Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tsii_H


tsii_H
tag

nem ertem mitol olyan utos ez a HALO univerzum. en a legelsovel birtam szemezni 5 percet mig egy szobatarsam jatszott vele annak idejen mikor uj volt, aztan konyveltem is hogy ez hamar a kukaba kerul, erre mi lett belole....szerintem azota is gagyi maradt. kozelebe sem er egy WH40K-s, vagy starcraft-os vilagnak.

(#2) mongi válasza tsii_H (#1) üzenetére


mongi
senior tag

pont az az elotte eltoltott 5 perc marha keves ahhoz, hogy iteletet mondhass master chiefrol es a halorol. :N
nem ismered a hattersztorit, a fordulatokat, a nagy jeleneteket...
javaslom hogy nezz utana, mielott elitelsz valamit. :B

warhammerrel nem erdemes versenyeztetni, erre meg nem epult egy "penzgyar", igaz mar probalkoznak ;) :C

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#3) Senhi válasza tsii_H (#1) üzenetére


Senhi
aktív tag

5 perc után így leírni egy egész trilógiát? :) Talán végig kéne tolni mind a három részt és aztután nyilatkozni.
Szerintem zseniális egy játék... 3. részt már számtalanszor végigjátszottam és mégis egy csomó helyen még minidg a hideg futkos a hátamon ha bejön egy zene vagy animáció :))

(#4) tsii_H


tsii_H
tag

lehet valamikor a jovoben, mar csak a hire miatt adok eselyt, de az a baj hogy alapbol a szinvilaga is taszit. lila, meg rikito fluoreszkaló hupikék meg ilyenek :F

(#5) Morden24 válasza tsii_H (#4) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ez tény, bár meg vagyok lepve, hogy ha taszít a színvilág, akkor pont a Starcraft-ot hoztad fel ellenpéldának :U

Egyébként azért ütős a trilógia, mert állati jó sztori párosul némi rendezési tehetséggel, fasza fordulatokkal és jó dizájnnal (nem öncélú gafikai orgia), és mindezek mellé egy élvezhető, látványos és izgalmas FPS.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#6) tsii_H válasza Morden24 (#5) üzenetére


tsii_H
tag

hat azer a starcraft olyan...más. nah mindegy, izlesek es állasok...

(#7) Morden24 válasza tsii_H (#6) üzenetére


Morden24
nagyúr

Félreértés ne essék, én nagyon szeretem a Starcraft-ot, de aztán arra nem lehet azt mondani, hogy fekete-fehér; olyan HASBRO-színekben pompázik az egész, hogy a Halo elbújhat mögötte. Csak ezért nem értettelek :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.