Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A betyárját, ez jól néz ki. A stílus pedig mindig tetszett, annak ellenére is, hogy nagy FF tapasztalatom nincs.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem is kell hozzá tapasztalat. A játékmenet úgyis tök más lesz már mint a korábbi részeknél, a sztori az ugye részenként mindig más (kivéve az azonos számozásúaknál), akár újoncok is belekezdhetnek. Nálam valszeg day-1 vásárlás lesz.

Live-Die-Respawn

(#3) Sirandrish válasza .LnB (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahogy elnézem kb semmi köze sincs a korábbi FF-ekhez szóval csak bátran :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Vajon mennyi különbség lesz a One és PS4 változat között? Anno nem is tudom melyik XIII volt kategóriákkal csúnyább 360-on, mint PS3-on.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5) Televan74


Televan74
nagyúr

Ha megjelenik PC -re, nálam első napos vétel lesz.Addig meg csak csorgatom a nyálam. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6) oriic válasza Bad Pritt (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A tavalyi demó kb ugyanúgy nézett ki a két gépen, Xboxon FPS gondok voltak. Elvileg azóta ezt javították a fejlesztők.

Live-Die-Respawn

(#7) AAAgold


AAAgold
senior tag

hmm, ezeknél az ffXV videóknál mindig az merül fel bennem, hogy ez singleplayer, vagy multiplayer lehetőség is van? ha már több szereplő rohangál ezekben az óriási terekben, poén lenne, ha külön-külön lehetne őket irányítani több ember által

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#8) falijja válasza Bad Pritt (#4) üzenetére


falijja
őstag

Igen kb az egyetlen egy platform játék, ami ps3 on volt szebb... :DDD

(#9) oriic válasza AAAgold (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez kizárólag single.

Live-Die-Respawn

(#10) asvald


asvald
senior tag

Nagyon metal gear revengeancera hajaz :))

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#11) Luck Dragon

Én nem ilyennek képzeltem, de tetszik! Szívesen kipróbálom majd. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#12) ldave


ldave
félisten
LOGOUT blog

Lassan már én is elhiszem, hogy ez a játék létezik.

A Slime draws near! Command?

(#13) AS


AS
félisten

Metal Gear Final Fantasy revenge :D Na jó nem . , de mivel már nem JRPG ezért tényleg teljesen más lesz .

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) Gabor343 válasza Bad Pritt (#4) üzenetére


Gabor343
tag

Jah az FF13 PS3-on sokkal szebb volt mert xbox360-on 576p felbontásban futott a PS3 720p felbontásával szemben, illetve PS3-on az CG videók 1080p-sek voltak. Meg még a framerate is borzalmas volt volt xboxon, főleg harc közben és nagyobb nyitott területeken. De az utána következő két folytatás ugyanolyan volt mindkét platformon, az első rész csak azért lett ilyen mert basztak xbox-ra optimizálni. :)

A hírhez kapcsolódóan:

Tavaly végigtoltam PS4-en az FFXV demót, hát én többet vártam tőle, főleg grafikailag, de a nagyobb gondot a durva fps droppok jelentették harc közben.
Ebben a videóban már sokkal jobban néz ki, ha megjelenéskor is ilyen lesz stabil 30fps-el, akkor nálam tuti vétel lesz, ha meg nem, akkor majd később megveszem leárazva. ;)

[ Szerkesztve ]

(#15) ldave válasza Sirandrish (#3) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Az egymást követő részeknek eddig se volt sok közük egymáshoz :) Amit eddig láttunk az XV-ből, azért elég sok klasszikus elem lesz. Pl ebben a videóban egy dragoon támad a csapatra, visszatér a mana is (a XIII-ban nem volt). Modern, városi fantasy is volt már korábban (VII és VIII).
Ami nekem most tűnt fel, a harcrendszerben újdonság lesz a közös támadások, ilyesmi eddig nem nagyon volt FF-ben, a Chrono-ben viszont alap. Az pedig, hogy a csata látványa ennyire pörgős, az nem jelenti azt, hogy nyomkodni kell a gombokat, mint egy őrült, szerintem ennek nagy része csak animáció.

A Slime draws near! Command?

(#16) Zedz


Zedz
addikt

"Egyre jobban néz ki a Final Fantasy XV"

Ubisoftnál mikor fogunk ilyen hírt olvasni, hogy Egyre jobban néz ki XYZ? ;] ;]

(#17) oriic válasza Zedz (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Őőőő, egy párhuzamos világban max. :DDD

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.