Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

Nem csoda, jó a cucc.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Hoppá! Mi történt dzsobsz bácsi, hol a hype meg a többi cumó? ;) a végén még lenyomja dzsobszékat a kis robot...

(#3) rudymester


rudymester
senior tag

Az az igazán durva, hogy az iPhone-ból van 3 típus (még), Androidosból meg nagyon sok. Nem meglepő egyáltalán ez a számadat. Előbb utóbb meg fogja előzni, hisz a Nokián kívűl szinte minden nagy gyártónak van Androidos telója és évente nem 1 új telót jelentetnek meg és nem csak a prémium kategóriában.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#4) Karma válasza Lotusomega (#2) üzenetére


Karma
félisten

Azért a szakadékot nézted? :U

“All nothings are not equal.”

(#5) thief888


thief888
tag

Ez várható volt...

(#6) #16820480 válasza Karma (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

ez csak web consumption, a készülékek száma közel azonos, amibe ráadásul beleszámít az összes ios-t futtató cucc gondolom, tehát az ipodok és ipadok is.

(#7) Karma válasza #16820480 (#6) üzenetére


Karma
félisten

Honnan gondolod, hogy a darabszám azonos?
Egyáltalán hány modell összege?

“All nothings are not equal.”

(#8) stewe780


stewe780
őstag

Az android minden sz@rért a netre megy. Persze, hogy egyre több adatforgalom okozója. A piaci részesedéshez egy eladási adat 1000-szer hasznosabb.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#9) ClioRS válasza #16820480 (#6) üzenetére


ClioRS
őstag

Mobilinternet, tehát csak iPhone.

Karma: Gondolom az össz telefont nézték, és úgy osztották szét a részesedést.
Minek ide darabszám, meg modell meg mittomén? :U

[ Szerkesztve ]

(#10) #16820480 válasza ClioRS (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

a grafikon igen, e a hírben úgy szerepel, hogy nagyjából azonos az androidot és ios-t futtató eszközök száma az usában, én erre gondoltam, hogy ebbe vajon beleszámolják-e az ipodokat is.

Karma: ott van a hírben. amúgy meg az, hogy hány modell, az miért érdekes? platformot hasonlítunk, nem modelleket.

(#11) nord_ válasza Lotusomega (#2) üzenetére


nord_
veterán

Kapacitív kijelzőre is csak hülyeséget bírtál írni - nem kéne ezt a fórumozást ma túlerőltetni. :D

(#12) joey04 válasza nord_ (#11) üzenetére


joey04
titán

máskor sem ;]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) ClioRS válasza #16820480 (#10) üzenetére


ClioRS
őstag

"Az Egyesült Államokban jelenleg körülbelül azonos mennyiségű iOS és Android OS alapú mobil van forgalomban"

Nem hiszem, mert nem eszköz, hanem mobil van oda írva ;)

Viszont a web alapján az iPad benne lehet, hiszen az is mobilnetet használ, bár nincs még olyan sok gép.

[ Szerkesztve ]

(#14) z0d1AK válasza ClioRS (#13) üzenetére


z0d1AK
veterán

Engem kicsit meglepett, hogy nagyjából egálban vannak darabszámmal.
Azt hittem, hogy azért jóval több Apple van, mint Android, még akkor is, ha több gyártó is kínálja az utóbbit.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#15) bentsze88888 válasza joey04 (#12) üzenetére


bentsze88888
tag

:K

Akármelyik hsz-t is olvasom tőle, az garantált,hogy flémelés!

(#16) Mappa


Mappa
addikt

Android-é a jövő :DD

nem kötelező megadni

(#17) #16820480 válasza ClioRS (#13) üzenetére


#16820480
törölt tag

ja, tényleg, már kapásból mobil eszköznek olvastam/értelmeztem. egyébként ipadból lehet már kapni 3G-set egyáltalán? első menetben csak wifivel adták ki.

egyébként mondjuk én is egy nagy nullával lennék a statisztikában, ha mondjuk itthon néznék, mert bár androidot használok, de semmilyen mobilnetem nincs hozzá. szifont meg szinte csak úgy lehet kapni, hogy csomagban veszed a szolgáltatótól. akkor meg már használják az emberek, ha van.

Norbi21: lehet, hogy amikor milliós eladásokról szólnak a hírek, akkor a háttérben valójában ugyanazok az emberek cserélgetik újra a telefonjukat, és nem tényleges piacot hódit a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#18) Norbi21 válasza z0d1AK (#14) üzenetére


Norbi21
senior tag

Én is ebben a hitben voltam. Azért iphone jó pár éve a piacon van már az androidos telefonokhoz képest.

(#19) ClioRS válasza #16820480 (#17) üzenetére


ClioRS
őstag

Hát ára már van, jelenleg Kanadában vagyok, pár hirdetésben már láttam, majd meglesem valamelyik boltban. :U

z0d1AK: Így levezetve valóban furcsa.... :D

[ Szerkesztve ]

(#20) z0d1AK válasza #16820480 (#17) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igen, már lehet kapni fullos 3G-s iPad-et is tudtommal.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#21) erdoke


erdoke
titán

Nálam biztosan nem tör még előre egy darabig. Tegnap tudatta velem az IT, hogy a cégnél bannolásra került...

A legjobb aláírás a héten

(#22) luw2win válasza erdoke (#21) üzenetére


luw2win
őstag

mi a baj vele?

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#23) #16820480 válasza luw2win (#22) üzenetére


#16820480
törölt tag

szerintem az, hogy nem tudja az ilyen-olyan céges biztonsági hitelesítéseket, meg exchange szinkront elég jól.

ennek ellenére szerintem átlagember számára teljesen jó rendszer.

