Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Steven


Steven
addikt

Kíváncsi vagyok ebből a telefonból mi lesz ;] . Jöhetnének már a wp7 telefonok is ...végre felpezsdülne egy kicsit a piac...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#2) papi77


papi77
addikt

Ha ez is egy olyan "béta" szoftal jön ki mint az N97,akkor nem lesz valami nagy siker... :U

Az első: NOKIA 1611

(#3) kaller1 válasza papi77 (#2) üzenetére


kaller1
veterán

Szerintem most jobban összekapják magukat. :)

.::> <::.

(#4) Misály válasza papi77 (#2) üzenetére


Misály
addikt

Erdemes megnezni par ehavi hands-on videot, az utolso firm amit lattam juli 29-ei es teljesen korrekt az 5800, N97 megjelenesi allapotahoz kepest.
A nativ xvid, meg bongeszojavitas akkorra fog megerkezni ra mikor ide a szolgaltatokhoz. ( nem hiszem hogy egyszerre fog megjelenni itthon es nyugaton, igaz a sajtosok mar a lokalizalt verziot lathattak).

(#5) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Tesztet teszet :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#6) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Nemrég láttam egy ilyet egy Nokiás manusnál. :)

(#7) papi77 válasza kaller1 (#3) üzenetére


papi77
addikt

Csak mert azt olvastam v.hol,h november közepén jön ki hozzá egy mindenre kiterjedő frissítés :U

Az első: NOKIA 1611

(#8) .bableWes


.bableWes
őstag

csak legyen jo

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#9) kaller1 válasza papi77 (#7) üzenetére


kaller1
veterán

Frissítés jöhet, csak ne olyan, aminek alapvető problémákat kell orvosolnia. :D

.::> <::.

(#10) Misály válasza kaller1 (#9) üzenetére


Misály
addikt

A hirben is irtak hogy a frissites a divx es a bongeszot erinti majd, ( meg gondolom nemi bugfix ami epp akkor fog kibukni ). Legalabb tudjuk elore hogy mikor lesz, nekem ez jobban tetszik mintha reakciobol tolnanak bugfixeket.

(#11) total90


total90
veterán

Jelenjen már meg :B

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#12) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Vigyázat, elkezdődött a samu am-oledek szapulása!
Mindjárt jön AS és megvédi :))

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#13) Misály válasza MittuDomain_ (#12) üzenetére


Misály
addikt

hol volt itt szapulas?

(#14) Arthuro_Adam válasza papi77 (#2) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Több helyen nyilatkozták, hogy tanultak az N97-tel kapcsolatos hibákból. Ezért csúszott szeptember végére a telefon hivatalos megjelenése.

Most majd kiderül, mennyire szavahihetőek a finnek :)

(#15) korpicschess


korpicschess
veterán

Azért elkésett az N8 is szerintem...

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#16) AkosL válasza korpicschess (#15) üzenetére


AkosL
aktív tag

Kiváncsi vagyok, hogy egy viszonylag gyenge hardware-ből mit tudtak kihozni...

(#17) korpicschess válasza AkosL (#16) üzenetére


korpicschess
veterán

Szerintem semmit... ezt már csak az elvakult Nokia fanok veszik meg..

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#18) AMD Power


AMD Power
titán

Amoled kijelzőnek már rég benne kellett volna lenni-e egy pár Nokiában.

(#19) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

várom a tesztet, ha ze a symbian ^3 elég jó lesz, akkor talán a tulajdonosa is leszek egyszer:P

miért gyenge a hardver?:O 680 mhz-es proci sztem elég, főleg symbian-hoz.

Az egy dolog h a windows mobile megzabálja a 600 mhz-es procit is, de a symbian jól optimizált szokott lenni.

jah és nem vok nokia fan, csak 1 nokia volt még a tulajdonomban, egy 3410-es, próbálni viszont sokat próbáltam, többnyire nem jöttek be annyira, de a symbiannal sose volt gondom, azt leszámítva, h kicsit már elavult, de talán ez a ^3 már jó lesz

[ Szerkesztve ]

(#20) Tomcat


Tomcat
őstag

Én már nagyon várom ezt a telefont mint a messiást! Telefonszervizes ismerőseimre hallgatva passzoltam az N97 mindkét fajtáját (pedig vettem volna mindkettőből), így tanácsukra bevárom ezt az N8-at. Remélem negyon jó lesz mert elég nagy a mérce amit nálam meg kell hogy üssön. Konkrétan egy N82 - N95-8GB párost kell hogy leváltson. :)

Tomcat

(#21) AMD Power válasza Cannabis7 (#19) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem se lesz gyenge a 680mhz.

