Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

Remélem a kép csak illusztráció és nem így fog kinézni.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#2) atike


atike
nagyúr

A Honorokon EMUI a felület amúgy...? :U

(#3) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Nekem Honor 8-am van még, én nagyon meg vagyok elégedve vele (főleg amennyibe került) és jó lenne ismét Honor-t venni, de így Google nélkül ez keksz, így remélem visszajön a szolgáltatás.

atike: az van rajta, igen.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#4) D@niel


D@niel
addikt

[... ] Már csak egy premierdátum kéne [...]

Ezt kapjuk majd Honor V40 View néven, Google pakkal.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#5) lenovomen válasza D@niel (#4) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Remélem méretben lesz különbség a verziók között és nem mindegyik tepsi méretű lesz.

(#6) D@niel válasza lenovomen (#5) üzenetére


D@niel
addikt

6,72-es oled 120 hz-en, úgyhogy de. Tepsi.
Van hands on videó, ide tenném, de nem lehet.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#7) lenovomen válasza D@niel (#6) üzenetére


lenovomen
aktív tag

De minek ilyen hatalmas telefonokat gyártani? Külön táskát kell hordani hozzá. Nem lesz hasonlóképpen Huawei p40-hez több méret?

(#8) D@niel válasza lenovomen (#7) üzenetére


D@niel
addikt

Nem találok infót erre vonatkozóan. Egy méretben várható, és ha tényleg lesz rajta GMS, akkor érthető is. Szépen lassan visszajön a brand, így kezdésnek ennyi van.
És hogy miért? A Honornak mindig is a nagyobb masinák mentek jól, lásd Xseries. Egyébként, én speciel nagyon várom már az X11-et, elvileg a V40 után jön hamarosan. Egy X11 max-ot kérnék 7.1-ben, add to chart.

Itt egy vállalható Hands on videó.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#9) LittleLombax válasza atike (#2) üzenetére


LittleLombax
csendes tag

Ez engem is érdekelne. Az egy dolog hogy a legtöbb bt eszköz és pl a youtube is huaweiként ismeri fel a honor 20 pro-m, de a support app is tele van huaweies reklámokkal, sőt, probléma esetén is ha jól tudom a huawei ügyfélszolgálatára irányít át. Szóval az egy dolog hogy a hardveres elemek megvannak, de mi van az összes többi dologgal? :F

(#10) D@niel válasza LittleLombax (#9) üzenetére


D@niel
addikt

Honoron magic ui van. Emui=magic ui. Honor=Huawei. Kozmetika.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#11) cskamacska válasza D@niel (#8) üzenetére


cskamacska
addikt

Windows text to speech hanggal. :D

Oldalra nyúló kijelző látványától viszont rémálmaim lesznek. :o Hogy lesz ezen fólia/üveg vagy épkézláb tok? És ha lesz rajta, akkor minek az egész bohócság egyáltalán? :F
Méret XXXLapát, már View 20 is nagynak érződik, néha nehéz átfogni, és több mint egy év használat után is időnként bejelez hogy ráfogok a kijelzőre így nem reagál.

Nagyon remélem hogy a V20 továbbra is ilyen példásan bírja magát :R , mert nem tudom mire lehetne majd cserélni. Erre az izére biztos nem, nyilván az árát is elrepítik az Apple után, ha kapni fog Google támogatást. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#12) Schuler888 válasza D@niel (#4) üzenetére


Schuler888
senior tag

Komolyan meg 2021ben is azt az undorito kapszulat eroltetik?🤮

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#13) D@niel válasza cskamacska (#11) üzenetére


D@niel
addikt

~$615.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#14) pusszycat válasza Schuler888 (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

1-et értünk, nagy marhaság. Hazavágja az egészet.

Aki a lenyúló kijelző miatt rikácsolt nekem az S9+ van ü.fólia, szépen rákanyarodik a kijelzőre és védi no meg az uag tok is.

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#15) h4h01 válasza Schuler888 (#12) üzenetére


h4h01
senior tag

Viszont más gyártókkal ellentétben értelmes funkciót is raktak bele..Melyik nagy gyártó rakta bele ilyen kis helyre a 3d arcfelismerést (huawei kivételével persze)? Talán valamelyik gugli pixel, de mintha ott az egész teteje egy vastag káva lenne..Merthogy az iNoccsnál mindenképpen kisebb ez a kapszula..

