Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hopkins95


Hopkins95
addikt


Ez nem semmi! :C

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#2) m0h0senator válasza Hopkins95 (#1) üzenetére


m0h0senator
őstag

gamegpu LOL :DDD

An odyssey through the realm of consciousness.

(#3) GeryFlash válasza Hopkins95 (#1) üzenetére


GeryFlash
veterán

Mondjuk ocsmányul is néz ki.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#4) kikikirly válasza m0h0senator (#2) üzenetére


kikikirly
senior tag

Meglepő Vulcanra Turing sem gyorsul(Vagy jóval kevesebbet Radeonos kollégájánál).Valamennyi Vulcan és DX12 játéknál ahol a Radeon gyorsult,plusz minusz pár százalék ugyanannyit lódult Turing is(Lásd a radeonokra külön optimalizált Doom,Wolf 2,mégis gyorsultak Turingék).Ennél a tesztnél valami nem okés. :N :N :N

Pascal és korábbiakról Logouton
is van benchmark Blog
,1070GTX DX11 95FPS Vulcan 92 FPS, nem gyorsul túrót se(Ryzen 2600).Tuningolt sima 290-nél ugyanezek a számok 71 VS 89 a Vulcan javára(i5-2500K @5ghz).Ennyit profitál belőle a lassan nyugdíjas GCN 2...

[ Szerkesztve ]

(#5) VikMorroHun válasza Hopkins95 (#1) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Zöld az Nvidia, piros az AMD, eddig oké. De mit jelent a szürke?

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#6) kikikirly válasza VikMorroHun (#5) üzenetére


kikikirly
senior tag

Minimum képkocka.

[ Szerkesztve ]

(#7) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Érdemes megvenni? Azt olvastam róla laggos a multi, ilyen 150+ pingekkel. Van benne annyi tartalom, hogy megérje a 35 ojrót?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8) GodGamer5 válasza kikikirly (#4) üzenetére


GodGamer5
addikt

"Ennél a tesztnél valami nem okés."
Csodálkozom, hogy nem jár ban a gamegpu-s linkelgetésért. ;)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) kikikirly válasza GodGamer5 (#8) üzenetére


kikikirly
senior tag

+1 :)

(#10) cskamacska válasza GodGamer5 (#8) üzenetére


cskamacska
addikt

"nem jár ban a gamegpu-s linkelgetésért"

Hát ha még azt is megláttad volna hogy a kép a DX11 tesztből való, hát akkor nem lettél volna ilyen visszafogott és elnéző..

Plazmacucci World War Z Review - Worthabuy?

tldw: nem

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#11) Televan74 válasza Hopkins95 (#1) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ezt tilos linkelgetni,én is elkövettem ezt a hibát. GameGPU nem támogatott ezen a fórumon. :N :DDD

Amúgy nem is rossz egy "B" kategóriás játéktól. :C

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12) Hopkins95 válasza Televan74 (#11) üzenetére


Hopkins95
addikt

Amúgy miért? Több oldal is átvette a hírt, köztük wccftech, notebookcheck, tomshw.it, pcbuildersclub hogy csak néhányat említsek.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#13) Televan74 válasza Hopkins95 (#12) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nem tudom, nekem is csak szóltak a VS topikban,hogy nem kívánatos ezt az oldal használni a PH fórumán.[link]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#14) Hopkins95 válasza Televan74 (#13) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ezt jó hogy mondod, nem tudtam. Akkor vissza mindent, felejtsétek el amit linkeltem. :R

Ezek után kritikusabban kell akkor követnem a Gamermeld csatornát, ahol eredetileg erről hallottam.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#15) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

250 000 daraba ment el PC-re

[link]

Live-Die-Respawn

(#16) Plazmacucci válasza Plazmacucci (#7) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:U

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#17) Abu85 válasza Plazmacucci (#16) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

[link]

Gyakorlatilag ugyanaz, mint a Left 4 Dead, csak sokkal több zombi jön. Emiatt darálósabb a játékmenet.
5000 zombi egyébként a motor tűréshatára. Annyi lehet maximum egy jelenetben. De ezek csak swarmként működnek. Függetlenítve nagyjából 300 zombi jön úgy átlag. A tűréshatár egyébként 500, de sose szakad ki annyi független entitás a swarmból, mert stabilitási problémát okozhatna.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#18) Joccc07 válasza Plazmacucci (#7) üzenetére


Joccc07
addikt

Én megvettem PO. A story kb. 4 óra alatt kész. De minden fegyvernek van szintje (lvl 5 max) ezzel arányosan oldod fel a fegyverek különböző verzióit. Vannak különböző classok is.Gunslinger, Hellraiser, Slasher, Medic, Fixer, Exterminator. Maximum szint classonként ha jól tudom akkor lvl 30.(Én még nem értem el egyikkel sem).Minden Classhoz tartoznak perkek is amiket szintlépéssel lehet feloldani majd ingame kreditből feloldható. Kb. ennyi.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#19) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

:R Annyira nem meggyőző.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#20) vaakuum


vaakuum
addikt

Randomokkal is lehet játszani? Van pvp része, vagy sima 4 fős hentelős játék?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#21) Joccc07 válasza vaakuum (#20) üzenetére


Joccc07
addikt

Lehet másokkal és van külön PvPZ része is.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#22) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

jó csak pár hét múlva már kevesebb játékos lesz mint az L4D2-ben, ez a coop játékok sorsa.

/s

(#23) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Nem igazan ertem, hogy miert hasonlitjak ezt a jatekot a L4D -hez. Annyi az egesz, hogy a fejlesztoknek nem volt eleg kreativitasuk, es atvettek par elemet a L4D -bol. En viszonylag sok orat raktam a L4D -be, es a L4D2 -be megtobbet. A mai napig eloszoktuk venni.

Orultunk, hogy vegre lesz valami hasonlo zombi irtos jatek. Par ora jatek utan abbahagytuk. Egyszeruen csak unalmas, es borzasztoan rovid. Ez a kulonbozo karakter fejlesztgetos dolog egyaltalan nem jon be.
Ugyanugy lehet a fegyvereket is fejlesztgetni, de megint csak nem latom ertelmet.
Egy ilyen jatekot nem kell tul bonyolitani. Teljesen felesleges dolgok ezek. Talan az osszhang hianyzik :F Nem tudom.

A PvP reszerol meg ne is beszeljunk. Par ora jatek utan mar egyikunk sem akart visszamenni jatszani.
Elovettuk a L4D2, es arra a jutottunk, hogy meg mindig sokkal elvezetesebb jatek.

KF2 ennel jobb. Ha valaki szintelgetos tobb karakteres jatekra vagyik.

Ez nem csak az en velemenyem, hanem tobbunke is. Viszont tudok olyanokat is akiknek nagyon tetszik a jatek.
Nincs ultrawide support, ugye 2019-ben ez meg nem alap. Utoljara amikor jatszottunk akkor meg private lobby -t sem lehetett letre hozni.

"Later Nerd!"

(#24) vaakuum


vaakuum
addikt

Az, hogy fix pontokba lehet csak bizonyos turreteket lerakni, szerintem elég gáz. Bár nyilván egy alacsony költségvetésű játék, és nem kell Division komplexitású taktikai lehetőségeket várni, de azért...valami hasonló jó lenne.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.