Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Ajjaj mi lesz velünk. Lemaradunk az 5G-s vonatról.   :)
A gyártóknak fontos ez leginkább nem a usereknek.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#3) janeszgol válasza 7Heads Drago (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerintem az 5G éve nem 2020 lesz a világgazdaság váratlan helyzete miatt.

(#4) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hova lett az #1 :D Mondhat bárki bármit szerintem már csak 5G mobilban érdemes gondolkodni ha újonnan szerzi be az ember. Mert eladhatatlan lesz 1-2 év múlva ha majd cserélni akarna a 4G telefonja ja.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) DS39 válasza pusszycat (#4) üzenetére


DS39
nagyúr

Ja, szaros 300 Mbit/s semmire nem jó.

Még a VoLTE lefedettség sincs sehol országosan, Magyarországon az 5G éve majd 2022-ben talán eljön.

[ Szerkesztve ]

(#6) pusszycat válasza DS39 (#5) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nagyon nem mindegy hol laksz, nagyobb városokban nem lesz probléma.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#7) janeszgol válasza pusszycat (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez viszont nem rossz szempont, a későbbi eladhatóság. Bocs, de ilyenekben nem szoktam gondolkodni, mert sosem adok el okostelefont, de jah.

(#8) pusszycat válasza janeszgol (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Még és sem adtam el, mert mindig volt aki elsóvárogta tőlem. De biztosan örülni fog ha majd egy 5G telot kap az új 5G telóm helyett. Amilyen ártartományban keresek telefont magamnak ott már az 5G alap. Szóval nem is lenne más választásom.

500 $ lőttem be a minimumot. :)

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) Hosssszu válasza pusszycat (#8) üzenetére


Hosssszu
őstag

"500 $ lőttem be a minimumot." [link] ;] ;] ;]

(#10) pusszycat válasza Hosssszu (#9) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Sajnos nem :N ez az 500 nemcsak a minimum de kb. a maximum is. Az s9+ is használtan vettem jóval fél áron alul. :) De rákaptam a prémium izére és most már nem vennék "olcsó" mobilt.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#11) Hosssszu válasza pusszycat (#10) üzenetére


Hosssszu
őstag

Ebben egyeértünk. :) Nekem is volt anno Nokia N95, N82, Huawei P9. Azóta én is válogatós vagyok. Inkább megvárom hogy olcsóbb legyen, de én sem veszek "olcsó" mobilt. :R

Csak a dollárban kifejezett érték tűnt fel. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.