Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) meszike91


meszike91
senior tag

Brutális számok. :Y

du, du hast, du hast mich

(#2) WinPho


WinPho
senior tag

A tizenre kíváncsi leszek... :) Majd bejelentik, hogy majd fél év múlva jönn.. :U

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#3) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez várható volt. :)

kengyel

(#4) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Pedig én annyira szeretem a gombos készülékeket, zsebembe könnyebb zenét váltani, meg hangerőt állítgani

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#5) FET-MEN


FET-MEN
veterán

azigen :Y

Iphone 7

(#6) Csapoati válasza Sanchez638 (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az erintokepernyosokon is van vol up meg down gomb, es lezart (de persze bekapcsolt) kepernyonel is lehet leptetni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) flakter


flakter
tag

Ott legalább nincs munkanélküliség :D

..FlaK..

(#8) Mr.Kodi


Mr.Kodi
csendes tag

Jó a Samu, csak kár hogy olyan egyhangú a formaterv.

(#9) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Azt hittem, ez a statisztika a telefonmegjelenésekre vonatkozik. :D ;]

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#10) jerry311 válasza Mr.Kodi (#8) üzenetére


jerry311
nagyúr

Valts iPhone-ra ;]

(#11) Syl


Syl
nagyúr

Napi 1M készülék :Y

Érdekes kontraszt a mai "negyedévente 8,8M Lumia" cikkel :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#12) daniel909


daniel909
addikt

jó durva. minden nagyobb tében sőt még az elektronikai üzletekben is ott áll a samsung megmondóember, és tukmálja rád a gagyi telefonjait.
nagyon idegesítőek.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#13) Воланд


Воланд
titán

Samsung is pulling another Amazon on Android, but this is even bigger

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14) zsolt501 válasza daniel909 (#12) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nem kötelező meghallgatni, és megvenni sem.

Magával a hardverral semmi gond nincs, csak a szoftvert kéne csiszolgatni, sajnos ebben van mit fejlődnie a Samsungnak, és itt nem csak a telefonokra célzok, mivel van néhány Samsung termékem, és látom, hogy mennyire kiforratlan még szoftver tekintetében.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#15) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Azt tegyük hozzá, hogy naponta 1 millió készüléket és naponta 1 millió fajtát ;]

(#16) gyurkikrisz válasza zsolt501 (#14) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

De ha bemegy egy telefonokohz kicsit sem értö ember, és megkérdi hogy mit ajánl, akkor Samsungot ajánl, még akkor is ha van jobb választás is annál az árkategóriájában...

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#17) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Hamarosan majd megtorpannak ezek a számok. Egyrészt lassan telítődik a piac, és nem fog mindenki fél évente új telefont venni. Másrészt nagyon elkényelmesedett a Samsung, tucatszámra nyomják a tök egyforma telefonokat, és táblagépeket. Az embereket nem lehet sokáig kábítani a szemkövető lapozással, meg hasonló, igazából felesleges dolgokkal.
Ha egy laikus ránéz egy 50k-s Samu telóra, és egy 200k-s Samu telóra, nem mondja meg a köztük lévő árkülömbözetet.

Ez nem fikázás, csak elmélkedés... Nekem is amúgy Samsung telóm van... Szóval písz!

Minden szavam magánvélemény!

(#18) wozzy válasza zsolt501 (#14) üzenetére


wozzy
tag

Érdekes amit mondasz. Software tekintetében veri szerintem az összes androidos telefont a Samu. Nexusok lehet kicsit stabilabbak (bár fene tudja...), de feature 0, a Samuhoz képest!

(#19) istnag válasza wozzy (#18) üzenetére


istnag
addikt

Inkább semmi.

[ Szerkesztve ]

(#20) Cilindrik válasza gyurkikrisz (#16) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Ez igaz gyakorlatilag minden T boltra jut egy samsungos "szakértő" valamint egy k*va nagy fal amin "sugározzák beléd" hogy galaxy S4.
S3 még szinte mindenhol ki van rakva, ja és még meg lehet nyomogatni 2-2 sonyt illetve nokiát meg 1-2 tabletet.

