Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) andy19770128 válasza antikomcsi (#160) üzenetére


andy19770128
aktív tag

Az amd lehet 400 wattos teljesíjtményfelvétel melett csinálja aleggyorsabb vgat a piacon. igaz 2 csippel egy lapon de az legalább beton stabil . ráadásul driver cserével munka vga lesz belőle. pro duo. (fiji) 120 000 a használt ára. ja és a radeonos képminőség mindig is jobb volt

(#302) andy19770128 válasza Puma K (#298) üzenetére


andy19770128
aktív tag

nekem vizhütéssel memória orajel csökkentés meltt nem csinált galibát. de léghütés melett 35% kkal keletta memóriát kiherélni ehhez. ez túlzás. ebből egyérttelmű lett számomra hogya memóri a gond

(#303) andy19770128 válasza Puma K (#298) üzenetére


andy19770128
aktív tag

Onnan tudom hogy 12 hónapot fejlesztették hoogy ennyi időt kaptunk mi is egy szegmens (memória) fejlesztésére az nvidiátol és a microntól. Hozzátenném hohy mind a micron mind a samsung jelezte az nvidiának hogy a memóra sebessége ill. az abból adódó hő gond lehet. lesöpörték a témát.

(#304) Puma K válasza andy19770128 (#301) üzenetére


Puma K
veterán

"Az amd lehet 400 wattos teljesíjtményfelvétel melett csinálja aleggyorsabb vgat a piacon. igaz 2 csippel egy lapon de az legalább beton stabil ."

Azért azt tedd hozzá, hogy ott gyorsul a rendszer a második GPU miatt ahol az támogatott adott programban.
De nem mindenhol működik a 2 GPU és van ahol csak plusz fogyasztóként és hőforrásként van jelen mint sem munkát végző egységként a gépben.

A dedikált VGA piac ~80%-át magáénak tudható gyártónak meg a 2 kártyás kiépítése így ilyen hatékony a gyakorlatban:

NVIDIA SLI GeForce RTX 2080 Ti and RTX 2080 with NVLink Review

Akkor az AMD maradék 20%-ban szerinted mennyire támogatott a gyakorlatban, és mennyire érdekük, hogy optimalizáljanak az ő kártyáikra az adott játékot készítő csapatok és az azokat pénzelő-irányító kiadók...?

A jelenlegi leggyorsabb játékra szánt kártyájuk a Vega 64 ami teljesítményben egy GTX 1080 körül mozog.

A teljesítmény meg fogyasztást szerintem hagyjuk esetükben, mert hiába fogyaszt sokat cserébe nem úgy megy ahogy annak a fényében elvárható lenne... de már pár éve így van ez.

Értjük, hogy van egy kártyád aminek a teljesítménye _neked_ jó és _te_ örülsz neki, de azért ennyire nem kell nyomni.

(#302) andy19770128

Ja hogy te megint a saját kártyádról beszélsz...

Maradjunk annyiban, hogy a kártyád köszönő viszonyban sincs az RTX 2080 Ti-vel sem teljesítményben, sem fogyasztásban, sem pedig időtállóságban.

(#303) andy19770128

Mert hogy te hol dolgozol, és milyen forrásokkal tudod alátámasztani az állításodat?

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#305) andy19770128 válasza Puma K (#304) üzenetére


andy19770128
aktív tag

mindenhol működik a 2 csip csaka hatásfok eltérő2. 20% tól 75-80% ig

(#306) andy19770128 válasza Puma K (#304) üzenetére


andy19770128
aktív tag

jómagam cak egy mérnők vagyok a samsung nál. gpu ramokat fejlesztünk és tesztelünk. igy nem tudhatok semmit sem a témáról. A tech powerup tesztjei hez. nem játékok alatt lett tesztelve. a tapasztalat az ogy dx 12 alatta crossfire jobb hatásfokú mint a sli. legalább is játékok alatt. az olyan dolgokrol mint a vulkán már nem is szólok.

