Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klinyo


Klinyo
csendes tag

Kösz a folytatást, már nagyon vártam :D . Most már semmi sem állhat az utamba hogy elkészítsem a skinemet (még a lustaságom se ;) ).
Még egyszer köszi a részletes leírást :R , és várom a folytatást.

Már az előző életemben sem hittem a reinkarnációban.

(#2) vans?


vans?
őstag

Hozod az elvart szintet, jofele.:)

hábm bábm

(#3) IBasterd válasza Klinyo (#1) üzenetére


IBasterd
tag

Örülök neki. Hajrá, csináld, postold!! :)

vans?: tenkjú men... :)

[ Szerkesztve ]

(#4) mp@i


mp@i
csendes tag

Seedfan automatikus indítás:
Az Indítópultba kel létrehozni a seedfan-ra mutató linket. Előtte célszerű kipipálni a "Configure>Options" lapon a "start minimized" beállítást, hogy ne teljes mértben induljon.
Elvileg lehet szolgáltatásként is futtatni a programot, de az kicsit macerás.

(#5) IBasterd válasza mp@i (#4) üzenetére


IBasterd
tag

Köszönöm!

(#6) ern3st0


ern3st0
csendes tag

Ááá, nagyon nagy! Köszönöm ezeket a leírásokat. Csak így tovább! :D

(#7) szab.tam válasza IBasterd (#5) üzenetére


szab.tam
nagyúr

fél off, bocs. :B

desktop topicba is beírtam, de látom, a téma szakértője vagy, ezért ide is. esetleírás:

az egyik gépemen 32 xp van még. idáig a style xp 3.19-et használtam, panther témával, (mac-es), más háttérképpel.
feltettem a sp3-at, így már nem fut a program.
kéne valami helyette, free ferzió.

lényeg, hogy nem 1 mentett témát szeretnék betenni, hanem progi kell, amiben van pár, változtatható alapséma. több fokozatú átlátszóvá tehető tálca is fontos lenne. sárga helyett kék mappaikonok, stb.
igazából az előző pnther témát állítanám vissza szívesen.

közben majdnem borult a rendszer: amikor nem akart indulni a style xp, a témák még ott maradtak a beállításokban. én meg véletlenül rákattintottam egy stylexp által berakottra, és mivel a progi nem tudott futni, feketék lettek az ablakok, és a panelek. kvázi nem tudtam visszaállítani az alap win stílusra sem, mert nem látszottak a menük. bekapcsoltam egy másik gépet, másik monitort, és kimértem, hogy hol kell lennie a panelen a gomboknak, legördülő menüknek. nagy szerencsém volt, sikerült eltalálnom egy működő témát, és utána láthatóak lettek az ablakok....

még 1x:
nem akarok bonyolult szerkesztgetésekbe fogni. amit szeretnék:
szebb, esetleg félig átlátszó tálca
alkalmazáskeretek alap leopard kinézet, vagy szálcsiszolt fém
tálca ehhez igazodó
mappa vagy kék, vagy fém

tehát valami olyan kéne, ahol kész témák közül választhatok, minimális változtathatási lehetőséggel.

előre is köszi az ötleteket. :R

szerk:
kicsit ellentmondásos, amit írtam. :DDD
jó a mentett téma is, progi is, csak minél egyszerűbb legyen....
hajnalban feküdtem, úgy felqúrta a sp3 telepítés az agyam....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#8) IBasterd válasza szab.tam (#7) üzenetére


IBasterd
tag

Amit írtál a topikba, a Windowsblinds tökéletesen megfelel erre a célra. Igaz, én nem találkoztam még működő töréssel, ami a legújabb verziót illeti.

Bocs, sajnos ebben a vonalban nem igazán képviseltetem magam :) Mindent igyekszem Rainmeterrel megoldani.

(#9) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Így tovább bro' ;)

(#10) szab.tam válasza IBasterd (#8) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ok, thx!

