Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

A lebegő design, ugye tényleg csak design? Mármint csak esztétikai dolog és gyak. ua. mint a "sima" design?

(#2) Csandi válasza SunMount3r (#1) üzenetére


Csandi
őstag

Hangosabb a lebegő design, de amúgy ugyanaz igen.

(#3) dabadab válasza SunMount3r (#1) üzenetére


dabadab
titán

Gyakorlatilag arról szól, hogy lespórolják a billentyűzet felső fedőműanyagját, semmi másról :)

DRM is theft

(#4) SidCorky válasza dabadab (#3) üzenetére


SidCorky
senior tag

Ennél már csak a "Mivan, tetőre már nem volt pénz?" odaszúrás jobb a kabriósok felé. :) Sokaknak ez tetszik látványra, nekem például jobban bejönnek a "fedett" billentyűzetek, de a floatingot könnyebb tisztán tartani, nem kell belemászni.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#5) dseres


dseres
tag

Nekem is jobban tetszik a lebegő design.

Üdítő kivétel, hogy Kailh kapcsolós lett a billentyűzet, csak sajnos nem léptek ki a piros,kék, barna kapcsolók háromszögéből. Pedig a Kailh gyárt szuper kapcsolókat mind a játékosoknak , mind azoknak, akik szeretik verni a klikkelős billentyűzeteket. Ott van a speed és a box szériájuk több tucat termékkel.

(#6) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

Nekem Kailh silver speed kapcsolok vannak a billenytuzetemben, de már a h betűt sokszor duplazza esetleg triplazza... alig 1 éves. De vicces volt megszokni ha ranezek egy billenyure már akkor ir :DD

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#7) nyunyu


nyunyu
félisten

80€ ezért?
Az mostani árfolyamon 30-31k környéke.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8) dseres válasza Kolbi_30 (#6) üzenetére


dseres
tag

Nálam Kailh Box Pink van egy egyedileg épített billentyűzetben. Erős klikkelős kapcsoló, nagyon szeretem, habár az pont a másik véglet.

Ha legközelebb billentyűzetet veszek, az hotswap-os lesz, abba olyan kapcsolót teszek, amilyet szeretnék. Igaz, azok nem 80 EUR, hanem 200 körül kezdődnek.

(#9) AlphaLionX


AlphaLionX
csendes tag

Nagyon remélem, hogy ebben már kiküszöbölték a GK630K-nál lévő hibákat, név szerint a zúgó hangot háttérvilágítás mellett, a fémes ping hangot gépelés közben és a világítás "széteső" színeit, ami valami eszméletlen zavaró volt. Szavakkal nem nagyon tudom leírni, de itt egy videó, ahol nagyon jól látszik. Jelenleg is billentyűzetet keresek, de igazából nem találok olyat, ami magyar vagy UK kiosztású, jól néz ki, és nincsenek róla egybehangzóan ugyanazt a rossz tulajdonságot említő vélemények. A GK630K-t használtam 2 hétig, de sajnos visszaküldés lett belőle az említett hibák miatt. Nagyon kár érte, ezeket leszámítva szuper kis csomag volt, a brown kapcsolók különösen kényelmesek voltak. Beszéltem a gyártóval is erről, és ugyan segítőkészek voltak, de a problémát nem tudtuk megoldani, mert gyanítom, hogy fizikai hiba volt, nem szoftveres.

Jó pár olyan dolog volt a 630-ban ami más gyártónál luxus, vagy még az sem, pld. a kupakokon akárhol volt a felirat, az mind egységesen világított, nem tűntek el a sötétben a LED-től kicsit távolabb, mint számos más gyártónál (khm Asus két-háromszor annyiért). Kicsit érdekes pont ez a része, mert még a kupakok stem-jének a közepén is pont olyan volt a világítás, mint közvetlenül a LED fölött, tök jó. Az átlagnál talán kicsit nagyobbak és vastagabbak voltak a feliratok is, ami szerintem szebb is volt így, pláne a háttérvilágítással együtt. Szinte mindent be lehetett állítani szoftver nélkül, lehetett a kapcsolók LED-jeit egyenként állítani; a két lépcsős talpak, lecsatlakoztatható szövetborítású Type-C kábel, stb. Egy csomó olyan dolgot pakoltak vele, amiből látszik, hogy tényleg egy jó terméket akartak összehozni, ami logikusan van összerakva. Nagyon sajnálom, hogy vissza kellett küldenem az említett hibák miatt, ezt használtam a legszívesebben az összes közül, amit próbáltam. Illetve nem tudom, hogy miben voltak mások a kupakok a többihez képest (nem emlékszem, hogy double shot és/vagy PBT volt-e), de valamiért eszméletlen kényelmes volt rajta gépelni. Nem tudom, hogy a felület, vagy az anyag, vagy a kialakítás volt a szimpatikus, de nagyon kellemes volt.

Remélem ebből a 650-esből lesz magyar kiosztás, és kijavították az említett problémákat. Ha igen, akkor megvan az álom billentyűzetem, pláne, hogy tenyértámasz is jár hozzá <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.