(#307) andy19770128 válasza Puma K (#304) üzenetére


andy19770128
aktív tag

10 évnél régebbi játéknál van olyan hogy csak 1 gpu megy

(#308) andy19770128 válasza andy19770128 (#307) üzenetére


andy19770128
aktív tag

a talán legpopolárisabb játékban (wow) 40% kot ad a két gpu crossfireban. win 10 alatt. sli 30% körüli. 1070 sli

(#309) Astroboy válasza andy19770128 (#308) üzenetére


Astroboy
őstag

Nem kötekedésképp, de próbáld már meg kevesebb hozzászólásban közölni a mondandód, például, ahogy Puma K kolléga is tette előtted.
Legalább amíg szerkeszthető a hsz, ne írj újabb bejegyzést.

(#310) b. válasza andy19770128 (#306) üzenetére


b.
félisten

SLI már nincs RTx / dx 12 alatt de sebaj :)

DirectX 12 Explicit Multi-Adapter

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#311) bbdzyx válasza Astroboy (#309) üzenetére


bbdzyx
senior tag

+ sokat segítene a dekódolásban, ha nem valami holt nyelven írna.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#312) Astroboy válasza bbdzyx (#311) üzenetére


Astroboy
őstag

Azt már meg sem mertem jegyezni, mert még a végén megint rám adjátok a Grammar nacit. :D

(#313) andy19770128 válasza Astroboy (#312) üzenetére


andy19770128
aktív tag

gyermekeim az úrban:
1 mobil telóval ennyi telik tőlem.
2 igen helyesírás nácik akkor jönnek elő ha nincs mivel vitatkozni de szeretne továb fölényeskedni, és ekkor baromira jól érzi magát hogy végül is jól meg mondta.

Az egyszerüség kedéérti irtam sli-t. mint mondottam telón keresztül ennyi megy. De ettől még lehett érteni ugy látom tehát ismét egy Grétsy László jelent meg :)

Én nem vagyok egyik márkának sem a mániákusa. mindig az ár teljesítmény párost veszem meg. felőlem lehet a cpu cyrix sx 40 es is ha jól teljesít akor azt veszem. Sosem veszek semmit amire pár marharépa azt mondja hogy az a menő. laptopban intelt használok mivel az amdnek korábban nem volt igzi jó teljesitményű cpuja laptopba. de asztaliban ryzen 2600 at. 32gb rammal. radeon pro duo-val. ha 1 év mulva egy ismeretlen kinai cég olyan vga tol a piacra ami ezt veri- árban és teljesítményben. VR-ben is jobb . 4 k ban is. akkor azt veszem meg

(#314) t72killer válasza andy19770128 (#301) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Van erről valami teszt, mert a hír alapján (2db Nano illetve a 2017-es kiadásban 2db Polaris mag) nem tűnik egy nagy szenzációnak, tartok tőle, hogy még CF-et támogató játékokban is elpáholja egy 1080Ti vagy sima 2080.

Távol álljon tőlem a nyelvtannáculás, de van egy szint, amit már szenvedés olvasni. Én is gyakran telóról írok, de odafigyelek, hogy ne hagyjak szemetet az utókorra. Ettől függetlenül a témánál maradva, muti egy hiteles tesztet és elhiszem, hogy a pro duo a király.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#315) t72killer válasza t72killer (#314) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Bocsánat, lemaradt a link, "hír" alatt erre a cikkre gondoltam.

Speckók is vannak, ezekszt az erősebbik, 2016-os PRO DUO 8TFLOPS-ot tud, míg a 1080Ti 11-et FP32-n.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#316) andy19770128 válasza t72killer (#315) üzenetére


andy19770128
aktív tag

fhd ban egál ban van a1080ti vel. játékokban. 4 k-ban 15% kkal erősebbca fiji. mindekettőm van itthon szénné tesztelgettem már őket. a hbm ramok miatt életképes a technológia. A felbontás növelésével egyre negyobb a különbség a pro javára. mindenkinek javallom hogy személyesen teszteljen odahaza. mert az ami objektív.

legalább 10 -10 vga drivert kell letesztelni per kártya.....

Beirkálhatnék ide mindenféle számokat de az az igazság hogy az emberi pszihét ez nem érdekli. ezért szinte soha nem nézem meg más ember tesztjét.

(#317) andy19770128 válasza t72killer (#315) üzenetére


andy19770128
aktív tag

ismerem a számokat csak játék alatt ez nem igy van. a HBM ramok irdatlan sávszéle sok sok meglepit ad.