(#24) kzoltann


kzoltann
aktív tag

Tesóm kintvolt most is 3 hetet és azt mesélte, hogy mindenkinél blackberry volt és abból jelentősen többet látott mint alma terméket.

(#25) luw2win válasza kzoltann (#24) üzenetére


luw2win
őstag

bb-nél nincs is jobb :K

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#26) dawheeler


dawheeler
tag

ha én lennék az apple, és látnám ezt az ábrát, valszeg jót röhögnék azon az állításon, hogy az apple babérjaira tör az android

(#27) mobilorg


mobilorg
csendes tag

Az androidnak már nem kell sok:
-ellenőrzött market
-egységesített hardver
-sok app a marketben
-támogatás minden készülékhez

Két év és rendben lesznek.

(#28) Quasi_modo válasza dawheeler (#26) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Olyan nevetséges. Vagy úgy gondolod, hogy az alma örökre a csúcson lesz ?

valami

(#29) #16820480 válasza luw2win (#25) üzenetére


#16820480
törölt tag

és egyben rosszabb sem :))

(#30) BloodRay


BloodRay
veterán

A jó rendszer durva marketing nélkül is jól terjed, nekem ez jön le az adatokból.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#31) dawheeler válasza Quasi_modo (#28) üzenetére


dawheeler
tag

olyan nevetséges, hát nem pár %-ról van szó, hanem kb hatalmas szakadék

"A jó rendszer durva marketing nélkül is jól terjed, nekem ez jön le az adatokból"
az egy dolog, hogy magyarországon nincs nagy marketing az android mögött, no de azért máshol igen nagy! magyarországon mellesleg az apple se végez túl sok marketinghadjáratot.

[ Szerkesztve ]

(#32) besk23 válasza BloodRay (#30) üzenetére


besk23
tag

[link]

[ Szerkesztve ]

@ Nokia Lumia 1520 Black @

(#33) Syl válasza joey04 (#12) üzenetére


Syl
nagyúr

Unalmasak lennének a google/apple fórumok a fikagyárosok nélkül :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#34) legiaap válasza dawheeler (#26) üzenetére


legiaap
nagyúr

Már rég a elréték az androidos készülékek az iphone szintjét, sőt az ujjabak már jobbak is.
eddig tartott a nagy iphone hatalom.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#35) Napfénysüti

Ennek a mobilnet használat felmérésnek van amúgy valami értelme? :F

Més que un club!

(#36) Lord Soth válasza Napfénysüti (#35) üzenetére


Lord Soth
tag

Hogy ne lenne?! A szolgáltatók is nyilván szeretnék, ha minél többet használnák a mobil internetet. Egy ilyen kimutatásból nyilván le tudják vonni, hogy melyik terméket érdemes forgalmazniuk.

(#37) Napfénysüti válasza Lord Soth (#36) üzenetére

Jogos. :R Így reggel erre nem is gondoltam. :B

Més que un club!

(#38) #16820480 válasza Lord Soth (#36) üzenetére


#16820480
törölt tag

de ebből csak azt lehet levonni következtetésként, hogy amelyik telefonhoz kvázi kötelező a mobilnet előfizetés, azzal használni is fogják azt az emberek, mintha külön maguknak kell megvenniük. hát, váó, ezért érdemes fizetni egy csapat marketinges elemzőt :N

(#39) Lord Soth válasza #16820480 (#38) üzenetére


Lord Soth
tag

Nyilván egy ilyen kimutatás és grafikon nem ad teljesen világos képet, azt viszont megmutatja, hogy: míg az iPhone tulajok - akiknek kötelező a netcsomag - csökkenő ütemben bonyolítanak adatforgalmat, addíg az android tulajok - akiknek nem kötelező a netcsomag - növekvő ütemben bonyolítanak adatforgalmat. :Y És ez mindenképpen beszédes adat! :)

(#40) Quasi_modo válasza Lord Soth (#39) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Talán azért, mert maga a rendszer eléggé hálózatközpontú.

valami

(#41) Lord Soth válasza Quasi_modo (#40) üzenetére


Lord Soth
tag

Hát igen, ezért mondtam, hogy nem teljesen világosak ezek a számok, de jól érzékelteti az android fejlődését. :)

(#42) BloodRay válasza besk23 (#32) üzenetére


BloodRay
veterán

Jó reklám! ;]
Jó mondjuk tényleg durva kicsit, de speciel nálunk illetve szimplán a kocka körökben enélkül is gyorsan terjed a rendszer.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#43) FRENK1988


FRENK1988
veterán

A Symbian merre van?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#44) Quasi_modo válasza FRENK1988 (#43) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az Egybesült Államokban a Symbian nem nagyon megy.
Máshol viszont igen.

valami

(#45) #16820480 válasza Quasi_modo (#44) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, világviszonylatban még mindig 46% körüli a symbian részesedése, de azért ne felejtsd el, hogy ehhez nagyban hozzájárulnak az olcósn kapható alsó-középkategóriás, hagyományos kialakítású telefonok, amikkel azért nem olyan nagy élvezet netezni (már csak a kijelző mérete miatt sem). tehát szerintem már csak ezért sem lehetne olyan súllyal jelen a webböngészés statisztikában az a rendszer.

(#46) ClioRS válasza Quasi_modo (#44) üzenetére


ClioRS
őstag

Az a durva, hogy nem is nagyon reklámozzák. Egyik (kanadai) ismerősömet kérdeztem, hogy milyen Nokia reklámokra emlékszik, hát egyet se tudott mondani :U

(#47) FRENK1988 válasza Quasi_modo (#44) üzenetére


FRENK1988
veterán

Ja és ez a kutatás meg amcsi :(((

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.