Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) r3dsnake válasza BOBAKILL (#9) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Pedig totál igaza van.

(#52) r3dsnake válasza holozis_HUN (#43) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez hülyeség, semmi baj az update-ekkel. Ráadasul a mostani helyzetben totál nem segített volna a teljes reinstall.

[ Szerkesztve ]

(#53) Robertoq válasza r3dsnake (#52) üzenetére


Robertoq
őstag

Apple felismerte a hibát, és néhány korábbi típusra felfüggesztette a legújabb operációs rendszer elérhetőségét.

vs

Ez hülyeség, semmi baj az update-ekkel

Te biztos jobban tudod... :U

(#54) r3dsnake válasza Robertoq (#53) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Megnézed mire válaszoltam? Attól még nem kell újrahúzni a rendszert, vígan használom a 9.3-at két eszközön is. Egy évben van vagy 15 update, mindnél újra kéne húzni a telót? Ez baromság. Most se segített volna a helyzeten.

[ Szerkesztve ]

(#55) mackoman


mackoman
tag

Sziasztok,van valaki aki iPod touch 5g.-re felrakta a 9.3-at?Ha igen,akkor milyen ?

(#56) Lord Sidious válasza mackoman (#55) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Kb. ugyan az, mint a 4S-en. Oda meg a 9.3 felmehet, ha a 9.2 rajta van, de ha 8.x.x-rol jossz, akkor hagyd.

(#57) mackoman válasza Lord Sidious (#56) üzenetére


mackoman
tag

Áh....akkor köszi nem hiszem ,hogy felpakolom,kezdetek óta ios 7-es van rajta,mivel tökéletesen ment,nem éreztem ,hogy frissítenem kellene.Végûl is most sincs vele gondom.Azért köszönöm a választ.marad a 7-es.

(#58) Rossi


Rossi
addikt

Gratulálok a hatásvadász főcímért, igaz kamu, de legalább megakad rajta az ember szeme... :(

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#59) r3dsnake válasza Rossi (#58) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem volt kamu, mától telepíthető újra.

(#60) tevike válasza r3dsnake (#59) üzenetére


tevike
senior tag

Szamomra szerencsere rejtely a problema kilete, mert az elso naptol kezdve Air 2-n es 6s-en tokeletesen fut. Lehet amiatt mert ezek a legujabb kiadasok egyikei mondjuk, de nalam semmi hiba nem jelentkezett. :P

[ Szerkesztve ]

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#61) #02683648 válasza Rossi (#58) üzenetére


#02683648
törölt tag

Én felraktam ipad minire OTA-n az ios 9.3-at, utána kábellel, itunesen keresztül újra akartam rakni és egy ideig nem engedte, tegnaptól ment újra. Úgyhogy nem kamu, mert volt olyan időszak amikor nem lehetett telepíteni.

(#62) wolruf válasza #02683648 (#61) üzenetére


wolruf
őstag

Nem kamu, én is írtam, hogy engem például kizárt a rendszer, majd én csak iTunes-on tudtam újraaktiválni a készüléket. Az iPad Mini 2-re simán felment.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#63) taip


taip
senior tag

Próbáltam telepíteni, nem ment, mert állítólag nem kapcsolódok az internetre, ezért a telepítés nem ellenőrizhető. :F (5c)

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#64) Rossi


Rossi
addikt

r3dsnake, dhr:

Az alcím nélkül (Legalábbis néhány korábbi iPadre és iPhone-ra) az Egyelőre nem telepíthető az iOS 9.3 azt jelenti, hogy egyáltalán nem telepíthető a 9.3.

Ez pedig kamu, csak régebbi készülékekre nem lehetett feltenni ideiglenesen. Amin pl. egy 2 és fél éves 5s esetében annyira nem csodálkozom, tekintettel a jócskán eltérő hardverre.

Mondjuk párom 4s-ére simán felment, de ettől még a kattintásvadász főcímre tett megjegyzésemet tartom.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.