Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Valahogy nem csodálkozom, még ha én konzervatív módon ragaszkodom a zsinórhoz.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#2) bryant56


bryant56
aktív tag

Nem nehéz elérni, hogy a vezeték nélküli füles eladása növekedjen, ha a vezetékes használatát ellehetetlenítik. :W

(#3) k-adi válasza Necroman_Mk2 (#1) üzenetére


k-adi
nagyúr

bizony ez nem csoda.
ahogy nyírják ki a csatlakozókat ez nem meglepő :U

(#4) <Adamsky> válasza bryant56 (#2) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Jaj, ne légy már ilyen! Engem is azzal "vigasztaltak", hogy azért nincs már kis(ebb) méretű telefon (vagy épp 16:9-es kijelző) mert nincs rá igény (nem pedig mert kapni sem lehet).
Ugyanez (lesz) a szitu a vezetékes fülessel. Nincs rá piaci igény ... aztán meg már tényleg nem lesz, ha végképp kinyírják. Így megy ez ...

[ Szerkesztve ]

(#5) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Kaptam a fejemre itt a múltkor, mert valamelyik telefonban újra lesz jack, amire azt mertem mondani, hogy tök felesleges, mert már szinte mindenki vett bluetooth fülest, pont a csatlakozó hiánya miatt. Ezek az emberek már nem fognak visszaállni a madzagos cuccokra.

(#6) Juhaszatti válasza <Adamsky> (#4) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Na de kis telefont lehet kapni, mégsem veszik az i12 Minit sem, a többi verzióhoz képest. A legkelendőbb a Pro Max, pedig később jött mint a sima verziók.

(#7) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Jó párat kipróbáltam én is

Az biztos hogy soha többé vezeték, mindenhonnan el kéne tüntetni az összes vezetéket

Vonaton beakad a kabátba, kirántom, rá ülök, rohadt zavaró

Csak a TWS :C

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#8) <Adamsky> válasza Juhaszatti (#6) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nem veszik a minit? Ezt mire alapozod?

#5 Rodi 4.80
"Kaptam a fejemre ... "
Igen, mert egy jack-el csak több egy jó telefon, semmiképp sem kevesebb. És ugye nem csak fej- vagy fülhallgatót lehet oda dugni (hanem mikrofont v. akár vonali kimenetként is használható). A gyártóktól "a nem fér bele" dumát senki ne vegye komolyan.
Munkahelyen v. utazáskor nekem még mindig a vezetékes a "tuti". Nem kell töltögetni és egy DAC közbeiktatásával akár (komolyabb) fejhallgatót is használhatok. Igaz ez utóbbit nem a jack-be dugom, hanem a type-C-be. Szóval a jack létét, nem létét is külön lehet választani a vezetékes vs. bluetooth kérdéstől.

(#9) Juhaszatti válasza <Adamsky> (#8) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A többi verzióhoz képest nem veszik. Rengeteg híroldal lehozta már. Együtt jelent meg a Pro Max-al, abból mégis a többszöröse fogy, pedig jóval drágább is.

[link]

(#10) <Adamsky> válasza Juhaszatti (#9) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nos, igen. Lehet így is nézni. Az optimistább megközelítés, hogy még mindig több fogy belőle, mint a 11-ből vagy 11 Pro-ból. Ja, és azt se felejtsük, hogy ott van az SE is, ami ugyancsak az a liga. Vagyis, ha nem lenne házon beül egy konkurenciája - lehet - még több lenne.
Szóval az SE + 12 mini együtt azért már szvsz. nem lehanyagolható szám. Ettől pedig a droid-os gyártók teljesen elesnek, mert agyatlanul csak egymásra licitálva hozzák ki a sokkamerás tepsiket. Én nem egy emberről hallottam (aki nincs úgy a droid-os ökoszisztémához kötve mint pl. én), hogy jó, nincs kis / használható méretű Android-os telefon, OK, veszek egy mini-t.

(#11) Noukoum válasza Rodi 4.80 (#5) üzenetére


Noukoum
veterán

De nem azért nem fognak visszaállni a madzagosra mert már megvették a vezeték nélkülit, hanem mert nekik sokkal jobb a tws.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#12) saelin válasza k-adi (#3) üzenetére


saelin
veterán

Pont ma gondoltam arra hogy jó lenne egy wireless agybadugós headset, mert a vadi új xiaomi telómból nagyon könnyen kimozdul a jack és megáll miatta a zene. Azért nem vettem még, mert féltem hogy kiesik a fülemből és elhagyom valahol...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.