Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SLYM

    veterán

    válasz Tomics #60 üzenetére

    A szülőket hibáztatom én is, apám olyan nekem, mint egy idegen

    én pont ezt írtam, hogy nem a szüleimet hibáztatom. lehet nem jött le na mindegy. gondolj bele, ha minden nap elmondasz valamit valakinek, de ő nem hallgat rád, egy idő után megunod és nem basztatod többet... az a 2 év volt neked a tanulópénz amíg rájötél a lényegre. te már megtaláltad a jó utat :D
    egyébként én ugyan elvégeztem a középsulit és leérettségiztem, ez volt kb 1.5 éve, csak az a bibi, hogy éppen, hogy átcsúszogattam, így meg ugye egyetemre csak akkor mehetsz ha fizetsz. amit faterék kibírnának, csak nem vagyok benne biztos, hogy elvégezném, így még nem próbálkozok.
    utána befigyelt egy suli (SZÁMALK, sima OKJ) de az nem nekem való. így félévkor aztmondtam ennyi. ez volt februárba, azóta is be vagyok iratkozva, de nem járok be.
    egyébként már 10 hónapja lassan semmit se csinálok. max annyit, hogy ezidőalatt letettem a jogsit, meg 1.5 hónapig szenvedtem a mekibe diákmunkában. ennyi kellett, hogy rájöjjek, hogy soha életembe nem akarok ilyen szutyok munkát végezni. most meg angolt tanulok. ja! és edzek. annak viszont elég jót tesz ha mindig ki tudod magad pihenni, meg be tudod tartani a kajálásokat rendesen. csak az utóbbi időbe már kicsit kezd nekem is olyan lenni, mint neked, hogy általánosan szar kedvem van a semmittevés miatt, így meg még a rendes kajálás se megy rendesen. szóval most ráfekszek az angolra, aztán lehet jövőre bepróbálok majd megint valami sulit

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés