Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GALARDO


GALARDO
addikt

Ez nem hangzik rosszul, kíváncsian várom. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#2) Azie


Azie
őstag

Az első hír életemben, ami az Apple-höz kapcsolódik és pozitív hanggal bír! Grat a kezdeményezéshez! :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#3) Xero


Xero
nagyúr

A kezdeményezés jó.
Kár, hogy semmilyen tokot, bumpert vagy fóliát sem tűrök meg a telefonomon. :N

(#4) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Nagyon jó kezdeményezés a saját terv és tok összeállításának lehetősége. :K :R

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#5) Szabtom


Szabtom
senior tag

Jól hangzik.

(#6) DIEGO15 válasza Szabtom (#5) üzenetére


DIEGO15
őstag

Főleg, ha meglátjátok az árát. :-)

(#7) GALARDO válasza DIEGO15 (#6) üzenetére


GALARDO
addikt

A minőségnek ára van. ;)

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#8) sagit


sagit
addikt

Ez a pályázat hol érhető el?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#9) llaszlo válasza DIEGO15 (#6) üzenetére


llaszlo
veterán

8000-10000Ft-os bőrtok egyáltalán nem olyan egetrengető összeg. Főleg ha azt nézem, hogy 3000Ft-ért gagyi műbőrt lehet venni ami fél év után szétesik.

[ Szerkesztve ]

(#10) Rozzo


Rozzo
tag

De miért csak iPhonera? :W

(#11) kiskaktusz válasza Rozzo (#10) üzenetére


kiskaktusz
addikt

A Starking miért gyártasson más telefonhoz? :F

Személyesen keresd meg akkor GION-t, de sanszos, hogy elhajtanak mint egyéni megrendelőt.

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#12) Rozzo válasza kiskaktusz (#11) üzenetére


Rozzo
tag

Esetleg nagyobb is lehetne a piacuk......

(#13) DIEGO15 válasza llaszlo (#9) üzenetére


DIEGO15
őstag

Gyanítom, hogy bőven 10eFt felett lesz, és "gagyi" műbőrt már kapni 200ft-ért, ami nem is annyira gagyi. A minőség, az minőség, de ennyi pénzért már túlzás, úgy 5eFt-ot érne egy ilyen egyszerű tok szerintem. Ennek ellenére nagyon tetszik az ötlet, és az, hogy magyarok csinálják. :)

(#14) Luck Dragon

Vajon milyenek lesznek majd. ,és milyen árban adják majd nálunk :F :U

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) kiskaktusz válasza Rozzo (#12) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Igazából nem értem, hogy egy apple reseller, akik csak apple és ahhoz tartozó kiegészítőket forgalmaznak, miért bővítenék a piacukat...? Elmagyarázhatnád. :R

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#16) kromatika válasza Azie (#2) üzenetére


kromatika
veterán

ígéretesen hangzik.

(#17) llaszlo válasza DIEGO15 (#13) üzenetére


llaszlo
veterán

Na igen, ez a "gyanítom" tipikus. Ahelyett, hogy megnézted volna az árakat feltételezel. Nyilván a hasamra ütöttem és azért írtam, hogy 8-10e Ft.
Két gagyi 3000Ft-os műbőr tokot vettünk az egyik haverral, nem iPhone-ra, de ugyanaz a gyártó gyártott iPhonehoz is. Kb 6-7 hónap múlva elkezdett szétmálni mindkettőnknek. 200Ft-ért te hol kapsz tokot?

(#18) DIEGO15 válasza llaszlo (#17) üzenetére


DIEGO15
őstag

Én ezt "gyanítom" árat a starking oldaláról vettem, ott jelenleg a nem kézzel készített tokok vannak 10 vagy a felett. (van 1-2 10 alatt is, de az a ritkább), ezért gondolom, hogy ennél is drágább lesz. Ebay en kapni már annyiért 0,99dollár a legolcsóbb :)

(#19) llaszlo válasza DIEGO15 (#18) üzenetére


llaszlo
veterán

Ne hasonlítsuk már az eBay-t az itthoni vásárláshoz meg főleg nem a leggagyibb, legsz@rabb tokokat kéne alapul venni. Rendeltem már nem egy cuccot ebayről, hát nem a minőségükről híresek. Tokot is, ami itthon 2x annyiba kerül 4000e Ft és a minősége nem az a húúdejóóóó.
Az iStyle oldalán egyetlen i5 11e Ft-os BŐRtokot találni. A többi mind 10e Ft és az alatt van és azt sem a GION gyártotta és nincs is ott, hogy kézzel vagy mivel készült. A gion katalógusában meg 10e körül vannak a sima bőrtokok (amiket szintén kézzel készítenek), a különlegesek azok amik drágábbak.
Te meg azt írtad, hogy bőven 10e fölött lesz. Nos már most sincs ott, legfeljebb ha valami nagyon különleges egyedit akar az ember.

(#20) DIEGO15 válasza llaszlo (#19) üzenetére


DIEGO15
őstag

Az ár lesz ami, lesz. Nem kell e leggagyibbat megvenni, csak példának hoztam, de egy ezresért már kapni nagyon jó kibélelt tokot is, ami nem megy szép pár hónap alatt, tapasztalat. Vagyis a legrosszabb esetben is 4-5 db "gagyi" kijön egy ilyen árából. Mindenki olyat vesz magának amilyet szeretne, és amilyet megenged a pénztárcája, de abban biztos vagyok, hogy nem a magyar pénztárcához vannak szabva ezek az árak, és nem tud annyival többet, mint amennyivel többe kerül. :) Részemről a téma lezárva.

(#21) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

(#22) Rozzo válasza kiskaktusz (#15) üzenetére


Rozzo
tag

Sehogy... Én csak irigykedek (ebben az egy dologban csak) az iPhonesokra.. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.