Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) james001


james001
veterán

Kiadhatták volna lemezesen is :( Persze Japánban kijött,gyűjtői kiadással együtt :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2) Crytek


Crytek
veterán

Az ubisoft is követhetné a példát és kiadhatnák a Cold Fear HD Remasteredet

Next PC Upgrade: 2022

(#3) Geller72


Geller72
veterán

..szép, új világ...ennyire telik..ahelyett, hogy lenne egy méltó folytatás.. :(

(#4) b. válasza Geller72 (#3) üzenetére


b.
félisten

Látod, van rá igény. Én is megvettem, tetszett is. A 2. részt még inkább meg fogom venni, ha kiadják ilyen minőségben, hisz az a kedvenc

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5) Geller72 válasza b. (#4) üzenetére


Geller72
veterán

Nekem is tetszik..de azért sajnálom. Játékmenet szempontjából akkor, abban az időben az első része tetszett igazán, és azt követően a második. Ma már talán a második része a legjobb és az első a következő. A harmadik már nem volt olyan jó, bár rossz sem. Érdekes, hogy a megjelenéskor a negyedik abszolút nem tetszett, aztán - már PS2-n - megbarátkoztam vele. (Elsőnek nem a saját gépemmel játszottam vel, később vettem PS2-t). A többit igazából már nem nagyon követem. Ha azt nézzük, a negyedik rész sem az a vonal, amit az első három részben láttunk.

(#6) james001 válasza Geller72 (#3) üzenetére


james001
veterán

Állítólag az E3-on bejelentik a 7-et. Bár ha a 6-ot folytatják akkor nem érdemes rá várni :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7) Geller72 válasza james001 (#6) üzenetére


Geller72
veterán

Az anime verzió, a legutolsó az kifejezetten pofás lett. A film. Valami hasonló történeti és megvalósítási szál - játékélmény, játékmenet - egész jó lenne.. :U

(#8) oriic válasza Geller72 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mármint a CGI filmekre gondolsz? (Degenerations, Damnations)

Live-Die-Respawn

(#9) Geller72 válasza oriic (#8) üzenetére


Geller72
veterán

:K

(#10) james001 válasza Geller72 (#7) üzenetére


james001
veterán

Anime? Mármint a Damnation-re gondolsz? Ez inkább CGI film. :D Ja közben oric már linkelt. :)
Na de amúgy igen ez a 6 előtt játszódik azért kapcsolódik hozzá. De a 6-ban nem csak a sztori volt gáz,hanem úgy egyébként minden benne. :( Semmi köze nem volt már a régi Resi-k hangulatához,egyedül talán Leon kampánya.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#11) Geller72 válasza james001 (#10) üzenetére


Geller72
veterán

Azért a negyedik is idegen volt nekem. Kb olyan stressz volt, mint a farcry1 után a kettő..:P.

(#12) james001 válasza Geller72 (#11) üzenetére


james001
veterán

Amúgy a Resi 4 először nem TPS-nek készült: [link] Feelingesebb lett volna így :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#13) Geller72 válasza james001 (#12) üzenetére


Geller72
veterán

Érdekes. Nehéz megítélni úgy, hogy már párszor végigtoltad a TPS verziót, de egy délutánt mindenképpen megérne..:).

(#14) XXArcAngelXX


XXArcAngelXX
tag

Valahogy a széria eleje sokkal jobb volt, ennek ellenére Must Have kategória. Legjobban az ötödik rész tetszett Öcsémmel coop-ba. :))

The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

(#15) haxiboy válasza Crytek (#2) üzenetére


haxiboy
veterán

Ubisoft és a példák követése? :O :(

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#16) Geller72 válasza XXArcAngelXX (#14) üzenetére


Geller72
veterán

Ezt a coop dolgot szinte az összes hasonló stílusú gammába implementáltatnám..:D.

(#17) XXArcAngelXX válasza Geller72 (#16) üzenetére


XXArcAngelXX
tag

Valahogy annak a hangulata volt olyan hogy nagyon magával vitt, nem tudom miért. Pl: amikor a kicsi vizikunyhó szigetek között mentek a motorcsónakkal, és az egyik ilyenen egy húzható vonható úszó tutajszerűséggel kell a társad ide oda juttatni. Fellépek rá(first time) tesóm tekeri ezerrel, a retek krokodil ami akkora mint egy kisseb szoba meg rámugrik és már reagálni sincs mit... Ez mi volt???? Nemtudom a tekeréssel voltam elfoglalva..... :C

Persze sok ilyen van még 1 vagy 2 playeres felállásban. Pl a Halo Legendary-n. Na az húzós volt de megérte!

[ Szerkesztve ]

The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

(#18) b. válasza XXArcAngelXX (#14) üzenetére


b.
félisten

Szerintem azért volt jobb, mert kisebb volumenű volt, nem a világot megszálló T - vírus és Umbrella volt csak, hanem egy kisvárosi környezetben tényleg úgy érezted, hogy a saját túlélésed a cél. Ráadásul az egészet megfűszerezték valami, misztikus hangulattal, amit aláfestett a rejtélyes kúria és a kisvárosban található kalandozás .
A 2 karakter összefűződő története és a kislány még hozzá. valahogy az egész személyesebb hangulatú volt, emberibb, több érzelmet váltott ki, legalább is nálam.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#19) Geller72 válasza b. (#18) üzenetére


Geller72
veterán

Ezért ment fej-fej mellett akkoriban a silent hill-el. Csak ugye ez már csak a fegyverek miatt is keményebb volt.. ;).

(#20) b. válasza Geller72 (#19) üzenetére


b.
félisten

Igen , azt is imádtam. Kár változtatni a jól bevált recepteken. Biztos vagyok benne, hogy ha mindkét franchisében csinálnának egy egy részt, ami visszanyúlna teljesen a gyökerekhez és beültetnék mai színvonalú megvalósítással a köztudatba, egy új időszámítás kezdődhetne. Sok új rész szerintem ezekből a régi részekből produkálja még mindig az eladásait, de ha ma önállóan kiadnák új névvel nem lenne átütő siker. Szerintem a COD nak is vissza kellene nyúlnia a 2. világháborúhoz újra, mostani grafikával aratna. Remélem látok még COD. játékot újra 1944 ben játszódó sztorival.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#21) Geller72 válasza b. (#20) üzenetére


Geller72
veterán

Ezért tudtak eladni ebből is ennyit. Pedig nem is új a story, csak a graf szinte..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.