(#318) andy19770128 válasza t72killer (#314) üzenetére


andy19770128
aktív tag

a polarisos pro duo csak munkára való. Ami üt aza FIJI csipes. 24 gb hdm ramos.

ELárulok valamit. csak a saját tesztjeidnek higgy. mindenki hazudik.

(#319) t72killer válasza andy19770128 (#316) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Légyszíves használd a szerkesztés opciót, legalább akkor, amikor ugyanarra a HSZ-re reagálsz 2percen belül...

"fhd ban egál ban van a1080ti vel" - és ki a frász vesz fullHD-re ilyen kategóriájú VGA-t:F?

Szerk(!) #318: OK, ha ingyen tudnék beszerezni egy ilyen karit, persze, letesztelném, összehasonlítanám a 2080Ti-vel (elméletileg jövő hét közepén hozza a postás). Ahhoz viszont semmi kedvem, h ebayről beszerezzek egy karit, ami aztán érdeklődés hiányában a nyakamon marad.

A 24GB RAM persze jól hangzik, csak játékoknál semmi haszna, 8giga fölé is csak nagyon extrém esetekben 4k felbontásnál megy a vram-fogyasztás.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#320) - = Zk = - válasza t72killer (#319) üzenetére


- = Zk = -
félisten

és ki a frász vesz fullHD-re ilyen kategóriájú VGA-t:F?
spanom :W
6700K+1080Ti... FHD/60Hz

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#321) t72killer válasza - = Zk = - (#320) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#322) b. válasza t72killer (#321) üzenetére


b.
félisten

:DDD :DDD
ez egy 2 GPu-s szörnyeteg mennyit zabál? még egyébként így is elmarad a TI től nagyon sok esetben.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#323) - = Zk = - válasza t72killer (#321) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem ne mond :U :DDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#324) Cs1csó válasza - = Zk = - (#320) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az komoly, arra egy 1060 is elég nem? Beleölte a pénzt de moncsira már nem jutott? :C

(#325) t72killer válasza b. (#322) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A kolléga által bátorított "saját tesztre" nulla az esélyem, így csak mások számaiból tud az ember saccolni.

Ahogy nézem, a radeon pro-t "2db Fury X alkotja", és a 1080Ti majdnem 2x olyan erős, mint 1db ~300W-ot fogyasztó(!!) Fury X. A két GPU-s kártyán 3db 8pines csati van, ami elvben is nagyonmax 525W-ban limitálja a fogyasztást, ergo még tökéletesen működő multi-GPU implementáció mellett se nagyon lesz dupla fury X teljesítmény a dologból.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#326) - = Zk = - válasza Cs1csó (#324) üzenetére


- = Zk = -
félisten

well...
ugye sztrímelgetni kezdett... azt mondja, neki az 1440p nem játszik, csakis a 4K... há'mondom az kicsit necceske lesz, főleg sztímelve... ugye az itteni ADSL net is fos... meg azért oda vas is kell, monitor stb stb, meg ésszel kell összehozni... macera, főleg aki nem ért hozzá...
vett egy HD Pro kamerát, de nem bírja az 5 megás net az ultra FHD grafikát + a HD kamerát feltolni... szal.. kamera OFF... :D
jah, 5en vagyunk ezen a 23/5-ös neten...

mesélte, hogy innen átverapróról vette, garis stb stb... kiderült, mégse garis... én mondtam neki, várja meg az RTX szériát... (Akkor még nem tudtuk, hogy RTX lesz a neve, én a 11x0 szériát hittem, mindegy) akkor jobb áron vesz majd Pascalt....

jah, a 6700K nincs húzva.. nem ért hozzá és az AIO vize is gyér hozzá... nincsenek a ventik se szabályozva, se semmi, szal...ömlik a meleg a gépből ha játszik...
persze ezért nem haragudhatok rá, hiszen Ő csak egy "user"... semmi több... :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#327) Cs1csó válasza - = Zk = - (#326) üzenetére


Cs1csó
félisten

MI pénzt beleölt....

