Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Z10N


Z10N
veterán

D*gjak fel a hires supportjukkal egyutt! X360-ra meg nem adnak ki title updatet mar evek ota.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#2) Anaren91 válasza Z10N (#1) üzenetére


Anaren91
senior tag

Jah b@sszak meg... Mióta várom a c64 verziót

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#3) szupermacs válasza Anaren91 (#2) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha szerinted a kettő ugyan az, akkor... :( Én is szerettem volna, ha kap patchet a játék ha már konzolon 360-on és PS3-on jelent meg először ez a rész. Az meg nem kifogás, hogy nem bírta volna a gép, mert nagyon alacsony felbontáson (de szép grafikával) futott a játék fix 60 fps-sel. Simán belefért volna.

(#1) Z10N: Ha gondolod, felvehetsz és tolhatjuk coopban. Igaz, hogy PC-n és One-on is játszom vele, de szívesen előveszem a vanilla RoS miatt a 360-at is.

[ Szerkesztve ]

(#4) #54625216


#54625216
törölt tag

Max. azoknak érdekes, akik még sose játszottak vele. Amúgy a rövid sztori végigjátszása után egy ideig lehet még tolni a gearelést és a rifteket, aztán az egész játék repetitív, dögunalom pótcselekvéssé válik. Már egy ideje szemezek a Switch-el, de az utolsó cím, ami érdekelne az a Diablo 3 lenne.

(#5) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ééés úgy tűnik csak trollkodás volt:

[link]

Live-Die-Respawn

(#6) szupermacs válasza oriic (#5) üzenetére


szupermacs
veterán

Trololo! :C

(#7) leslieke válasza Z10N (#1) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ahogy a PS3-as verzióval sem foglalkoznak.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8) atike válasza oriic (#5) üzenetére


atike
nagyúr

Kár. Érdekes lett volna.

(#9) XuChi válasza #54625216 (#4) üzenetére


XuChi
addikt

Nekem megvan a Diablo 3 Collector és a Reaper of Soul Collector kiadás is. De a játék atom gyenge sztoriján végigszaladva, már semmi de semmi nem vett rá hogy elindítsam mégegyszer a játékot. Kidobott pénznek tartom. Bezzeg a Diablo 2. Úúúúristen mennyit játszottam vele!!!! Volt hogy egy hétig szabadságon voltam és 7 napból 5 napot játszottam egyfolytában!

(#10) leslieke válasza XuChi (#9) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én a mai napig jól elvagyok vele, kikapcsolódásnak ideális. Nekem megérte megvenni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11) szupermacs válasza XuChi (#9) üzenetére


szupermacs
veterán

Nagyon jó volt, de tartalomra sehol nincs a harmadik részhez képest.

(#12) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Tök felesleges lett volna, ezzel a semmi tartalommal...

plus ça change, plus c'est la même chose

(#13) XuChi válasza szupermacs (#11) üzenetére


XuChi
addikt

Diablo 3 tartalom ?????????????? HOL ????? Tök unalmas sztori, egyhangú pályák. Retek az egész.

Titan Quest, na az tartalmas és változatos, de a dio3 nem. Számomra nem!

(#14) Anaren91 válasza szupermacs (#3) üzenetére


Anaren91
senior tag

Nekem is meg volt xbox 360 ra. És igazság szerint mindegy is de nem futott 60 fps el... Csak 30 al néha be is esett alá, de mondjuk ez engem nem is zavar. De attól még a ps 3 meg xbox 360 is már elég régi konzol ahhoz hogy elhagyjak végre. Már az új generáció is több éves, sőt már kapott egy frissített verziót is mind a két oldal, szóval nem tudom meddig kellene még a gyerekkoromban megjelent konzolokat támogatni? Ennyi erővel van ps 2 őm is mégse jön már rá semmi.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#15) johnyblaze válasza Anaren91 (#14) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

+1 :C

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#16) leslieke válasza XuChi (#13) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ugyan már, ennyire nem kell túlzásokba esni. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17) szupermacs válasza XuChi (#13) üzenetére


szupermacs
veterán

Pedig D2-höz képest több tartalom van benne.

(#18) #54625216 válasza szupermacs (#17) üzenetére


#54625216
törölt tag

Általában jellemzővé vált a Blizzard játékokra, hogy minél több tartalmat tolnak egy játékba, annál primitívebb a játékmechanika, azaz a játékidő konstans (kevés) marad.
A Diablo3 játékélmény kb. kimerül annyiban, hogy végigrohansz a pályákon és random szórod az effekteket meg szedegeted a lootot.
- Na majd ha a végére értem és nekifutok nehezebb fokozaton - gondolod, de nem, mert tormenten gear hiányában az első fityfasz mob is összecsuk, rendes gearrel meg ugyanaz a rohanás, mint normalon. Geart farmolni meg mindig azon a szinten tudsz csak, amin jól haladsz.
Erre jön még rá, hogy ha másokkal együtt játszol, akkor vagy te rángatod magad után a többieket vagy belép valaki túlgearelve, aki mire elindulsz a pályán már a végénél tart és még a lootot sincs időd összeszedni.
Tehát lehet, hogy a D3-ban több a tartalom, mármint ami a grafikai elemeket vagy a pályák mértetét illeti, de játékélmény szempontjából nagyságrendileg sekélyesebb, mint a D2.

Mellesleg ugyanez érvényes a WoW-ra is. Hiába tolnak eszméletlen energiákat és kreativitást a világ felépítésébe, ha egy hónap alatt gyakorlatilag mindent végig lehet csinálni benne easy módban úgy, hogy a világ elsüvít a szemed előtt.
Ölj meg 10-et a nemtommilyen mobbol: odarohansz, behúzol tizet, aoe, kész. Öld meg a nemtomkik fővezérét: odarohansz, behúzod a testőreivel együtt, két lövésből megvan.

Ez a játékmechanika addig érdekes, amíg a világ és a sztori valamennyire új. Pár hét játék után viszont az egész értelmetlenné és halál unalmassá válik.
- Hurrá kaptam egy legendary (zöld) itemet!
- Na és? Eddig nem tudtál megölni bármit a játékban?
- De, de most már tudok mythic raidbe (greater riftbe) is menni.
- Na és a mythic raidben (greater riftben) mi az, amit még nem láttál?
- Hát semmi, de sokkal nehezebb mint a normal.
- És érdekesebb is?
- Hát nem... de jobb a droprate.
- GOTO 0

(#19) szupermacs válasza #54625216 (#18) üzenetére


szupermacs
veterán

Én a tartalomról beszéltem és nem a játékmechanikáról.

(#20) leslieke válasza szupermacs (#19) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Eurogamer szerint mégis csak jön a Diablo III Swithc-re. :D [link]

Live-Die-Respawn

(#22) #54625216 válasza szupermacs (#19) üzenetére


#54625216
törölt tag

A kettő összefügg. Az elsődleges szempont egy játéknál a minőségi játékidő, így lehet akármennyi tartalom a D3-ban ha játékmechanika secperc alatt végigrángat rajta.

(#23) leslieke válasza #54625216 (#22) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez a D2-re is igaz, azon is végig lehet rohanni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24) atike válasza leslieke (#23) üzenetére


atike
nagyúr

Sőt - egyenesen Baal-runokat (és sokféle egyéb runt amúgy :) ) "szerveztünk" folyamatosan - a kisebb karaktereknek XP a nagyobbaknak a loot miatt... Régi szép idők... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.