Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) geezer


geezer
aktív tag

Azért ez nem semmi.
Sajnos a Sony majd boldog lehetne egy ilyen eredménnyel is, valószínűleg. Nem hiszem, hogy az új PSP-vel le tudják taszítani az eladási trónról a Nintendo-t. Pedig biztos jó gép lesz az is!

(#2) ldave válasza geezer (#1) üzenetére


ldave
félisten

Nemrég olvastam egy cikket, megkérdezték az embereket Japánban a 3DS-ről (tervez-e venni, mikor, miért, stb), este lehet írok majd egy hírt róla.

A Slime draws near! Command?

(#3) Nesztovidis


Nesztovidis
tag

Én folyamatosan azt látom hogy a pár napos hetes 3ds-eket adják el az emberek. Sokaknak nem jön be , lehet még gyerekcipőben jár vagy :F

Csak telón érsz el : (30)-989-2062 - Hívj ...

(#4) Zigur válasza ldave (#2) üzenetére


Zigur
senior tag

Én akkor veszek 3DS-t ha lesznek rá olyan játékok, amiért érdemes. A jelenlegi kínálatban 1-2 ami érdekel, addig maradok a DS-emnél, amire még mindig jönnek a jó játékok.

(#5) PHM válasza Nesztovidis (#3) üzenetére


PHM
addikt

Kevés játék van még, ráadásul sokaknak fárasztja a szemét a 3D képernyő.
De majd meglátjuk, mit hoz a jövő.
Zigur: Abszolút egyetértek.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#6) Nesztovidis válasza PHM (#5) üzenetére


Nesztovidis
tag

Nekem is ezt mondta két srác is aki eladta , hogy nem erre számított "fura"

Csak telón érsz el : (30)-989-2062 - Hívj ...

(#7) atisr


atisr
csendes tag

Egyértelműen a játékfelhozatal hibája a dolog. Szülinapra szívesen meglepném magam egy kütyüvel, de olyankor mindig belegondolok, hogy még semmi igazán jó játék nincs rá :(((

(#8) adalbert1 válasza PHM (#5) üzenetére


adalbert1
veterán

Ugyan élőben még nem volt a kezemben, de a 3D-t ha lehúzod minimumra, akkor gondolom simán 2D-ben fog menni, nem (és így már a szemet sem fárasztja)? Másrészt nagy előny a DS játékokkal való kompatibilitás, de ezek ellenére én sem vennék, inkább én is kivárnám hogy merre megy el ez az egész.

(#9) smkb


smkb
őstag

Igazából DS/DSi-re olyan nagy a játékkínálat, hogy a 3DS labdába sem rúghat mellette jóideig, 3D meg jobb grafika ide vagy oda. Már a PSP esetén is látható volt, hogy a jobb hw és grafika egy dolog, a játékeladások mértéke meg egy másik. Ugyanabban a mocsárban van a 3DS mint a PSP. Az új PSP is ugyanebben lesz. Egyszerűen csak a mégjobb felbontás miatt nem fogják az emberek megvenni, gyakran ugyanazt a játékot, csak újra kiadva jobb grafikával. Mostanában ez a trend, ez a legegyszerűbb pénzcsinálási mód, csinálnak Maro Kartból 3DS verziót, meg New Super Marióból stb stb... ettől a játék ugyanaz, a fene fizetne ki mégegyszer érte egy csomó pénzt, csak mert szebb egy fokkal és ezért vegyenek egy újabb kézikonzolt.

(#10) adalbert1 válasza smkb (#9) üzenetére


adalbert1
veterán

Hosszú távon szerintem azért be fog jönni ez a minden nagyobb húzócímből készítünk 3DS változatot is. Én azt nem értem hogy van az, hogy a 3DS mellett még kapható a DS Lite, DSi, DSi XL is. Oké hogy legyen meg a választás szabadsága és az alap DS játékokkal mind kompatibilis, de azért ez tényleg soknak tűnik így egyszerre.

(#11) PHM válasza adalbert1 (#10) üzenetére


PHM
addikt

Már csak azért is érdemes kiadni a régi játékok remake-ét, mert sokan
nem tartják meg a régi konzoljukat, mikor az újra váltanak.
Mondjuk a DS játékok újra kiadását 3DS-re én is kissé pofátlannak tartom,
de marhára tudnék örülni például 1-2 N64, esetleg Gamecube cím
felújított változatának DS-en, vagy 3DS-en.
Ezt a ziccert, mármint az N64 játékok DS átiratát sajnos többnyire kihagyták.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#12) Nesztovidis


Nesztovidis
tag

Szerintem a psp bár kint nem úgy megy itthon , 10x több elmegy mint egy ds ből.

Csak telón érsz el : (30)-989-2062 - Hívj ...

(#13) PHM válasza Nesztovidis (#12) üzenetére


PHM
addikt

Ugyan nem ismerem a jelenlegi eladási adatokat,
de ez a kijelentés igen messze áll a valóságtól.
Szerintem.
Abban viszont egyet érthetünk, hogy ez a menet sokkal nehezebb lesz
a Nintendonak, mint a korábbi.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.