Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Úgy látom jól tippeltem a múltkori LG TV hírnél, hogy az új marketing buzzword a "mesterséges intelligencia" lesz... már a telefonoknál is kezdik. Vakul a paraszt rendesen, az AI-hez meg persze semmi köze.

[ Szerkesztve ]

(#2) Obyboy válasza -FreaK- (#1) üzenetére


Obyboy
addikt

:D Egyetértek elég sok bőrt le tudnak majd húzni a mesterséges intelligenciáról a marketinges csapatok... ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#3) macskea válasza -FreaK- (#1) üzenetére


macskea
őstag

Nagyjából. :D Aztán a legtöbb ilyen rendszer nem fog többet tudni, mint hogy felismeri, mi van a képernyőre írva, esetleg elindít egy Google keresést. Én már a hangvezérlést se láttam hasznosnak, egy darabig erőlködtem vele a kocsiban, aztán a végén saját magam néztem hülyének. Nem vagyok én annyira fontos, hogy ne tudjak félreállni EGY PERCER, hogy megírjat egy facebook üzenetet. Bullshit, és jó darabig az is marad.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#4) Cathulhu válasza -FreaK- (#1) üzenetére


Cathulhu
addikt

Persze, hogy vakul, eddig csak okos telefonja volt, most mar intelligens lesz. Alig varom, hogy valamelyik marketinges lecserelje a Smart Phone kifejezest is, ha meg nem tortent meg.

Ettol eltekintve a Find9-et varom, az eddigi Findok is jo keszulekek voltak, raadasul nem is ad ki beloluk fel evente ujat az oppo.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#5) Balzak83


Balzak83
senior tag

Szép telefon, kávák tényleg nagyon vékonyak. De miért jó, hogy kirakták a sarokba a nav. ikonokat? Ott nagyon nehéz lesz megnyomni, és akaratlanul is rácsúszik a hüvelykujj "sonkája" :F

(#6) #03740288


#03740288
törölt tag

Telefon beépített porszívóügynökkel. :D
Azt nem értem,hogy ki a fenének szánják ezt a telefont?
Hazai piacra minek? Nem úgy néz ki mint egy iPhone, de árban hasonlítani fog. (Arra ott az R sorozat olcsóbban.)
Mióta megszünt az oppostyle,azóta nem érdemes OPPO-t venni. Nincs international verzió(B20),európai bolt,szervizelési lehetőség. Az Amazon nudli. Kínából meg az árazásuk mellett nem érdemes vásárolni.

Kéne,de marad a...
-Hozhatnák erre is!

(#7) #16820480


#16820480
törölt tag

Find OS? :)) Ha a többi kínai által bevett rövidítési szokásokat használjuk, akkor ez bizony FOS lesz...

(#8) Cathulhu válasza #03740288 (#6) üzenetére


Cathulhu
addikt

Mióta megszünt az oppostyle

Nekem ugy tunik mennek...

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#9) #03740288 válasza Cathulhu (#8) üzenetére


#03740288
törölt tag

Beléptem,de semmit nem tudok vásárolni.

(#10) #80439296 válasza Cathulhu (#8) üzenetére


#80439296
törölt tag

Megy, csak minden Sold out.

(#11) Georgexy_hun


Georgexy_hun
tag

A honlap még él de már nem működik.
Már csak az amazon-on lehet vásárolni!
Kb egy éve így van sajnos.
Nekem még mindig megy a Find 7s-em.
Nagyon jó készülék. De soha sem a hardver volt a gond az Oppo-nál.
Szoftveresen bénák. Jó ötleteik vannak de nem tudják működőképsen megvalósítani és arra sem törekszenek, hogy a hibákat javítsák frissítésekkel.
Egyedul a csúcsmodelleket frissítik úgyahogy.
Csak olyan modelleket szabad venni tőlük amiknek van Cyanogen (LineageOS) támogatottsága!
Különben szívás!

Samsung Galaxy S23 Ultra- Dell XPS 17 L702X - MSI X470 Gaming Plus Max - AMD Ryzen9 3900X - Nvidia RTX 2060 Super - 32 Gb DDR4

(#12) joey04


joey04
titán

Olyan ez mint a Duke Nukem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.