Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yutani


Yutani
nagyúr

Tuning powa! Kíváncsi vagyok, mennyire lesz kelendő.

#tarcsad

(#2) Dilikutya válasza Yutani (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Még egy kereplő a gépbe...:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) mephi666 válasza Yutani (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

a villogás miatt bloodysteve-ék körében kötelező elem lesz...

tuningra meg nem tudom mennyire lesz jó, mert amennyire hallom, a víz a legnormálisabb megoldás és egy körbe bele lehet tenni a ramokat is...

a geil viszont nem csinál rossz dolgokat egyáltalán, de ennél a cuccnál lehet, hogy a marketingesek dolgoznak legtöbbet :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) [HUN]Tyson


[HUN]Tyson
senior tag

Ha április elseje lenne, rögtön levenném, hogy ez egy vicc.

Nov. 21-én is az.

(#5) Tomi84


Tomi84
aktív tag

hogy villogtam 3-4 éve amikor összekötöztem három 50mm-es revoltec ventit és odaragasztottam a ramok fölé. Biztosan a corsair/ocz/geil is töllem lopta az ötletet :DDD
Egyébként mi a fenének van borda a venti mellett?? Jó esetben hozzáér egy kicsit a memória hűtőbordájához, de hogy arról jelentős menyiségű hőt nem fog elszállítani, az biztos. Tettek volna bele inkább 2 ventit.

(#6) .mf válasza Yutani (#1) üzenetére


.mf
veterán

Tuning? Hogy jön ide a tuning? Egy hűtőborda tényleg hasznos lehet, de az ilyen kacatok csak vérpistikéknek vagy parasztvakításra jók. Volt egyszer valahol egy teszt, hogy a memória tuningolásánál sem az erős léghűtés, sem a víz, de még a szub-zéró (már nem tudom, hogy kompresszoros vagy szárazjeges volt a tesztben) sem jelentett számottevő órajel-emelkedést. És ez még a DDR1 idejében volt, amikor egyesek 3.0-3.3V-tal is húzták a modulokat, amik a mostaniaknál sokkal jobban melegedtek...

mephi: ram vízhűtés = áramlás-gyilkos, drága és nem javul a tuning. Szerintem felesleges, de mindig akadnak, akik ezt vitatják.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7) spln


spln
tag

Az a két oldalsó borda tényleg biztos sokat segít.
Egy újabb hasznos kiegészítővel gazdagodott a világ..
Hurrá! :))

[ Szerkesztve ]

"Danger! Avoid death!"

(#8) Traxx


Traxx
őstag

Háát...

A LED-nek meg a hőfokadatoknak sok értelmét nem látom. Persze akinek plexis háza van, lesegetheti :) De inkább már akkor valami előlapi kijelző féleséggel oldanám meg a dolgot, mintsem a ház oldalát skubizzam...

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#9) sNORh válasza Traxx (#8) üzenetére


sNORh
addikt

Nagyonjólnézki :D

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#10) mephi666 válasza .mf (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem vagyok egy tuningkirály, de ennek a bordának+ventinek sincs semmi értelme akkor... :S
legalább a lánchidat megcsinálhatták volna bordából és elhagyták volna a ventit... az legalább szép lenne és nem lenne hangja sem :) komolyan egy olyanra beneveznék... a procira pedig egy halászbástya alakú bordát szeretnék :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) Savanya


Savanya
addikt

Újabb darab a kacatok mellett .. Vajon ilyen hütők megalkotásakor miért a gyári intel hütőre és nem pl: SCythe Ninjára gondolnak ??? Nagy hütő mellett ez tutit nem fér el .

Mobilszámom: 70-516-8068

(#12) #56573440


#56573440
törölt tag

ezt felesleges volt gyártásba hozni. értelme semmi, aki hűteni akarja a memóriát annak van sok alternatíva ahol szabályozható is a venti, pl corsairnak van ilyen három ventis csodája, az víz mellett 5V-on elég is. de ez? gazdag csemeték idióta fiai ekkora vásárlóerőt jelentenek?

ventit meg Tt-től vették? nekik van ilyen, már az is halva született ötlet volt, azért geiltől valami mást vártam volna

(#13) sNORh


sNORh
addikt

az egy dolog hogy a venti kavarja a levegőt a ramokon, de hogy a ventit körül ölelő lamelláknak mi értelme? Merthogy a ramhoz hozzásem ér, nemhogy takarja azokat.
A hűtő hűto magát :F

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#14) mephi666 válasza sNORh (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

pontosan... nem látod benne a logikát?pedig ez pofonegyszerű... :) ez olyan, mint a kordonvédő kordon... (heti hetesben is emlegették...) aztán ilyen elven lehet hűtő-hűtő hűtőt is gyártani :) erre rájöttek messze földeken is...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) sNORh válasza mephi666 (#14) üzenetére


sNORh
addikt

Nekem a Corsair Dominatoron van AirFlow, de az legalább csak 3 venti, igaz nemhasználom, mert tuningba is hideg a ram..
de ez azokkal a hűtő lamellákkal :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#16) luw2win


luw2win
őstag

Ha van egy jo borda a ramon az szvsz bőven elég,
felesleges, marketing szagú és zajkeltő....

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#17) Loretto válasza Dilikutya (#2) üzenetére


Loretto
veterán

De legalább van valami megjelenése, mert valahogy az eddigi hűtők nem igazán jöttek be. Bár kíváncsi vagyok, mennyit nyerne egy hc tuningos.

Soirée...

