára nézve nincs annyi tekintettel, hogy ne bagózzon mert feldobja a pacskert.

Az ilyennek tényleg nem való a gyerek :(

Vegyük a saját példámat, most még nincs gyerekem, de szeretnék (a partner már meg van hozzá :D ). Most még jóízűeket bulizunk közösen, gépre is költök ilyesmi. De ha egyszer csak jönne a poronyt ---> akkor over és ennyi.

Amúgy meg nem csak akkor kell a kölyökre gyűjteni amikor már megvan hanem már előtte is felelőssen kéne gondolkodni (család alapítás és terhesség ideje alatt is; szerintem).

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#46) Vandit. válasza Racecam (#44) üzenetére


Vandit.
addikt

1.Semmi
2.Nem olvasom a kurucinfot(lehet,hogy kéne)
3.Nem írok én senkinek.
4.Ok.
5.Betartom
6.Nem tudom mi jut eszembe mindenről :F

Továbbá nem értem mi köze van a 34hsz-nek ehhez.
Ha már itt tartunk,akkor a 19-es hsz-re is írhatnál valamit. :U

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#47) Racecam válasza Vandit. (#46) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Köszönöm!!!

Az volt a legközelebb, véletlenül arra nyomtam, de az egész előző figyelmeztetésem Péter80-nak is szól!!

u.i.: Látom szerkesztetted, de már előtte betettem a Péter80-nak szóló részt.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#48) Vandit. válasza Racecam (#47) üzenetére


Vandit.
addikt

Jah,ez most figyelmeztetés volt? :U
Akkor ez majd ez rontja az egyéni avatárom lehetőségének megkapását? :O

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#49) WN31RD válasza Vandit. (#46) üzenetére


WN31RD
addikt

A 19-es hozzászólással kapcsolatban már írtam az elkövetőjének, hogy legyen szíves tartózkodni a hasonlóktól a továbbiakban, és ennél több szót nem is szeretnénk pazarolni az abban megfogalmazott ostoba hangulatkeltésre, ebben a topicban sem.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.