Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mate


Mate
nagyúr

Tetszetős.

(#2) #56573440


#56573440
törölt tag

beltér korrekt, külső bejön, plexi nélküli verziót ha nem árazzák nagyon el egészen korrekt ház lehet. :K

(#3) #65675776


#65675776
törölt tag

Szomszédom most vett egy 100%-ig ilyen házat. A vinyókeret iszonyat be tud rezonálni benne.

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

Letisztult, igényes, mutatós ház - ha ATX méretet használnék, akkor vinném az ablakos változatot, feketében! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#5) AxBattler


AxBattler
félisten

Caseking-en már kapható, elég sok színben, ablakosan, és akár hangszigeteléssel is ellátva.
Hmm.... a Window változatért nem is olyan sok a €42, az nálunk olyan 14k-körül lesz.

UPP a Gold/Black/Window változatnak!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#6) Goblin12 válasza #65675776 (#3) üzenetére


Goblin12
őstag

SSD is your best friend. ;) Es most nem kell az a szokásos PH duma, hogy tárolásra nem jó az SSD blabla. mivel 2 éve van már egy samu SSD-m éjjel nappal megy a törlés írás és eddig egyetlen egyszer sem jelentkezett hiba és még mindig 99%-on van a healthy aszerint a csoda vinyó program alapján. :K

(#7) fattyu válasza Goblin12 (#6) üzenetére


fattyu
veterán

vegyél 2-3 tera ssd-t

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#8) vittorio7


vittorio7
őstag

Semmi extra, most ez a letisztul forma a divat.

(#9) #65675776 válasza fattyu (#7) üzenetére


#65675776
törölt tag

Például.

(#10) Garada


Garada
őstag

Kellemes hatása van és az ára sem lesz vészes szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#11) Goblin12 válasza fattyu (#7) üzenetére


Goblin12
őstag

Nincs rá szükségem. ;)

(#12) fattyu válasza Goblin12 (#11) üzenetére


fattyu
veterán

gratulálok. eljutottál addig hogy te létezel.

kitalálod mi a következő lecke?

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#13) Zozzz2000


Zozzz2000
tag

Egy újabb dögunalmas külső. Biztos tervezték vagy 3 percig. :F

(#14) Goblin12 válasza fattyu (#12) üzenetére


Goblin12
őstag

Szerintem csak magadat hergeled, de részemről nyugodtan.

(#15) AxBattler válasza Goblin12 (#14) üzenetére


AxBattler
félisten

Segítek: el kellene vonatkoztatni attól, hogy csak a Te igényeid relevánsak, és iránymutatóak.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#16) Rypejakten


Rypejakten
addikt

kevésnek tűnik az a wiring space.

(#17) patomi válasza Rypejakten (#16) üzenetére


patomi
őstag

:C Mármint középen az csík.. Na igen. Ha tényleg 15 ropi lesz kb. akkor bizony akad majd ellenfele bőven.
A gyári oldalon a fotókon azért szépen látható az előlapi venti kivágás. Szvsz elég gagyi a hatása.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#18) AxBattler


AxBattler
félisten

A nagy varázslónál 13,5, ill.15k-ért lehet június 6-tól rendelni a teli oldalas, ill. az ablakos változatot!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#19) Mokó


Mokó
aktív tag

A barnás-feketés elég tetszetős és egyszerű,de a sima fekete sem rossz..

(#20) nap


nap
addikt

Csak nekem tűnik problémásnak az előlapi panel a gép tetején?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#21) macskea válasza #65675776 (#3) üzenetére


macskea
őstag

Azoknál a gumis kék sineknél esküszöm hogy még nem találtak ki jobbal.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#22) section9


section9
őstag

Asszem megvan a Bitfenix Merc Alpha utódja. :C

(#23) drunkyboy válasza Rypejakten (#16) üzenetére


drunkyboy
aktív tag

Én is azt figyelem mekkora lehet a kábeleknek kialakított hely. Ha csak az a kis csatorna, az elég szegényes, ezt a képet elnézve pedig úgy jó 1cmre saccolnám, ami kb semmire sem elég.
Viszont a többi szolgáltatása, kialakítása elég jó, szép letisztult és az ára is elfogadható.

