Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Azok a gombok... Végre! Ezt utálom a Watchban is, hogy nem elég "órásak" a gombjai. Így sokkal szebb lesz :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#2) dionaea


dionaea
őstag

Rájött a samsung, hogy ezt a fiunkció gyűrűt hiba volt mellőzni.

Reméljük nem korona virusos +40% felárral fog érkezni.

[ Szerkesztve ]

(#3) Gubu0101 válasza dionaea (#2) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ha saccolnom kellene olyan 120-140k közt fog majd mozogni :U
Tetszetős,főleg azzal a bőrszíjjal és végre már figyelnek a hátlapra is,tetszik.
Ha nem szállnak el az árral,akkor akár vevő is leszek :B :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#4) whatwhatwhat


whatwhatwhat
aktív tag

Ez valami kegyetlenül jól néz ki. :Y Megfogadtam hogy még évekig nem cserélem le a galaxy watch-omat, de basszus ezek nagyon el akarják venni a pénzemet... :W

(#2) dionaea
Nem mellőzte, az Active sorozatban nincs benne, és valószínűleg nem is lesz. Ez a második "sima" Galaxy Watch, az elődjében is benne volt, ebben is benne lesz. Más kategória a kettő, annak a design-jába nem illik bele, ebbe meg igen.

(#5) #46774016


#46774016
törölt tag

Szerintem lesz az 160k is...

(#6) dionaea válasza whatwhatwhat (#4) üzenetére


dionaea
őstag

Igen tényleg lehet ez a különbség. Az a baj ha a forint igy erősödik lehet jó húzós lesz itthon

(#7) LordNerve


LordNerve
csendes tag

És a tavalyi galaxy watch active-ban működik már az ekg? 😀 Vettem volna en Samsung okosórát csak az ilyenek miatt kicsit megingott a bizalmam.

(#8) Firehand válasza #46774016 (#5) üzenetére


Firehand
tag

2019-ben
44 mm 135.000 (only wifi)
Euro- átlag ár 332 Ft

Most 346 Ft, az kb 5% ha közben nem romlik jobban a forint.... De mivel Magyarországról beszélünk, így nem lenne szokatlan ha külföldön a tavalyi árhoz hasonlóan érkezne az óra, de itthon drágulna persze nem 5%-ot. :))

Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

(#9) DjFlanker


DjFlanker
aktív tag

Erősen bejövős, kéne

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#10) francz'70


francz'70
aktív tag

Tényleg érdekes, hogy a kémfotók mindig ilyen trágya minőségűek :F
Bár nagyon tetszik ez a Watch 3, de nekem a saját Watch (1) - om még mindig az etalon, és még a gombjai is jobban tetszenek.
(....csak nehogy élőben meg elcsábuljak :D )

(#11) NavySeal


NavySeal
senior tag

Ez már nekem is bejövős. Nincs még okos órám, így várom az elsőt :)
Ha ebben benne lesz az EKG (és működni is fog ;] ) valamint nem elszállt árral jön meg fogom lepni magam egy ilyennel :D

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#12) Schuler888


Schuler888
senior tag

Hmm hmm. Fizikai van az S3 frontieremen, de az active2 softwarese jobban bejon a kisebb kava, tovabb kitolt uveg design miatt, nekem az s3 frontier-GWatch-Gwatch3 nagyon egykaptafa, de ha Tech2 lacin meglatom az Active2t, mindig ramjon az instant get erzes, amit egyelore az ECG es vernyomas meres itthoni elerhetosege (meg) gatol :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#13) BiP válasza francz'70 (#10) üzenetére


BiP
nagyúr

Mert azokat nem egy Huawei P40 Pro-val csinálják, vagy Nikon P1000-rel, hanem gondolom valami miniatürizált tollhegykamerával vagy nem tudom, amit épp be tudnak csempészni.

De hát az ufókat meg a jetiket is mindig krumplit rángatva videózzák, miért furcsa, hogy a kémfotók nem poszter minőségűek ?! :)

[ Szerkesztve ]

(#14) #24536576 válasza BiP (#13) üzenetére


#24536576
törölt tag

Pedig a P40p meg a Nikon ugyan az. Legalábbis a Huawei szerint. ;]

(#16) kmarci25


kmarci25
veterán

Tényleg semmi hír az EKG-ről? Az egyik olyan funkció lenne, amiért megvenném...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#17) Firehand válasza Mr Anderson (#15) üzenetére


Firehand
tag

Szerintem
A fizikai és a érintős lunettáról van szó a szövegben.

Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

(#19) _flamer


_flamer
aktív tag

Külsőre nem sok eltérést látok az előzőtől.

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#20) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Biztosan nagyon jó lesz de amíg 2 naponta kell tölteni addig nálam szóba sem jöhet. Szerettem a S3 frontierem de pont ezért cseréltem Watch Gt2-re. Mondjuk nekem nem volt szempont a sok telepíthető app.

ELADÓ 4080, D3, ROS CE, GAMER GÉP, HAWORTH SZÉK, MATRAC STB.

(#21) J&P


J&P
tag

Most örökre az agyamba véstem hogy Alice írásait étkezés közben nem olvasom. :D

Nyilván íratlan leakster-szabály, hogy egy 0,3 megapixeles főtt krumplival kell készíteni őket.

Hát ettől majdnem félrenyeltem a falatot, úgy röhögtem. :D

Egyébbként tetszik az óra, is... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.