Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Versus


Versus
senior tag

Találós kérdés :
Melyik gyártó alaplapjáról lett eltávolítva ez a foglalatvédő kupak ?

[link]

:)

Premium Vintage

(#2) janpotocki válasza Versus (#1) üzenetére


janpotocki
senior tag

isten tudja. a foxconn jópár csatlakozó szabadalmának a tulajdonosa, szóval minden lapon ott van a logója :)

(#3) fLeSs válasza Versus (#1) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Asus vagy Gigabyte.
Téged ismerve inkább Asus. :DDD

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Ennek mi értelme volt, azt most így hirtelen nem értem.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#5) Versus válasza fLeSs (#3) üzenetére


Versus
senior tag

Nyertél,lehet nem voltam egész pontos ez a processzorfoglalatot fedő lapocska.
Ez vajon Foxconn eredetre utal vagy tényleg csak valami szabvány téma miatt van itt a felirat ?

Premium Vintage

(#6) .mf válasza Versus (#5) üzenetére


.mf
veterán

Ha jól tudom, a Foxconn gyártja a legtöbb LGA775-foglalatot, soros- és párhuzamos portot, stb, stb. Mások meg megveszik tőlük. Ugyanúgy, mint ahogy egy vállalat énnemtomhol a bikini-pántok gyártására szakosodott, és ők egymaguk gyártják a bikinikre kerülő pántok márnemistudom, kb kétharmadát? Méretgazdaságosság és alacsony szállítási költségek.

De ez most hogy is jön ide? :DDD

Pegatron? Miért nem Peg-asus... :))

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7) Versus válasza .mf (#6) üzenetére


Versus
senior tag

Köszi így már tiszta.Tanulni járok ide ! :)

Elnézést az off-ért csak pár napja rácsodálkoztam erre a kis műanyagra és a cikkről meg beugrott ! :)

De inkább okosítsuk egymást mint flameljünk nem ? :)

Premium Vintage

(#8) Ste válasza .mf (#6) üzenetére


Ste
addikt

szerintem nagy Transformers fanok: Megatron ->Pegatron

amúgy elég durva, hogy a piac 1/4 amit alkatrészenként veszünk, a többi a kész konfigok piac

(#9) yakuza.tora válasza Thulcandra (#4) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Akkor már ketten vagyunk! Azért egy új brand bevezetését - ami ráadásul egy semmitmondó név - még az ASUS se gondolhatja komolyan! :W

Alléz Olympique de Marseille!

(#10) Mackósajt válasza yakuza.tora (#9) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Az én olvasatomban a cikk elég egyértelműen azt írja, hogy nem lesz új brand.

(#11) #65675776 válasza yakuza.tora (#9) üzenetére


#65675776
törölt tag

A retail piacon nem lesz változás.

Versus: Mit gondolsz a nagy tápcsatlakozót miért hívják molexnek?

[ Szerkesztve ]

(#12) Hequila


Hequila
őstag

[Irónia és flame]
Helyes! Hulljon a férgese!
[/Irónai és flame]

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#13) kovy79


kovy79
őstag

Ha a Pegatron 100%-ban Asus tulajdonban marad, akkor azt hiszik a konkurenciánál, h nem nyúlják le az esetleges egyedi megoldásaikat Asusék??
Kis naívak...

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#14) Jim Tonic válasza yakuza.tora (#9) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Tessék már újra elolvasni a cikket.

Az ASUS nagyon jól tudja, mit csinál. Amit Te kapsz, bármi is legyen az, ASUS marad.
Az OEM piacra hoz be egy új nevet, de azért a meglevő partnereit biztosan kiértesíti. :) Az OEM piacra nem árt egy komolyabb, hangzatosabb név, amit összekötnek magas minőségi tartalommal. Ha egy ASUS előlapi panelt veszel, annak nem kell olyan minőség. Eleve nincs az ASUSnak akkora pénze rajta, nem ad el annyit belőle. Nem muszáj annyira kidolgoznia. Eldöntheti, milyen termékkel menjen neki a piacnak, nem fogja befolyásolni egy rossz termék az OEM vásárlóit. Ráadásul, mint a cikk is írja, egy elhibázott, bukott termék nem vonja ki a pénzt az OEM fejlesztők zsebéből.
Másik dolog, ami miatt jó ötlet, az az, hogy az egyes területekre külön tud koncentrálni, jobb, átláthatóbb, és ami fontos: gyorsabban reagáló menedzsment. A cégekbe be tud vonni külső tőkét, kisebb kockázattal.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#15) neduddki válasza .mf (#6) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Mert Karcsinak akkor nevet kene valtozatani:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16) Jim Tonic válasza kovy79 (#13) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Valószínűleg akkor is, de ha valaki bérgyártást rendel, erre fel kell készülnie.
Az ASUS általában laptopokat készített más brandoknak, így talán kicsit jobban ellenőrizhetővé válik a koppintás.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#17) lúzer válasza kovy79 (#13) üzenetére


lúzer
veterán

Ja, én se értem, mi a különbség?
Ettől miért örülne pl. a dell?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.