(#22) Spancho


Spancho
őstag

Úgy is az lesz hogy nyomják a reklámokat hogy mekkora király mindenki vegye meg,
amikor eladtak belőle pár millát akkor bejelentik az n8 utódját és kihoznak ebből még 500féle verziót.Ez a minden évben új iphone is már egyre gagyibb aztán még is veszi a sok burzsuá.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#23) AkosL


AkosL
aktív tag

Azért a 680 Mhz már kevés lehet egy-egy komolyabb programhoz.

Az iphone miért lenne bruzsoá mobil? ezt sosem fogom megérteni. Mert tökéletesen használató és mindent tud, ami nekem kell és amit az android nem?...nem flame indításnak.nem kell reply.csak kijött belőlem.

(#24) Misály válasza AkosL (#23) üzenetére


Misály
addikt

Mondj egy komoly programot amihez keves a 680 mhz. Symbianrol beszelunk. Nem androidrol meg ios-rol. (es nem trollkodaskent utalok most rajuk, de ha jol tudom mindketto eroforrasigenyesebb )
Nem mellesleg a piac egyik legerosebb gpu-jat kapja, es sok esetben az szamol a proci helyett. (12 mp-es kepek lapozasa folyamatosan megy rajta)

Tomcat, akkor telleg nagy merce:)

[ Szerkesztve ]

(#25) AkosL válasza Misály (#24) üzenetére


AkosL
aktív tag

Pl. multitask alatt el tud fogyni nagyon hamar az erőforrás. És a honlapok megjelenítését is a proci számolja (html, JS kódok, stb.) amiknél nem árthat pár plusz mhz. De innnentől nagyon troll lenne és off, nem értek ilyen szinten a mobil os-ek lelki világához, hogy ki, mit, hogy csinál, csak használom.

Én is néztem videókat és tényleg jónak tűnik, bár sokszor gondolkodik. majd meglátjuk ha itt a final release és az első tesztek.

(#26) Misály válasza AkosL (#25) üzenetére


Misály
addikt

Hat hidd el ez egy s60v5-hoz kepest villam:D Multitask alatt meg persze hogy elfogy az eroforras ez minden telefonban feauter:) , de mennyibe kerulne szerinted egy Cortex-el vagy egy snapdragonnal?

Amilyen okosak voltak muszaj most egy kicsit gyengebb tomegtelefont kiadniuk utana majd jonnek a monstrumok.

(#27) AkosL válasza Misály (#26) üzenetére


AkosL
aktív tag

ebben az árkategóriában azért más be etudta pakolni a cortexet, snapdragont. :)

(#28) AkosL válasza Misály (#26) üzenetére


AkosL
aktív tag

ebben az árkategóriában azért más be etudta pakolni a cortexet, snapdragont. :)

(#29) Misály válasza AkosL (#27) üzenetére


Misály
addikt

Hat attol fugg mit nezel ebben az arkategoriaban, es akik bepakoljak azok mast sporolnak ki.
Ok kamerara meg gpu-ra gyurtak, nem procira. Ha arra is gyurtak volna, kobo annyiba lenne mint a SE X10 kezdoara, vagy a Desire-e.

Ez tucattelefon lesz, mint az 5800 volt.

[ Szerkesztve ]

(#30) AkosL válasza Misály (#29) üzenetére


AkosL
aktív tag

Ha azt nézzük, hogy a nexus one, desire, stb. 5-600 dollár körül nyitott, akkor ez is ugyan annyi lesz.
Mondjuk ebbe állítólag tényleg jobb kamera került.

(#31) Misály válasza AkosL (#30) üzenetére


Misály
addikt

hat en 140-180 rugorol tudok

[ Szerkesztve ]

(#32) AkosL válasza Misály (#31) üzenetére


AkosL
aktív tag

dollar, eur, ft, mindegy, csak at kell valtani. 5-600 dollar pont annyi, amennyit irtal.

(#33) Misály válasza AkosL (#32) üzenetére


Misály
addikt

hát akkor nálad fogok dollárt váltani:D

(#34) AkosL válasza Misály (#33) üzenetére


AkosL
aktív tag

napi arfolyamon ez 134.400 Ft netto. ehhez meg hozza jon az afa, amit ugye hozza kell szamolni, mivel amerikaban netto arakat irnak mindenhol, eu-ban bruttot. így kijon az altalad irt osszeg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.