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#11) #19617792


#19617792
törölt tag

Remek leírás, még csak az elején tartok, de a SpeedFan indítási "gondon" megakadt a szemem, egyszerű automatikusan indítani a Speedfan, csak be kell állítani, hogy a notification tray-be minimalizáljon, majd a Speedfan parancsikonját be kell másolni az indítópultba és annak tulajdonságainál beállítani, hogy minimalizálva induljon. :) Igaz, így minden elinduláskor felvillan az ablaka, de el is tűnik, utána már megy is minden. :)

(#12) IBasterd válasza #19617792 (#11) üzenetére


IBasterd
tag

Indítópult nekem mindig kimaradt szerény 10 évre visszatekintő kezdő-haladó informatikusi pályámból :D Ideje lenne használni? xD

(#13) Laccoss


Laccoss
addikt

Szuper kis cikk lett:) Grat!

(#14) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Köszi! :R Már vártam! :K

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#15) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

A CoreTemp nevű proggal nem kompatibilis a cuccos? Az szerintem könnyebben beállítható, nekem automatikusan indul kis méretben :)

(#16) PierNight


PierNight
aktív tag

Na én is neki estem a rainmeter-nek.
2 problémám lenne így első körben:
-ez mindig így szaggat? állítgatom itt a dolgokat és 15-20mp-re "megfagy" (1.3-as van fennt)
-a másik meg az h szokásom az asztal megjelenítésre nyomni és akkor ugye letesz mindent a tálcára de közben a rainmeter-t is..(de a win7 gyári minialkalmazásokat nem) ezzel lehet valamit kezdeni?
köszönöm előre is.

(#17) IBasterd


IBasterd
tag

Hasonló gondokkal nem küzdök. Én legalábbis eddig semmilyen akadást nem tapasztaltam.

Ami az asztal megjelenítését illeti, az 1.2-es Rainmeter nekem fenntmaradt, az 1.3-asnál még nem tapostam arra a gombra (ok a következő bekezdésben :) ).

A gépemet újratelepíteni kényszerültem, így a Rainmeter III. jelzésű cikkel kicsit késni fogok. Szíves türelmeteket kérem! :)

[ Szerkesztve ]

(#18) adamikus


adamikus
tag

Hol a folytatás ? :)

(#19) Cavil1121


Cavil1121
újonc

Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy semmilyen hőmérsékleti adatot nem tok megjeleníteni számtalan témát és kiegészítőt letöltve sem,most ismerkedem a programmal és hát nem is vagyok egy számítástechnikai zseni a legnagyobb művem htm és flash weblapkészítés szal nem vagyok programozó és eléggé hiányos a programmal kapcsolatos magyar bejegyzések száma miszerint mivel mit is irok át stb ha valaki volna kedves itt vagy akár privátban e-mailben olvasnivalót linkelni videót vagy csak elmagyarázná hogy hogy is kell ezt mívelni azt megköszönném.
További kellemes napot!

(#20) Piffuka


Piffuka
csendes tag

Nekem olyan gondom lenne, hogy megcsináltam külön core 1 core 2 .ini -t de mindig csak az egyiket tölti be :(

(#21) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

nagyon jo iras, Koszi !!

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#22) Rayyy


Rayyy
senior tag

Azzal mit lehet kezdeni, hogy win7 indulása után kézzel kell frissíteni a weather skint, mert amúgy nem mutat semmit?

Minden a legnagyobb render!

(#23) RetepNyaraB válasza Rayyy (#22) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Konkretan sajna nem tudom, de egy bugos foshalmaz az egesz meg mindig, pedig mar milyen kiforrottnak kene lennie :(((

Nekem pl. a gmail nem müködik (semmit sem jelez ki, bar megnyitja a böngeszöben, ha rakattintok. Nem vagyok kepes rajönni, miert. Mivel nem is en irtam, igy hibas se lehet a kod - bar ellenöriztem), meg a zenelejatszo ikon, amelynek mutatnia kellene mi fut epp, meg a kezelöszervek, stb. Megnyitja a foobar-t es ennyi volt :((

Amugy en az Omnimo idöjarasat hasznalom es az müködik meglepö modon...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#24) géeles


géeles
aktív tag

https://prohardver.hu/dl/upc/2017-06/07/451494_enuvpvqxsgcadyc9_moni.thumb.jpg

[ Szerkesztve ]

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.