(#328) - = Zk = - válasza Cs1csó (#327) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát még a kezdeti játéksorsolásokba :U
2 évet adott magának, azt mondta.... 6 hete csinálja kb...
eleinte azokkal játszott, amiket ugye sokan néznek.. Fortnite, Overwatch, PUBG stb.... most már úgy van vele, amivel kedve van játszani, azzal játszik.... mondom oké, de ez kicsit korai... átlag nézőszámod 3... köbö...
szal...
de legyen sikere, én azt kívánom... de szvsz a sztrímelgetéshez jelen esetben sokkal több idő kell, mint sokan azt gondolják... napi szinten kell előtte dekkolni minimum 6-8 órát, hogy lássák, csinálod... napi 3-4 óra , változó napszakban az SZTEM semmire nem jó... főleg ugye, mert itt van Ő is kint velem Angliában...
mindegy, OFF off.... :R

de nekem a 7700K (4.9/1,35)mellé kell egy 2080.... G-Sync, 1440p, 144+ Hz.... :C vaaagy... egy 1080Ti... csak kérdés, menny ideig "élteti" még a csúcs Pascalt az nV szoftveresen :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#329) thomasvold válasza CptAdamica (#291) üzenetére


thomasvold
őstag

Most volt időm kibontani a kártyát, sajnos ma munkanap van, csak holnap lesz időm beszerelni a gépbe. Pár sötétben készült kép, majd készítek jobbakat, ha beszereltem. Ahogy meghozta a futár, rögtön 6 ezer forintot esett az ára a webáruházban, dehát istenem, na :D

Rohadt nehéz és nagy, überbrutál kártya, kb. 3 slot-nyi helyet foglal el a gépben. Pedig csak egy kis 2070-es :))

(#330) t72killer válasza thomasvold (#329) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az a lényeg, h jól be legyen hűtve, a helyet meg meg kell hagyni neki:R.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#331) b. válasza thomasvold (#329) üzenetére


b.
félisten

szép, visszafogott, tetszik! :R

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#332) CptAdamica válasza thomasvold (#329) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ja, pont tegnap láttam, hogy -6 ezer. :D Legyünk már túl ezen a Black Friday-en, akkor megnyugszik a kis lelkem. :D

Megyen!

(#333) andy19770128 válasza t72killer (#319) üzenetére


andy19770128
aktív tag

2x4 gb hbm re gondoltam. és 1080 ra 2080 már gyorsabb de persze bugosabb is :)

(#334) andy19770128 válasza t72killer (#319) üzenetére


andy19770128
aktív tag

jóember azért irtam fhd mert minden értelmes teszt azzal kezdődik. és 4kban ér véget

(#335) andy19770128 válasza t72killer (#325) üzenetére


andy19770128
aktív tag

470 wattól többet még nem sikerül kihuznom belőle

(#336) t72killer válasza andy19770128 (#333) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ja, a speckókat nézve csodálkoztam is, hogy esetleg létezett egy nagyobb memóriás darab. Így viszont extra bukó, ugyanis több GPU-s rendszereknél tudtommal a GPU-nkénti RAM számít, azaz 2db 4GB-os egység összeragasztásával nemigazán leszünk előrébb, mintha csak simán 4GB-ot tennénk egy erősebb GPU-s karira. 4GB viszont manapság kevés - hacsak nem fullHD-ben játszik az ember.

#334: Nem, minden teszt a dobozkibontással kezdődik, mégis, amikor egy adott kari teljesítményéről beszélünk, akkor a QHD-4k eredményeket idézzük. Egy felsőkat VGA teljesítménye szempontjából manapság már teljesen irreleváns a fHD, mert ott már nagy valószínűséggel erősen CPU-limites lesz a játék.

#335: Nno, akkor ebből kb lehet is saccolni, hogy mennyivel lesz kevesebb a teljesítmény 2db Fury X-hez képest;).

#337: akkor meg is érkeztünk, ez pontosan a 1080Ti teljesítménye, IDEÁLIS ESETBEN, azaz amikor a játék tud 2GPU-t kezelni. Ennyi.