Specifikációkról egyelőre csak ennyit lehet tudni mint ami a cikkben van?

[ Szerkesztve ]

(#16) LittleLombax válasza D@niel (#10) üzenetére


LittleLombax
csendes tag

Persze én ezt értem, de 1, a függetlenedés után ez így jogilag nem tudom hogy mennyire és/vagy meddig lesz elnézve, 2, én olyan dolgokra gondolok mint saját szervíz és support hálózat kiépítése, saját szoftverek, saját kapcsolatok kiépítése a resellerekkel és a szolgáltatókkal stb.. Konkrétan még a telefonom töltő kábelén és a hivatalos tok csomagolásán is huawei felirat van. :DDD

(#17) Schuler888 válasza h4h01 (#15) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Viszont más gyártókkal ellentétben értelmes funkciót is raktak bele..Melyik nagy gyártó rakta bele ilyen kis helyre a 3d arcfelismerést"
Szerencsere nem egy nelkulozhetetlen funkcio, sot...sztem sokan bealdoznak hogy cserebe ne ektelenkedjen ott az a csufsag

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#18) Kevin8997


Kevin8997
tag

Mindenkinek tiszta volt, hogy gyakorlatilag haveroknak adtak el a ceget “hazon” belul.
A huaweinek kellett egy europai almarka, es igy volt a legegyszerubb.

(#19) h4h01 válasza Schuler888 (#17) üzenetére


h4h01
senior tag

Aki egyszer használta már huzamosabb ideig, az szerintem nem cserélné le semmi más biometrikus azonosítóra, főleg ismerve a többinek a "tudását", hatékonyságát...Ez sötétben, napszemüvegben, tűző napfényben mindig, azonnal felold (nem túlzás)..Most persze ez a maszkos dolog pont hátráltató tényező, de lehúzod az orrodig és bumm..de másik oldalról pl. ott van télen a kesztyű stb..
A kijelző alatti ujjlenyomat-olvasónál -ismerősök + saját tapasztalat alapján- ott még bőven van mit csiszolni.. SZERINTEM, szal ne is menjünk bele, mert felesleges.. :))

[ Szerkesztve ]

(#20) Schuler888 válasza h4h01 (#19) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ez is csak egy velemeny amit irtal, tehat folosleges nagybetuvel irni, es vilagigazsagkent kezelni, tehat tenyleg ne menjunk bele :P

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#22) Ádám16 válasza D@niel (#4) üzenetére


Ádám16
addikt

Az a kamerabump eléggé nemszép.
A színek sem jönnek be. Egyébként, ha kap GMS-t, jöhet (max feketében).

(#23) Luck Dragon

Jaj az az előlapi kamera lyuk , de ronda. Maga a készülék viszont szép lesz.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24) k-adi válasza cskamacska (#11) üzenetére


k-adi
nagyúr

"mert nem tudom mire lehetne majd cserélni. Erre az izére biztos nem, nyilván az árát is elrepítik az Apple után, ha kapni fog Google támogatást. :U"

az ára érdekes lesz az biztos:
nagyon nem szállhat el, mert honor még nem annyira ismert márka, illetve első gms-es modell túlárazva gáz lenne és ezt ők is tudják szerintem

(#25) Aryon87 válasza Luck Dragon (#23) üzenetére


Aryon87
félisten

Nincs azzal semmi baj :N
P40Pro-n igy mutat:

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#26) Luck Dragon válasza Aryon87 (#25) üzenetére

Hunyorítva talán :B

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#27) lenovomen válasza Luck Dragon (#26) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Nekem tetszik, hogy tettek bele 3D arc felismerőt, sokkal biztonságosabb, mint az ujjlenyomat olvasó.

(#28) Aryon87 válasza lenovomen (#27) üzenetére


Aryon87
félisten

És jóval gyorsabb is. Kijelzőt felébreszted és benne is vagy napszaktól függetlenül. És jól jön ha vizes, retkes a kezed, vagy épp kesztyűben vagy.

