Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Háát. 65 ezerért van Nokia 5.3 SD665-tel. Persze aki nem csak az SoC-re bukik, annak jó lehet. Nagy akku, NFC, Samsung szoftver.

[ Szerkesztve ]

(#2) Gerybut


Gerybut
tag

Mikor anno még 30ezerért vettem a telefonjaimat... :W :DD

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#3) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Ennyiért ez?? Biztos eladási rekordokat dönt majd. Ugyan már...

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Igazi kétpálcás mobil. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5) doooo


doooo
veterán

Hát ez "meh" ennyiért, viszont a német M51 már érdekesebb (bár az is elég drága).

(#6) Teal'C válasza Gerybut (#2) üzenetére


Teal'C
addikt

És a kenyér is 3,60 volt ;]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#7) Kanyecc1st


Kanyecc1st
csendes tag

Az az érdekes, hogy a Samsung Magyarország weboldalán is feltűnt már az aloldala a telefonnak.

(#8) janeszgol


janeszgol
félisten

Ha az SD450 helyett SD460 lenne, még azt mondanám rá, hogy tök jó.

(#9) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Lehet lemaradtam de most itthon lehet gyári garival M szériás telót venni, vagy erre felé átnevezik valami A-ra?

(#10) Zsoleszhun válasza -Faceless- (#9) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Lehetne A 0.6 és A 0.7 ;]

¯\_(ツ)_/¯

(#11) GSP


GSP
aktív tag

Van miből válogatni.
Nagyon elégedett vagyok az M30S-el, ahol fontos az akku ugyebár...

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#12) Gerybut válasza Teal'C (#6) üzenetére


Gerybut
tag

Jaja, ellenben a pénzem ugyanannyit ér. Tényleg csodás :R Azaz anno 2011-12... szóval nem az átkosról beszélek🙂

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#13) Gerybut válasza Gerybut (#12) üzenetére


Gerybut
tag

Akkoriban mai szemmel nézve A51 kategóriás telokat vettem 40ezerért kb, az iPhone 4-4s került 150-180 ba, most 4-500, tehát az arányok megmaradtak.... szerintem ez kiba gáz!!
A fizetés ugyanis nem lett 4szeres! :O

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#14) doooo válasza Gerybut (#13) üzenetére


doooo
veterán

De a tudás négyszeres lett (a nyers erő meg inkább negyvenszeres; bár nyilván az appok követelményei is)... meg az előállítási költségek is (a drágább alkatrészek mellett a jelentős méretnövekedés sem teszi olcsóbbá a dolgokat).
Nyilván elszálltak az árak, de azért kétségtelenül mást kap az ember egy 2011-es középkategóriás készüléktől, meg egy A51-től.

(#15) -Faceless- válasza doooo (#14) üzenetére


-Faceless-
őstag

Nyilvánvaló, de manapság egyre több mesterséges szeparálást látni. Az A30s-ben, illetve A40-ben is arra bőven képes amoled kijelző, és hardver van, de nincs bennük always on kijelző, mert samsung azt csak 100k felett ad. Ugyan ez A41 minden téren lassabb, és rosszabb mint az elődje A40, a Redmi Note 9 lassabb mint a 8, az új Moto G-kben nagyobbak a kijelzők, de legalább a felbontás feleakkorára csökkent, az Lg, és Sony is 3 évvel ezelőtti belépő kategóriás SOC-val árulja még a 80k-s telefonját is.

Inkább csak rossz a szájíze az embereknek Magyarországon, és az se segít, hogy nincs hivatalosan forgalomban se Motorola, se Pixel. Persze el kell adni a drága telefont kell a megkülönböztetés, de nagy divat lett mostanság, hogy ahelyett hogy felsőkategóriába rankunk új dolgokat, inkább elveszünk a középből.

(#16) Gerybut válasza doooo (#14) üzenetére


Gerybut
tag

Őőő, ez az állítás nem túl releváns, persze, hogy sokszoros a tudás, de akkor ezekszerint 10 év múlva 1,5 millió lesz egy teló? Meg 2011-ben is sokszoros volt a tudás, de kétlem, hogy 10 ezer forint volt egy telefon 2000-ben. De nemám, mert az Ericcson R600-am is 30 ezer volt anno, ahhoz képest a Samsung Monte érintőkijelző stbstbstb ugyanannyi volt. Akkor hogy is van ez? Sz*r az irány, de nagyon. Tudom, hogy nem MO a nagy piac sehol sem, de azért na....
És akkor arról nem is beszélek, hogy sokszor drágábban vehetem meg ugyanazt a terméket negyedannyi fizetésből, mint egy Ny-Eu-i és ez szánalmas....hitelek és összeszerelők országa :O

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.