(#18) Zájec


Zájec
veterán

egyébként a két oldalán a borda minek van rajta ?
nem látom hogy érintkezne a modulokkal... de ha a tetejéhez hozzá is ér , akkor is kevés , mert úgy nem viszi el a höt ha csak a tetejével érintkezik..

egyébként dizájnos lett.. szóval szépnek még szép... de vajon okos is ?

(#19) sNORh válasza Zájec (#18) üzenetére


sNORh
addikt

eztmondom, hűtő hűtő :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#20) #95904256


#95904256
törölt tag

Geil-ék is megőrültek? :C

(#21) juliabrilke


juliabrilke
addikt

De kíváncsi lennék rá, hogy mennyi egy ilyen csoda. :U

(#22) Zájec


Zájec
veterán

egy kis OFF is legyen... :D

én másképp oldottam meg a memo hütését... és elég hatásos.. :K
korábbi gépem :: [link] és a mostani :: [link]
csendesebb is mint egy kisebb venti magas fordulaton..

(#24) Ősember


Ősember
őstag

ez kurvagáz :DDD

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#25) #19617792 válasza Ősember (#24) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nem baj, csörögni jó lesz... :DDD

(#26) v.tom


v.tom
őstag

Gazdasági válság van, meg kell fejni a tehenet minden gyártónak. :)

(#27) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Wáhááá, milyen szép! :C
Én már alig vártam! Akkora szükség volt erre :D

...

(#28) #56573440


#56573440
törölt tag

most jutott eszembe hogy miért nem döbbentem meg annyira mint vártam. mert ez nem űbereli a gigának a förmedvényét

(#29) Zé_Mester


Zé_Mester
őstag

szép meg minden, elég komolyan néz ki, mert tényleg állat
de ezzel is az lesz a baj, mint az OCZ és a Corsair hűtővel :
ha túl közel van az eslő PCI-E slot, és beletolsz egy szép termetes karit (9800GTX/GX2, 48x0 seies) akkor nem tudod felcsavarozni rendesen a ramokra, mert a csavar szépen hozzáér a karihoz, és rövidre zárja mint a sz...rt. :W

marad az örökké korrekt megoldás, amit Zájec is mutatott : venti fel a ramok fölé, tökmindegy hogy néz ki, hasznos és teszi a dolgát.
nálam is így megy a gép (igaz ez itt jegelve van, de amúgy a ramokon ugyanígy van a hűtő most is), és mégcsak langyosnak se mondhatom a ramokat, mehet az 2,5V-on is :U

[ Szerkesztve ]

(#30) twollah


twollah
nagyúr

A hangjara azert kivancsi lennek...

(#31) Furky


Furky
őstag

Hu de irritáló már ez a bloodysteve-es téma... Nem igaz, hogy minden egyes hír hozzászólásaiban el kell sütni ezt a marhára unalmas, kocka"poén"-t. Eleinte vérpistike volt, de most már jóideje jön a "angolulistudokezértúgyírommertmenőbb" változata. Ááááááá :W

mod: nem egy ember ellen irányul ez, hanem általánosságban, és mert most telt be a pohár, sorry :U

[ Szerkesztve ]

(#32) Ste


Ste
addikt

3000+ rpm 5cm-es ventivel. Hmmm, olyan halknak tűnik :D

Marha nehéz lenne fogni egy ilyen hőcsöves ram hűtőt, amit pl a Cpu hűtő 12-es ventije hűtene :W

(#33) Dilikutya válasza Loretto (#17) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor lássam a RAM-hűtőket, amikor a hátam közepén:). Undorodom a ledektől, és plexis oldallap sem kell, egyszerűen nem látom meg a szépet egy halom kivilágított nyákban és kondenzátorban:). És egy kis fing 5 centis venti meg még süvíthet is, ha tényleg akar valamit kavarni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#34) Shrike7973 válasza Furky (#31) üzenetére


Shrike7973
senior tag

Szerintem is unalmas és irritáló. Sőt, az összes felesleges hsz is idegesítő. Innen is ki lehetne törölni a hsz ek 80%-át. :W :W

(#35) D1Rect


D1Rect
félisten

Az ára is egyedi lesz :)

(#36) kariad


kariad
senior tag

Komoly....... :Y Bár ez már tulzás!!! :DD

(#37) bartucc válasza kariad (#36) üzenetére


bartucc
addikt

Hát ez már az elvetemültebbeknek való:)
Akinek csak a látszat számít :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#38) Shrike7973 válasza bartucc (#37) üzenetére


Shrike7973
senior tag

Reális áron sztem megéri. Nem is igazán a hőfokért. Ha belegondolsz abba hogy manapság mennyivel olcsóbban kapsz egy high end configot mint mondjuk 3-4 éve, akkor nyugodtan hozzáadhatod ezt meg egy szép plexis házat is. Bőven.

(#39) shteer válasza D1Rect (#35) üzenetére


shteer
titán

minden pénzt megér ;]

..szerintem jónak tűnik

(#40) Integra


Integra
titán

inkább gyártsanak továbbra is sok szép profi ramot, de ezt nem kéne..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#41) MaSzKa


MaSzKa
senior tag

ez se rossz és az a-data megoldása se

ott még szárazjeget is lehet bele rakni :D

(#42) sanzi89


sanzi89
addikt

ODD hűtőt komolyan senki nem akar gyátani? Hatalmas hiánycikk pedig...

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#43) bartucc válasza sanzi89 (#42) üzenetére


bartucc
addikt

Nekem meg a floppy meghajtóra kéne...
Ki is szedtem, nehogy túlmelegedjen és leégjen :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#44) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Geil forever, csak ennyit tudok mondani, hibátlan ramokat hoz ki és ez a hűtő csak hab a tortán :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.