Szóval ha Ló Béla bemegy egy T üzletbe minimális elképzeléssel, nagy esélyel egy samuval a kezében távozik

[ Szerkesztve ]

(#21) istnag válasza Cilindrik (#20) üzenetére


istnag
addikt

Ez hagyján,de amikor venni akarsz egy Lumia 520-at és azt mondják,hogy ebből sok a hibás vegyél inkább, Samsung galaxy S4-et... :Y Még,ha egy árkategória lenne,de így... :W
Én rákérdeztem,hogy Önök kapnak valami jutalékot,ha Samsungot adnak el? Nem volt válasz..

(#22) Sn00k


Sn00k
veterán

Ez elképesztő mennyiségű kütyű :Y Küldhetnének nekünk kis PH-ás fórumozóknak igazán egy kevéske %-ot az éves profitból, így karácsony fele... :DDD

(#21) istnag: Biztos nem, lassan bekebelezik az egész világot, ha így fog menni, a biblia is már megírta sárga veszedelem... :)

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#23) zsolt501 válasza wozzy (#18) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Itt nem csak a telefonra gondoltam, de az tény hogy volna mit csiszolni az androidon, hogy kevesebb legyen a gond. még a saját fejlesztésű KIES szoftverük is több sebből vérzik.
De nekem Laptopom is és Tv-m is van Samsung, és mindnél vannak kisebb nagyobb problémák szoftver (firmware) szinten.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#24) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Rettentő demagógok vagytok, de tényleg. A Nokia, LG, satöbbi miért nem állítanak oda embert? Ráadásul ha engem környékeznek meg, akkor azt mondom, hogy kösz nem és nézelődök tovább. Senkinek nem tartanak pisztolyt a fejéhez. Aki meg tájékozatlanul vesz hasraütésre egy Samut és nem jön be neki, az magára vessen, hogy nem nézett utána.
A másik kedvencem, hogy egy 200 ezres ugyanúgy néz ki, mint egy 50 ezres. Kérdem én: kinek baj ez? Az 50 ezresnek? Neki tuti nem. Aki meg 200 ezrest vett és zavarja ez, az csak kivagyiskodni akar vele, semmi mást.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) dreamdancer válasza Cilindrik (#20) üzenetére


dreamdancer
őstag

A Media Marktban is ez a helyzet, a Samsungnak egyedül van egy akkora (saját) pultja, mint a többieknek együtt a "más mobilok" pulton.

De ez is a Samsung érdeme, tudják, mit és hogyan kell tálalni. A jó markerketing nem szégyen, hanem dicsőség.

Nem a lényeg a fontos.

(#26) Csapoati válasza dreamdancer (#25) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pontosan, az Alma is ettől lett igazán nagy (megint). Aztán persze ha már van zsozsó, még könnyebb nyomulni. Mondjuk nehezen hiszem, hogy a Nokiának vagy az LG-nek nem férne bele legalább nagyjából hasonló szintű médiajelenlét, a HTC is ott van a Bajnokok Ligájában. Ja és akkor a kínaiakról nem is beszéltem, ott meg még komoly állami hátszél is van...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27) kali válasza Csapoati (#24) üzenetére


kali
legenda

erről van szó.
az lg rengeteget nyomott most például a g2 promóban, más kérdés, hogy arányában megtérül majd, vagy sem...

[ Szerkesztve ]

(#29) istnag válasza Csapoati (#26) üzenetére


istnag
addikt

Mekkora hülyeségeket hordtok itt össze.
HTC-nek nincs ennyi bevétele,mint amennyit a Samsung a sz.r telefonjainak relámozására költ, Nokia épp,hogy áll (még),most készül az MS felvásárolni a telefonos részleget. Kínaiak jól elvannak otthon,köszönik szépen.
LG,Sony szépen jön fel és reméelm hamar megmutatják a Samunak,hogy magasról lehet nagyot esni,mert a Samu azt képzeli magáról,hogy micsoda prémium minőséget gyárt,holott csak a marketing adja el a termékeit.
Szvsz az összes Samsung telefon egy gagyi külsőbe csomagolt lagghalmaz, a minden egységességet nélkülőző táccsvízzeel együtt.
(tisztelet a kivételnek egy van: Note 3.)

