Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sonja


Sonja
veterán

Ez tetszik, elfogadnám. :) Persze kérdéses a hangja, de idle elég halk lehet. 90%-ban ebben a módban működne. :D

Ui.: Igazából a GT 1030 jöhetne inkább.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2) Chp


Chp
őstag

Dettó ugyanaz mint a mi Elsánk! Venném ha jönne!

(#3) Angel1981


Angel1981
veterán

De régen is volt már, amikor az egy slotos kártyák voltak a standardok, és a két slotosak a "szörnyek". :)

(#4) Qkackca


Qkackca
őstag

Remek, akkor ez talán kapható lesz az Eu-ban is, és nem 27 ezer yen lesz postával meg vámmal :U
Bár kicsit hosszú, 211 mm az Elsa verzió, szemre ugyanaz ez is.

Az ASL féle low profile 1050Ti-ről nincs új infó?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#5) cellpeti


cellpeti
veterán

létezik még Inno3D? :Y

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6) Redneck válasza cellpeti (#5) üzenetére


Redneck
veterán

Én inkább az Elsan lepődtem meg! :C
Inno3D elég jó kártyákat csinál újabban, én 1060-at vállaltam be tőlük. Nagyon korrekt minőség.

Ez a kártya is tetszik, kis konfigba simán beraknám ha jó áron adják. :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#7) jedis válasza Angel1981 (#3) üzenetére


jedis
senior tag

Áhhhh ! :D Jó kis 4850-esem ! Vékony volt mint egy penge . Igaz, este sötét szobában ő adta a hangulat világítást, mert vörösen izzott game közben . :D

[ Szerkesztve ]

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#8) Lacok


Lacok
őstag

Több gyártó is előállhatna hasonló megoldással mert igény lenne rá.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#9) shteer válasza cellpeti (#5) üzenetére


shteer
titán

Jóreggelt :D

..szerintem jónak tűnik

(#10) D013


D013
aktív tag

Utoljáta a HD 4670-esem volt egyslotos. De szerettem azt a kártyát, 2009-ben vettem kb 37 ezer forintért. Vitt mindent 1024*768-ban a 15 colos CRT monitoromon.

(#11) ceia


ceia
őstag

Azért vigyázni kell az Inno3D-vel, mert olcsó megoldásokat szoktak alkalmazni és ennek megfelelően mind szolgáltatásban, mind élettartamban gyengébbek lehetnek a nevesebb gyártók vasainál. Mintha olvastam volna valahol, hogy a ventilátoraik folyamatosan egy fordulatszámon mennek. Tehát nem lepődnék meg, ha ennek nem is lenne idle módja. Régen a legrosszabb minőségű kártyákat csinálták, túl nagyot biztos nem változott ez a cég. De ha van valakinek, és mást tapasztalt, kérem cáfoljon meg. Nem véletlenül lehetnek a legolcsóbbak a 1050/Ti/1060 modelljeik.
Nekem úgy tűnik nem csupán lemásolta az Elsát, hanem alapvetően tényleg ugyanaz, minimális design változtatással. Közösek az alkatrészeik, vagy akár mindkettő ugyanott készülhet. :U

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#12) shteer válasza ceia (#11) üzenetére


shteer
titán

A 1050Ti-jeiken van minimum fordulat de ha kell emeli, azaz nem félpasszív.

Viszont 1070/1080 szinten nem kicsit jók az iChill megoldások

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.