(#24) snipy


snipy
tag

Még egy kis "marketing" hozzá. :)

(#25) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hát ez tényleg nagyon egyszerű lett. Kinézetileg nem rossz, de nem lehet egy nagy minőség. :(

(#26) Potzee


Potzee
addikt

Tucat termék...csak a színek miatt érdekes...eléggé zártnak tűnik, nem lehet túl jó a szellőzése.
185 mm széles...max. 160 mm magas cooler fér be...és cable management...aha, persze.

[ Szerkesztve ]

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#27) #65675776 válasza macskea (#21) üzenetére


#65675776
törölt tag

Sokat ér ha maga a keret nem elég merev, így a legapróbb rezgéseket is felveszi és felerősíti. Pedig csak annyit kellene tenni, hogy két hosszanti bordát sajtolni (jelen esetben ez ugye függőleges lenne) a keretbe. Kb 1centtel megnövelné 1000db ház gyártási költségét.

(#28) E770 válasza #65675776 (#27) üzenetére


E770
senior tag

én sem értem, hogy miért nem figyelnek a HDD rezgéscsillapítására, pedig hány éve, évtizede vannak már nagyon jó példák és tényleg nem jelentős költséggel
így aztán max annyit lehet tenni, hogy a 5,25-ös helyre rakni a vincsit extra zajcsillapítással

(#29) Duree


Duree
veterán

Nem érzem benne a minőséget.Fazonra rendben lenne,de nem hiszem,hogy együtt tudnék élni vele.Az ára majd meghatározza a sikerét.

duree54

(#30) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

A színesek egész jópofák, de nem tűnnek nagy eresztésnek.

(#31) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Külsőre elmegy belsőre se lenne rossz de számomra:
Kevés a Wiring space
Vékonynak tűnnek lemezek
Nagyon "átlátszanak" az elülső venti helyek
HDDnek lehetne több hely
Nem túl bizalomgerjesztő számomra a bekapcsoló rész

Sajnos nálam a kevés 3,5ös hely miatt kilőve :(

(#32) AxBattler válasza dfdfdf (#31) üzenetére


AxBattler
félisten

Azt mondjuk én sem értem, hogy a 2.5"-es HDD helyek helyett miért nem raktak be inkább még 3.5"-es foglalatokat. A műanyag merevlemez tálcákon simán lehet kialakítani olyan alsó furatokat, amelyekkel a notiHDD-k és SSD-k is rögzíthetőek, így mindenki eldönthetné, hogy mekkora háttértárat szerel be egy-egy foglalatba.

De ez most a trend, több hasonló házban is ez a megoldás, hát követik ők is (lásd CM 693, mehh, pedig ott van bőven hely :U ).

Mondjuk egy átlag felhasználónak 3 HDD és 1 SSD általában elég szokott lenni, de azért na... :(((

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#33) dfdfdf válasza AxBattler (#32) üzenetére


dfdfdf
őstag

ÉN most vagyok így 3/1 de lesz még HDD bővítés, szóval nehogymár amiatt ne vehessek vinyót mert nem fér be :)

[ Szerkesztve ]

(#34) AxBattler válasza dfdfdf (#33) üzenetére


AxBattler
félisten

Hát ja, érthető.
Akkor már egy CM N400-as: ugyanúgy 14k-ért ebbe akár 7+1 HDD-t is belerakhatsz +2 SSD-t, és nem sokkal nagyobb a kasztnija.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#35) dfdfdf válasza AxBattler (#34) üzenetére


dfdfdf
őstag

ez már tetszetős! Megoldható szerinted a HDD blokk 90es elforgatása szépen?

(#36) AxBattler válasza dfdfdf (#35) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem. Ezen a képen láthatod, hogy az összes meghajtó tartólemeze egyben van:

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#37) dfdfdf válasza AxBattler (#36) üzenetére


dfdfdf
őstag

sajnos utána néztem és észrevettem időközben. Köszön a rám szánt időt :) szép estét

(#38) cor válasza AxBattler (#32) üzenetére


cor
őstag

(a CM693-ba 7 HDD is tehető... :U )

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#39) AxBattler válasza cor (#38) üzenetére


AxBattler
félisten

Jogos, azzal a variálható sínnel valóban lehet bele rakni 7 db 3.5"-es HDD-t is.
Köszi a kiigazítást! :R

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#40) oraihunter


oraihunter
aktív tag

Szerintem szépek, letisztultak. Már csak egy jó ár kell hozzá!

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.