Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Remélem nem James adott túl a komplett AVGN díszleten :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2) Angel1981


Angel1981
veterán

Erről hallottam már a napokban, de akkor még nem volt ajánlat rá.
Igazi (gazdag) hiperkocka lehet a kedves vevő! :)

(#3) Ps Vita


Ps Vita
őstag

:Y

(#4) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Nem semmi gyűjtemény, de ez az 1 millió ójró akkor is nagyon durva. Ennyi pénzből, ha azért nem vagyunk elmebeteg, agyatlan költekezők, életünk végéig elvagyunk úgy, hogy nem kell semmit sem csinálni. Maximum azt kell eldönteni, hogy melyik barátnőnkkel menjünk éppen vitorlázni, vagy ha nem tudunk dönteni, akkor elvisszük mondjuk mind a 4-et. :)
Bárcsak nekem lenne ilyen gyűjteményem, az is menne fel az ebay-re mint a huzat!

[ Szerkesztve ]

(#5) Ps Vita válasza Runner_fxr (#4) üzenetére


Ps Vita
őstag

Azért ennyiből neem lehet úgy megélni ahogy mondod :N

(#6) Runner_fxr válasza Ps Vita (#5) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nem véletlenül mondtam vitorlázást, yachtozás helyett. :)
Szerintem el lehet belőle lenni, ha okosan fekteted be a pénzt és nem csak agyatlanul szórod. Csodásan el lehet ennyiből lenni.

[ Szerkesztve ]

(#7) Apika


Apika
Közösségépítő

Ezekkel a játékokkal most eljátszhat egy darabig... ;)

(#8) mickemoto


mickemoto
őstag

Nem rossz ha csak hobbira ennyit költhet valaki,

(#9) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Nekem a dvd gyűjteményemtől kellene megszabadulnom hasonló áron! :D

(#10) Malachi válasza Runner_fxr (#4) üzenetére


Malachi
addikt

ennyi pénzt nyilván az költ egy játékgyűjteményre, aki meg sem érzi ezt a kiadást. nem kell sem elmebetegnek, sem agyatlannak lennie. arányok, tudod. neked egy nagy menü a mekiben, neki egy játékgyűjtemény 1 milkáért.

[ Szerkesztve ]

(#11) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Nem akarok ünneprontó lenni, de biztos hogy elkelt, és biztos, hogy a kiírt áron? Ha jól tudom, csak töredék ajánlatokat kapott rá, nem olvastam sehol, hogy elkelt (nem csak levették) és hogy pontosan mennyit adtak érte.

(#12) RyanGiggs válasza Ps Vita (#5) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Háát azért de!!
Annak a pénznek az éves kamatja minimum 15millióFt!!
Tehát havonta több mint egy millát költhetsz el belőle!
Szóval akár minden hónapban mehetsz újabb és újabb szigetre nyaralni.
(Ha jól tudom pl. egy Hawaii nyaralás kb fél millából megvan.)

(#13) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Hozzátenném, hogy elvileg bontatlan vagy új állapotú konzolokat is biztosított a játékok mellé (ebay linken a kérdéseknél írta).

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#14) Malachi válasza DeFranco (#11) üzenetére


Malachi
addikt

én egy másik linken SOLD-ot láttam, de ne kérdezd, hogy jutottam el oda.

(#15) DeFranco válasza Malachi (#14) üzenetére


DeFranco
nagyúr

OK, de mennyiért? (Ha tényleg sold) Így terjed a pletyka. Személyes véleményem az, hogy vagy levette, vagy kb 250-500k között eladta.

[ Szerkesztve ]

(#16) Runner_fxr válasza Malachi (#10) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nyilván! Komolyan azt gondoltad, hogy én azt gondoltam, hogy valaki az 1 milliós összvagyonából megvett egy játék gyűjtemény 1 millióért? Ebből adódik is, hogy az elmebeteg, agyatlan pénzköltést se a játék gyűjteményt megvásárolt emberre értettem.
Ezt a hasonlatot meg olyan lezserséggel mondtad, mintha te is kivágnád a mellény zsebből azt a milliót ójróban. :D De ha így van, akkor én kérek elnézést!

[ Szerkesztve ]

(#17) Zirowe válasza DeFranco (#15) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Hírben lévő ebay link nem elég? :F

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18) DeFranco válasza Zirowe (#17) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mit látunk az ebaly linken? Nekem annyit ír ki, hogy 1M EUR price, és hogy unlisted.