U.I.: KÖNYÖRGÖM használd azt a nyomorult szerkesztés opciót és ne f.sd tele a fórumot 2percenként 5db HSZ.el! Ez nem fészbúk cset:W

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#337) andy19770128 válasza t72killer (#325) üzenetére


andy19770128
aktív tag

soha nem is irtam hogy duplázódna. 30-70% a többlet. dx 12 ben 50% fölötti minden esetben. a csúcs eve online ban van 83% és a wow 79%

(#338) andy19770128 válasza t72killer (#336) üzenetére


andy19770128
aktív tag

hbm ramnál nem igy működik. az irdatlan sávszél sokat számit

[ Szerkesztve ]

(#339) AAAgold válasza andy19770128 (#338) üzenetére


AAAgold
senior tag

Lécci, ha rövid időn belül több válaszod van, azt egy válaszba tedd már be. Köszi

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#340) Cs1csó válasza t72killer (#336) üzenetére


Cs1csó
félisten

:C :R :W :DD :O :K

(#341) fRooStzzZ válasza AAAgold (#339) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Látod, még lelkes újonc.. Kell még pár hsz, míg "menő" lesz. :)

(#342) thomasvold válasza t72killer (#330) üzenetére


thomasvold
őstag

Eljutottam végre odáig, hogy tegnap este újratelepítettem a jó pár évesWin10-et, csüngött már ezen Radeon R9 290, 280X, GTX 1070 :D Jobbnak láttam újratelepíteni. Ma végre szabadnap, pár szintetikus tesztet dobok fel és utána beszerelem a kártyát végre valahára.

(#343) lavorka válasza thomasvold (#342) üzenetére


lavorka
aktív tag

Nyitottam topicot a 2070- nek: [link]
Erre tessék!

Hát értem én a beszédjit! Veder kell neki meg lavór... :D

(#344) thomasvold válasza lavorka (#343) üzenetére


thomasvold
őstag

:R

Akkor léptem oda :)

[ Szerkesztve ]

(#345) andy19770128 válasza fRooStzzZ (#341) üzenetére


andy19770128
aktív tag

valoban . Itt a forumon ujonc vagyok. a legritkabb esetben szolok hozza. csakis akkor ha van mit mondanom

(#346) b. válasza andy19770128 (#345) üzenetére


b.
félisten

akkor tanuld meg használni a szerkesztés gombot és az off topik gombot, mert lehetséges, hogy pár moderátor kicsit lelassítja az előrelépegetésedet. EZ a hozzászólásod is offtopik volt...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#347) #45185024


#45185024
törölt tag

(#348) syberia válasza #45185024 (#347) üzenetére


syberia
veterán

:DDD

https://howbad.info/

(#349) Olajka02 válasza syberia (#348) üzenetére


Olajka02
aktív tag

:) :C

(#350) imi123 válasza syberia (#348) üzenetére


imi123
őstag

Nem unod még?
Rettentő szánalmás ez más kárán élvezkedés.

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#351) syberia válasza imi123 (#350) üzenetére


syberia
veterán

Rettentő szánalmas módon a nemzetközi sajtó foglalkozik az üggyel, mi változik ha vannak akik humorosabb formában világítanak rá a problémára?

https://howbad.info/

(#352) imi123 válasza syberia (#351) üzenetére


imi123
őstag

Bevallom amikor még csak a fekete képernyős hírek voltak én is poénkodtam itt világító(égő) kártyával.
Most viszont hogy valóban ilyen gondok vannak a kártyával nem tudnék tapsikolni és poénkodni rajta.

Bocsi ,a szánalmast visszavonom.

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#353) Eugene Roe válasza imi123 (#350) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Senkinek nincs kára, ott a garancica, ha nem lopottan veszi :) vagy már ki is gyulladnak?

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#354) KAMELOT válasza Eugene Roe (#353) üzenetére


KAMELOT
titán

Ha valakinek gondja van a kártyával azonnal cserélik! Csak nehogy a másik kártya is trágya legyen! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#355) - = Zk = - válasza KAMELOT (#354) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nempara, 1 év bolti+2év(?) gyártói garis az enyém, megy vissza amint bmi baja van :D
ha kell, havonta... :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#356) syberia válasza - = Zk = - (#355) üzenetére


syberia
veterán

Limited test escapes :DD

https://howbad.info/

(#357) - = Zk = - válasza syberia (#356) üzenetére


- = Zk = -
félisten

fa..za :C
3 év gari van az enyémre, ebből 1 év boltba... szal most megy a nyüstölés :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#358) Winner_hun válasza b. (#346) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jól használja a fórumot, külön hozzászólásokra külön válaszol. Így kell ezt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#359) lovas001


lovas001
aktív tag

.nem ide

[ Szerkesztve ]

Nem tudta, hogy lehetetlen, ezért megcsinálta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.