Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

Szerintem ez remek

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#2) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Csak kéne rá sok-sok jó játék,app mint az Androidra. Különben jobban tetszene a WP7 mint az Android, de így hogy alig van jó játék és az is fizetős..

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#3) legiaap válasza ted_mosby (#2) üzenetére


legiaap
nagyúr

+1

GALARDO: Hova gondolsz te?
;]

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4) GALARDO


GALARDO
addikt

Appok is lesznek benne? ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#5) #06658560 válasza GALARDO (#4) üzenetére


#06658560
törölt tag

Azt külön kell megvenni. :P

(#6) Воланд


Воланд
titán

"Company Meeting: Yes, Microsoft Will Unify Development for Windows Phone and Windows

And now we know the timing, sort of: It will happen with the next release of Windows, or what we might call Windows 9. The idea is to unify the development environment—tools and APIs—across all Windows devices and to provide a single app store that works across PCs, tablets, and phone. That latter bit caused a bit of a sensation online yesterday when reports emerged that Microsoft was going to "combine" Windows Store (for Windows) and Windows Phone Store into a single electronic storefront, but that's not really a big story: They are already the "same" store, really. The big deal is that the app environments—the runtimes/APIs/SDKs—are merging. Yes, it's happening." [link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7) cskamacska


cskamacska
addikt

Akkor ez most a Microsoft Store(+kisebb nagyobb spéci MS boltok), a Games for Windows Live bolt, Xbox Live bolt, Win8 bolt, Windows Phone bolt, és a WinRT bolt összevonását is jelenti, vagy csak csempés tapizós cuccokét? :F

Egy szép nagy egységes és bárhonnan elérhető MS boltnak tudnék örülni. :R

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#8) Lacee1986 válasza cskamacska (#7) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Az lenne az észszerű, de ez csak egy Win8 Desktop és Mobil összevonás, ha jól vettem le. :(

[ Szerkesztve ]

(#9) Воланд válasza cskamacska (#7) üzenetére


Воланд
titán

elso korben windows 8 - windows rt - windows phone, aztan majd jon az xbox. valamikor.

a gfwl jovore megszunik.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10) meszike91


meszike91
senior tag

Nagyon jó lenne :C ,de a Microsoftot ismerve inkább a nyárra tenném.

[ Szerkesztve ]

du, du hast, du hast mich

(#11) SpongyaBob válasza ted_mosby (#2) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Először is WP7-en már túl vagyunk..
Egyébként meg miért szégyen fizetni az alkalmazásokért? Úgy gondolom ennyit megérdemelnek a fejlesztők.
Az egy dolog, hogy droidon van ingyenes verziója egy adott játéknak cserébe tele van kú.va reklámmal.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#12) legiaap válasza SpongyaBob (#11) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én fizetnék ha lenne választék.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13) devast


devast
addikt

Remélem ez a store opcionális telepítési lehetőség lesz. Már attól is a falba verem a fejem, hogy rohadt oem office 2013-at nem lehet aktiválni email cím nélkül. Ez fantasztikus, mikor egy ügyfél vesz 10 gépet, 10db oem office -al....

(#14) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Inkább az alkalmazásfejlestőket kéne ösztözni, hogy az alkalmazásaikat tegyék át wp-re meg winre, ne csak droidra és iOS-re

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#15) Воланд válasza devast (#13) üzenetére


Воланд
titán

hogy lenne az? benne van az os-ekben.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16) no1r válasza legiaap (#12) üzenetére


no1r
őstag

rengeteg fingós appot mindenkinek!

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#17) devast válasza Воланд (#15) üzenetére


devast
addikt

Hát nagyon remélem, hogy le lehet tiltani valahogy, group policy-ben, vagy akármi. Mert a melós Jóska gépére pasziánszot sem rakunk, mert nem az a dolga, hogy hülyéskedjen vele hanem, hogy dolgozzon.
Már olyan géphez is volt szerencsém, ahol mindenféle "kisegítő lehetőség"-et beállítottak, nagyító, felolvasás, nem hittem el mikre nem képesek az emberek... az ilyenek baromságok meg nincsenek szankcionálva, de erről meg nem én tehetek.

(#18) ted_mosby válasza devast (#17) üzenetére


ted_mosby
senior tag

+1. Melós Jóska :DD

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#19) azopi74 válasza Thaaleum (#14) üzenetére


azopi74
addikt

Mondjuk, ha elérnének 10% feletti részesedést a wp-s telefonok, az meglehetősen ösztönző hatású lenne :)

(#20) legiaap válasza no1r (#16) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hát ha neked ez az igényed

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#21) Paul119 válasza SpongyaBob (#11) üzenetére


Paul119
addikt

ki kell kapcsolni a netet es voala ..nincs reklam :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#22) WinPho


WinPho
senior tag

Modern WP-t a népnek! :)

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#23) desolator válasza SpongyaBob (#11) üzenetére


desolator
senior tag

Nem a fizetéssel van a baj, hanem hogy ami andoridon 1 dollár az wp-n 3-4 ami azért már annyira nem elhanyagolható különbözet. Nekem ez az egy bajom van a wp-vel egyébként imádom.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#24) SpongyaBob válasza Paul119 (#21) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Persze, majd fogok azzal szórakozni, hogy ki meg be kapcsolgatom a netet.. :D

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#25) correctman válasza legiaap (#12) üzenetére


correctman
tag

Tudjuk! Szaracsempe. Uncsi vagy.....