Ebből következnek a fentiek, vagy nem következnek? (Komolyan kérdem, ennyire nem értek az ebayhez, de egy másik forrás kifejezetten csak annyit említ, hogy már nem éles a hirdetés, és nem egyértelműsíti, hogy elkelt-e és mennyiért. Élek a gyanúperrel éppen ezért, hogy ez nem egyértelmű. :) )

(#19) Matada2.3 válasza Dr. Romano (#1) üzenetére


Matada2.3
veterán

+1 :DD remélem is h nem

Finn the human

(#20) Zirowe válasza DeFranco (#18) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Sold For: EUR 999,999.99
Approximately US $1,229,899.99

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#21) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Az szép! :Y

(#22) csaba951 válasza DeFranco (#18) üzenetére


csaba951
veterán

Törölve!

[ Szerkesztve ]

(#23) Malachi válasza Runner_fxr (#16) üzenetére


Malachi
addikt

sajnos még nem tartunk ott, de rajta vagyok. :DDD

(#24) Runner_fxr válasza Malachi (#23) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Gondolom, nekem is kéne egy csajozós vitorlás. :)

Amúgy meg tényleg ennyit érne ez a játékgyűjtemény? Ez szinte hihetetlen. Bár minden annyit ér, amennyiért el lehet adni.

[ Szerkesztve ]

(#25) Ps Vita válasza RyanGiggs (#12) üzenetére


Ps Vita
őstag

1 főre annyi kb.
Luxus élethez minimum a kétszeres kell véleeményem szerint,de ez már OFF

(#26) szben05


szben05
tag

Ezt mennyi idõ alatt gyûjthette össze?

(#27) Dr. Romano válasza szben05 (#26) üzenetére


Dr. Romano
veterán

A vevőnek sikerült 1 nap alatt ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#28) DeFranco válasza Zirowe (#20) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Jogos... :)

(#29) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Játékonként olyan 41 ezret adott a vevő. Ebből jó ha 10-20-at ki fog próbálni.
Az eladónak annak idején sem lehetett kis pénzében minden darabot megvenni!
Gondoljatok csak bele, hogyha most kéne egy ilyen 7000-es gyűjteményt megvennetek, akkor minden nap kell venni egy 6-10 ezres játékot 19 éven át! Ez sem kis pénz!

Live poor, die ritch.

(#30) Malachi válasza gyáliSanyi (#29) üzenetére


Malachi
addikt

ha van egy kis esze, az egészet úgy, ahogy van légmentesen csomagolva elteszi jó mélyre és 15-20 év múlva eladja a mostani ár többszöröséért.

láttam egyszer egy videót, amin egy teljesen gyári csomagolású, soha fel nem bontott 25 éve őrzött Amiga500-at valaki állat módjára felbont. a cucc ott abban a pillanatban elvesztette az addigi értékének a 3/4-ét. már nem emlékszem tisztán, de nem a sajátja volt, talán egy gyerek megtalálta a garázsban az apja féltve őrzött kincsét, vagy ilyesmi...

(#31) GeryFlash


GeryFlash
veterán

nekem kezd lassan összejönni egy százas gyűjtemény, és hely hiányában akár el is passzolnám, de persze mivel javarészt magyar kézikönyves a játék, így maradna Magyaroszág... itt meg ha kiraknám 70ezerért jönne kapásból egy 20 ezres ajánlat....

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#32) Gergosz2


Gergosz2
veterán

és végig is viszi az összes játékot? :))

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#33) #56230144


#56230144
törölt tag

Ki volt az az okos ember,aki ennyi pénzt adott ki ezekért a játékokért?Valami nagy fanatikus lehet.

(#34) Gergosz2 válasza #56230144 (#33) üzenetére


Gergosz2
veterán

vagy szimplán sok pénze van és épp megtetszett neki. :U

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#35) #56230144 válasza Gergosz2 (#34) üzenetére


#56230144
törölt tag

lehet,de szerintem gyüjtő,és el akarja ő is adni.

(#36) WhiteWalker válasza Gergosz2 (#32) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

biztos hogy nem azért vette,mert játszani fog rajta....ahogy írták fentebb hogy majd talán jó pár év múlva tovább adja egy Abramovics féle emberkének...

Danielssss #35: gyűjtő ilyet sosem tenne,hacsak rá nem szorulna anyagilag...akit Te mondasz azt kereskedőnek nevezik... ;)

[ Szerkesztve ]

(#37) #56230144 válasza WhiteWalker (#36) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nekem edes mind1
:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.