(#35) Syl válasza istnag (#21) üzenetére


Syl
nagyúr

Tíz, tizenöt éve meg közelharcot kellett vívnom a Ténél (azaz westel 900 gsm) az eladókkal, hogy nem Nokiát kérek. Egyszerűen kész szenvedés volt például Ericssont venni.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#36) negyedes válasza dreamdancer (#25) üzenetére


negyedes
addikt

a jo marketing az apple-e, a torkodon is lenyomom pedig a samue

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#37) LBandi válasza negyedes (#36) üzenetére


LBandi
aktív tag

Erre egyszerű a megoldás: Nem kell mindent, amit az ember elé raknak a szájába venni ....

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#39) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Don't Fight. Switch. :P

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#40) halkow


halkow
őstag

Így tovább hajrá samu :)

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#41) flakter válasza sz.balazs.95 (#39) üzenetére


flakter
tag

Aranyos :)

..FlaK..

(#43) AS


AS
félisten

Ez sem semmi hogy gyártó legdrágább készüléke is jol megy.
Note 3 eladás:
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#45) BenHans


BenHans
addikt

"A Samsung sikerének hátterében a valamennyi árszegmensben jelen lévő Android-alapú modellek állnak..." Meg leginkább a marketing, és a többi gyártót szó szerint megszégyenítő üzletpolitika.

Ha jól hallottam már fejlesztik a szemüveget amin keresztül a fanok, és a felbérelt csicskák mindenhol samsung logót láthatnak, persze csak kék-fehér színkombinációt használ, és hogy az öröm teljes legyen műanyagból készül. Valamint az mosóvíz lagjai nem tekinthetők hibának, mivel csak ellenőrzi az UI hogy figyelsz-e. :U

Mi sem mutatja jobban hogy a sikerhez pénz kell, és hogy csak pénzből lehet pénzt, hogy a MM-ban külön Samsung stúdió van berendezve és az orrom előtt zajlott nem is 1x az "átlag vásárló megtévesztése", és mily' meglepő végül samsungot vett, de ez igaz a szolgáltatókra is. Megvettek majd' minden céget kilóra.

Nekem ennél viszont több kell, ha mutatnak valami valódit, nem csak a "nélkülözhetetlen" fícsöröket akkor talán kapnak egy esélyt tőlem. De persze én csak csepp vagyok a tengerben, viszont a fránya elvek...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#46) Eclips21 válasza BenHans (#45) üzenetére


Eclips21
őstag

XD ekkora hulyeseget reg olvastam, amugy nyomkodtam s4et es tenyleg szornyu a keszulek haz hiaba tokeletes az illesztes es a jo hardver ha a hatlap meg mindig olyan mint az s1-en, nagyon elszurtak egyaltalan nincs vonzo kinezete, remelem kirugjak a tervezot mert tuti nem 100as

[ Szerkesztve ]

(#48) BenHans válasza Eclips21 (#46) üzenetére


BenHans
addikt

A 2. bekezdést hülyeségből írtam, de még így is van valóságtartalma. Jó lenne ha odafigyelnének az anyaghasználatra, (ill note3 hátlapjánál van előrelépés) meg arra, hogy nem csak össze kell dobni a csúcs hardvert hanem kell a megfelelő optimalizáció is. Nem nehéz észrevenni az anomáliákat...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#49) Eclips21 válasza BenHans (#48) üzenetére


Eclips21
őstag

Szerintem semmi baj nincs a tacsvizzelse ezek mar nem s1-ek annal jott divatba a fikazas de nem ertem miert osztjak meg mindig senki se hasznalt huzamosabb ideig ilyen telot aki ezeket irja, meg mutass mar olyan telot ami neha nem laggolbe, meg egy atlag pc is belaggol neha...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.