(#26) padika11 válasza legiaap (#12) üzenetére


padika11
tag

Szerintem már van mindenből jó. Én nem rég álltam át droidról és semmi se hiányzik (najó wunderlist, de nekem az outlook.com-os feladatkezelő is megfelel). Még gameboy emulator is van... :DD

Art is the affirmation of life. - Alfred Stieglitz

(#27) padika11 válasza desolator (#23) üzenetére


padika11
tag

Hát én eddig csak 1 dollaros appokat vettem kb... Lehet, hogy a játékok drágák, azt nem tudom, sose játszottam telefonon.

Art is the affirmation of life. - Alfred Stieglitz

(#28) legiaap válasza padika11 (#26) üzenetére


legiaap
nagyúr

Most had ne kezdjem el sorolni mi nincs még a WP store-ban aminek örülnék.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#29) SpongyaBob válasza legiaap (#28) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Gondolom egy tucat játék, amik droidon meg almán megvannak. Nem is értem miért erőlteted ezt a vonalat :N

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#30) legiaap válasza SpongyaBob (#29) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem csak a játékok
Amúgy azt úgy hívták, hogy megelőlegezett bizalom.
:K

Valaki itt a fórumon mondott egy okosat:
Mindig úgy válasszon az ember rendszert, hogy nézze meg jelenleg mit tud, ne pedig úgy hogy mit fog majd tudni.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#31) SpongyaBob válasza legiaap (#30) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nálam ez a bizalom még megvan :DDD

Az a baj, hogy egyébként nincs más rendszer ami tetszene a WP-n kívül.. :(

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#32) MikeRenton válasza padika11 (#26) üzenetére


MikeRenton
tag

Hát azért a "van mindenből jó" erős túlzás :D Legalábbis számomra. Például IR remote eszközökhöz egy darab app sincs...

(#33) pzstm


pzstm
titán

Látom nem sikerült átültetni a lényeget...sikerült azt átvenni amit minden külföldi "szaksajtó" megírt. Sokkal többröl van itt szó kérem szépen mint a Store összevonásáról.

Microsoft Company Meeting: MS unifying Windows and Phone, not just the stores

és akkor mindenki vegyen nagy levegőt, és kezdjen el gondolkodni az RT-n, aztán egy bő év múlva térjünk majd vissza ezekre, mert egyelőre ez csak a jövő zenéje még ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35) padika11 válasza legiaap (#28) üzenetére


padika11
tag

Engem érdekelne, csak úgy kíváncsiságból :)

Art is the affirmation of life. - Alfred Stieglitz

(#36) randras


randras
veterán

Én meg egy normális zenelejátszót akarok.

(#37) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Ez jó ötlet, bár jó lenne ha odafigyelnének, hogy ne legyen tele annyi sz*rral, mint a Play. Mert ami ott van értelmetlen baromság, az már sok. Ha a Microsoft esetleg szűrné az alkalmazásokat, az szimpatikus lépés lenne, legalábbis számomra.

(#38) Воланд válasza Lomha 8V (#37) üzenetére


Воланд
titán

nagyon nem fogjak szurni, mert akkor nem lesznek meg a szamok! :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#39) legiaap válasza Lomha 8V (#37) üzenetére


legiaap
nagyúr

Tök mindegy melyik rendszer piacát nézed, mindenhol fele kukába való. Ez itt is így van. Jelenleg kicsivel több mint 172.000 app van, azaz 86.000. És minden kemény 3 év verejtékes gyümölcse.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#40) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Hát sajnos igazatok van, nem sok dolog halad mostanában az ésszerűség felé.

(#41) madd dogg válasza legiaap (#39) üzenetére


madd dogg
senior tag

Miért felezed? Elfelejted, hogy WP-n nincs külön demó. Simán egynek számolja a próbaverziót a teljessel. Néhány appnak van free és pro verziója, de nem mindnek, max. 20%

(#42) legiaap válasza madd dogg (#41) üzenetére


legiaap
nagyúr

Azért mert semmire való a fele azért.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#43) madd dogg válasza legiaap (#42) üzenetére


madd dogg
senior tag

Ó, tehát semmi ésszerűség, pusztán az érzelmek.

A haszontalan appok aránya a mennyiség növekedésével együtt arányosan nő. Ergo a WP jól áll. :))

(#44) legiaap válasza madd dogg (#43) üzenetére


legiaap
nagyúr

[link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#45) Glenda válasza legiaap (#44) üzenetére


Glenda
addikt

Én a képernyő mentés hiányánál szakadtam, meg a rossz grafikánál :U

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#46) madd dogg válasza legiaap (#44) üzenetére


madd dogg
senior tag

Nem egy korszakban kezdtek.

[link]

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.