Luck Dragon: :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#29) juuzer


juuzer
addikt

Nekem tetszik btw. :)

Vamos a la playa.

(#30) juuzer válasza atike (#2) üzenetére


juuzer
addikt

Igen, csak át van keresztelve Magic UI-ra, de lényegében ugyanaz, mint az EMUI. :)

Vamos a la playa.

(#31) janeszgol válasza Aryon87 (#28) üzenetére


janeszgol
félisten

Kipróbáltad, hogy a maszkot mennyire kell lehúzni ahhoz, hogy feloldjon? Erre kíváncsi lennék. :)

(#32) exedoc


exedoc
senior tag

Iszonyatosan tetszik a készülék, remélem lesz rá google pack valamikor a közeljövőben. :C

(#33) Aryon87 válasza janeszgol (#31) üzenetére


Aryon87
félisten

Orrod "hegyéig", vagy alá elég lehúzni és már azonosít is.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34) francz'70 válasza Kevin8997 (#18) üzenetére


francz'70
aktív tag

Azok a haverok inkább családtagok :D
Amúgy meg csak idő kérdése mikor jön a füles, csodálkoznék ha a huawei egy ilyen "átlátszó manőverrel" visszaegerészné a google-t...

(#35) p2pp


p2pp
őstag

P30 pro után nagyon kellene vmi jó Honor teló Google pack mellett. (Hamár Huawei nem kap Google pack-ot). Ez nekem is tökéletes lehetne. Ha megkapja a Google.
Így, h ninvs folytatás iszonyat nagy űr tátong.
Nem akarok se Samut, se Szifont venni.

Iphone 14 Pro 17.2.1 Huawei Watch GT3

(#36) tibaimp válasza p2pp (#35) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ugyan ez a gondom nekem is. Én még nézegettem a Xiaomi-t illetve LG-t.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#37) k-adi válasza tibaimp (#36) üzenetére


k-adi
nagyúr

szerintem sokaknak ez a gondja most aki mostanság váltana új telóra..

amit a samu művelt az utóbbi 2 generációval, s20 s21 az kritikán aluli.. szifon meg annyira a "másik" véglet már..

(#38) tibaimp válasza k-adi (#37) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ezeken a kevésbé ismert, vagy számomra kevésbé ismert márkákon is gondolkodok, mint az Oppo, vagy a 1+ . Ilyenek, mint Sony, HTC nem is tudom, erősen túl vannak árazva, mint a Samsung, legalábbis szerintem. De utána kell ennek olvasni/nézni rendesen.

Az Apple az ki van zárva részemről is. Nem akarom azt a "szubkultúrát"...

szerk:
Az S21 meg, no comment....

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#39) p2pp válasza tibaimp (#36) üzenetére


p2pp
őstag

Olvass bele egy Xiaomi fórumba.......
No meg beszélj több ismerőssel!
LG meg megszünteti a mobil részleget. 🙂
Több éve csak a Huawei/Honor páros rúghat nálam csak labdába. De most nagyon nagy űr van ami nagy baj nagyon sokunknak sajnos. 😒

Iphone 14 Pro 17.2.1 Huawei Watch GT3

(#40) tibaimp válasza p2pp (#39) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ok, mindenképp terveztem az utánaolvasást, ez egyértelmű. (Az LG még nem biztos, csak fontolgatják)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#41) badacsony


badacsony
őstag

Honor V40 5G is official with Dimensity 1000+ chipset, 50 MP main camera

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#42) Ádám16 válasza badacsony (#41) üzenetére


Ádám16
addikt

"Speaking about inherited technology, the Honor V40 5G comes with Magic UI 4.0, sadly, with Android 10 underneath. There was no word whether the phone would have Google Services because the event was in China, where they are banned and practically non-existent."

Még kérdéses a GMS.

(#43) k-adi válasza Ádám16 (#42) üzenetére


k-adi
nagyúr

ja nincs gms akkor felejtős (nálam tuti)

(#44) juuzer válasza Ádám16 (#42) üzenetére


juuzer
addikt

Mondjuk attól még a remény meglehet.... Kínában eleve nincs semmi Gugli.

Vamos a la playa.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.