Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Ez a Taku tetszik. Remélem, a fa lábak cserélhetőek lesznek, jó lenne az asztallappal azonos fából, színben megcsinálni. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2) KillHates


KillHates
nagyúr

Nagyon szép egyedi házak! A "kuka" dizájn nekem nagyon bejön. Végre valami rendhagyó ötlet a sok doboz után! :C :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3) tailor74


tailor74
őstag

Szép mindkét ház, de a szellőztethetőségük kérdéses számomra.
Bár dvga nélkül nem lesz gond..

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#4) sas55 válasza tailor74 (#3) üzenetére


sas55
aktív tag

+1 Nekem is ez jutott eszembe a kazáncsőről.

Eladó Harman/Kardon AVR-355

(#5) #06658560 válasza KillHates (#2) üzenetére


#06658560
törölt tag

Az Apple Pro óta annyira nem rendhagyó.

(#6) Sanchez638 válasza tailor74 (#3) üzenetére


Sanchez638
addikt

Hát nem tudtad.. Főzni is lehet benne.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#7) arn


arn
félisten

Kreativak... Nem szemetesvodor formaju, mint a mac.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#8) XmoD


XmoD
aktív tag

Nekem a fekvő tetszik. Hiánypótló darab lesz szerintem, ha nem fog vastagon majd a ceruza.

(#9) Televan74


Televan74
nagyúr

Nekem nem tetszenek! Főleg az amelyiken ott van az a csúnya GTX1080.Árú kapcsolás vagyis a reklám helye! ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10) tlac válasza tailor74 (#3) üzenetére


tlac
nagyúr

Szép mindkét ház, de a szellőztethetőségük kérdéses számomra.

a taku-val biztos nem lesz gond, mindegyik részegység közvetlenül kívülről kapja a a levegőt

[ Szerkesztve ]

(#11) t72killer válasza Sanchez638 (#6) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem benne, a tetején! A kályhacső, ha alul jó a légellátás, akkor tökéletes konstrukció egy passzív/félpasszív (egyetlen jól elhelyett, méretes házventivel hűtött) rendszernek.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#12) icp1970


icp1970
senior tag

A kuka tetszik. :K

(#13) Indy69 válasza Televan74 (#9) üzenetére


Indy69
aktív tag

Nekem is az tetszik Valszeg vastagon fog majd :U nem hinném hogy olcsó lesz.

(#14) orbano


orbano
félisten

nah, ezt a cikket elmentem a kedvencek közé, az a taku nagyon mutatós...

A vér nem válik VAZZE!™

(#15) tothzoltan válasza arn (#7) üzenetére


tothzoltan
tag

Kreativak... Nem szemetesvodor formaju, mint a mac.

Ne vedd magadra, de nem biztos hogy értem. Az Apple kitalált egy radikális designt ami szembe ment mindennel. Jött a "szemetesvödrözés" még a fujjongás a fórumokon (itt is bőven), hogy mennyire szar a Mac Pro, alig páran ébredtek rá, hogy az bizony mocskos komolyan ki van találva és meg van tervezve ... aztán előjön az MSI Vortex és most a Cryorig gyakorlatilag ugyanazzal a designnal és ők a "kreativak" ... :F ... besz*rok ezektől a megfejtésektől.

Egyébként a mi konyhai kukánknak itthon van fedele, és dettó így néz ki... A notebookom meg tisztára mint a vágódeszka. ... :U

I'm thinking different.

(#16) arn válasza tothzoltan (#15) üzenetére


arn
félisten

Nem azt mondtam, hogy szar konstrukcio... Csak azt, hogy ugy nez ki, mint a szemetesvodor.

Mongy az eroltetett kerek alaku megoldas nem praktikus, lehetne negyzetes formaban is hasonlo hatast elerni, es akkor nem gond, hogy a nyak nem gorbitett. De ez nem az elso, hogy felaldozzak a hasznalhatosag egy reszet a design oltaran. Hasonlo elrendezesu hazak korabban is voltak, csak szabvanyos alkatreszekbol sokkal limitaltabb a lehetoseg, ilyen szempontbol igenis ez az elso.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#17) t72killer válasza arn (#16) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"De ez nem az elso, hogy felaldozzak a hasznalhatosag egy reszet a design oltaran."

Fentebb már írtam, hogy a kályhacső-design, ha tényleg jól tervezik, überszuper lehet szellőzés szempontjából: alulra beteszel egy, a belső átmérőnek megfelelő (24centis?) ventit, esetleg szendvicsbe a tetejére is, az alkatrészekre meg elég egy-egy megfelelő irányba mutató passzív borda.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#18) arn válasza t72killer (#17) üzenetére


arn
félisten

Tisztaban vagyok vele... azt irom, hogy nem kell ehhez hengeralakunak lennie.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#19) t72killer válasza arn (#18) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem, de miben gátol a henger alak? Ok, optikai meghajtót macerás beleszerelni, ami asztali gépeknél még inkább téma. Egyébként winyórekeszt, táp-kuckót nem szokott az ember külön venni a gépébe. Ami mondjuk még nem tiszta, hogy ideális légáramláshoz hova kerüljön a táp? Kisebb gépben egy ilyen trükkel csak ~5centi mélységet foglaló SFX táppal kb 4-500W fogyiig etethető lenne a rendszer, a légáram túlságos megzavarása nélkül:

B megoldás, hogy a táp és az alaplap között komoly méretű kopoltyúkon szívna be extra levegőt a rendszer.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#20) arn válasza t72killer (#19) üzenetére


arn
félisten

Mert a szabvanyos alkatreszekkel tobb a holttered.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#21) t72killer válasza arn (#20) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ahol jól mozog a levegő, ill kényelmesen elvezethetők a kábelek:K

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#22) orbano


orbano
félisten

na, most nézem hogy a kickstarter kampány kudarc volt. mondjuk 520 dollárért meg is értem :(

A vér nem válik VAZZE!™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.