Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz Hakudoshi #56 üzenetére

    Sajat tapasztalatbol tudom, hogy tud sokat konnyiteni az ember helyzeten. Ugyhogy nem latatlanban mondtam.

  • ipavlidu!

    tag

    válasz Hakudoshi #61 üzenetére

    Igen, ilyen emberek vannak. Tobbek kozott szerintem az apam is ilyen. A testveremek nem nagyon mondtak semmit ellene, meg a legnagyobb igazsaggtalansag kozepette sem, de egyszeruen nem lehet beszelni vele. Alapvetoen hulyenek nezi az embert, es ha mar valamit mondasz elkezd ilyenekrol beszelni minthogy "mert mindig hajnal negyig kartyazol (este fel 11kor lefekszem, 6kor kelek egyebkent - amikor megkerdeztem honnan gondolja - "tudom"), meg egyebkent is, hogy ha nem szamitogepeznel annyit, akkor mar itt jarkalna az igazgato a hazban olyan jo tanulo lennel (mondja ezt ugy, hogy info szakos vagyok, bar lehet hogy errol nem tud (volt mar olyan hogy folhivott amikor az adataimat kellett megadni hogy mikor szulettem), es a tobbi.

    SLYM, olvasva a kommented, eloszor azt hittem hogy detto ugyanolyan apaink vannak, es habar sokban hasonlitanak is, azt kell mondanom, ne haragudj, de nem ugyanolyanok. O nem az a tipus, aki meg ha hulyeseget mond is, konkretan megmondja a frankot. Sot, igazabol fel Szegedet ismeri (tekintve hogy tanar-vizszerelo-gazszerelo-es meg miegymas), de mindenkivel joban van, kiveve a csaladjaval. Sot, azt se lehetne mondani, hogy sok energiajat szanna rank, es mint hogy egy bizonyos part aktivistaja, odafecsereli a legtobb idejet/energiajat, pedig szerintem csak kihasznaljak, es nem hiszem el hogy ezt nem latja. Altalaban, ha nekem valami szemrehanyast akar tenni (meg ha jogosat is), valahogy ugy adja a szamba, mintha anyam mondta volna, de ezt neki valamiert kozvetitenie kell. Meglepoen sokszor beszel masok neveben. Tehat ez az egesz feszultseg nem nyilvanul meg szemtol-szembe leosztasban altalaban. Csak sunnyogasban, sokszor van hogy elfarad valamilyen munkaban (pl. legutobb testveremek koltoztek), es akkor ahelyett hogy azt mondana "ok oregszem, csinaljatok tovabb nelkulem" az lesz, hogy mindent megcsinal, kozbe meg azt morogja magaban hogy olyan halatlan mindenki, mindenki csak ot rugdossa, pedig ez nem igaz....
    Testverem felesege az egyik legjobb baratom, ha nem is a szo klasszikus ertelmeben annyira, mindenesetre nagyon egy hullamhosszon vagyunk, megha lassan 30 is lesz, sok dolgot komolyan vesz persze, de nem ragaszkodik ahhoz hogy megkomolyodjon es, ahh, ezt nem lehet leirni. Mindenesetre ha o is az egyik leg, hat nem is tudom, legemberismerobb ember akit ismerek, es azt mondja, hogy ha egy hetig ossze lenne zarva apammal, akkor, hat nem feltetlenul elne tul. Nem hiszem hogy lenne valakinek detto ugyanilyen apja, de ertem mire gondoltok....

    Ja es a tobbieknek: kossz a tanacsokat! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés