Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

163k kártyásan? És előfizusan sem drága. Csodálkozom a Vodán. Azt hittem a házat rá kel íratni a cégre egy telóért. Viszont felmerül egy kérdés. S6 vs P9. Én Huawei rajongó vagyok, szóval az utóbbi mellett döntök.

A G4c pedig mindig is ennyibe fájt. Azért Go+ mellett 72 ezerbe kerüljön... pofátlanság.

[ Szerkesztve ]

(#2) [K2]

Ez a cikk így finoman szólva megtévesztő... "A" kategóriás RED előfizetésem van és igen, elhozhatnám a boltból 1Ft-ért a készüléket, de: a havidíjam az eddigi 9990 helyett 17990Ft lenne. Ennek következtében a készüléket 191.761Ft-ért vásárolnám meg, igaz, 24 hónap alatt.

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#3) retroid


retroid
senior tag

Mikor lesz ez érvényes? Nekem a vodafone honlapja nem mutatja P9 et sehol

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#4) [K2] válasza retroid (#3) üzenetére

[link]

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#5) retroid válasza [K2] (#4) üzenetére


retroid
senior tag

:R

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#6) Fejvadi válasza [K2] (#4) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Én is köszi. :R

(#7) Zsocy155 válasza [K2] (#2) üzenetére


Zsocy155
őstag

A RED Basic A-nak nem 9990 a havidíja.
A RED Basic 9990 és ehhez jönnek a telefon árától függően a betűjelölések (A, B, X. stb) és a növekvő havidíjak. De ezt biztos tudod te is. :)

(#8) [Anduriel]


[Anduriel]
aktív tag

Annyira nem vészes árak, de fura látni, hogy az angol Vodafone 120e forintnak megfelelő összegért adja kartyasan.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#9) mackoman válasza [K2] (#2) üzenetére


mackoman
tag

Ne felejtsd el,hogy ha kártyás csomagban veszed arra még rádob a voda egy 3000-res kártyát és így már mindjárt nem 162.900ft...nem is értem miért kell kifizetni plusz 3ezret.ok,hogy lebeszelheto de nincs szükségem rá.igy hozzá dob az ember kb 9ezret és megveszi dual sim készüléket függetlenül.

(#10) mackoman válasza retroid (#3) üzenetére


mackoman
tag

Már mutatja a honlap....

(#11) Mr.Silkó válasza janeszgol (#1) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nálam is felmerült ez a kérdés, amikor nemrég készüléket kerestem az i6 mellé, csak nálam a Samsung győzött. Igaz, amikor vettem, az is közrejátszott, hogy a P9 kb. 10 ezerrel drágább volt az MM-ben függetlenül. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) janeszgol válasza Mr.Silkó (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem hiszem, hogy rosszul jártál. Kamerában jobbnak tűnik az S6. :)

[ Szerkesztve ]

(#13) Mr.Silkó válasza janeszgol (#12) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én is úgy gondolom, bár ahogy láttam, a P9 is jó képeket lő, de az S6 még tisztább, részletgazdagabb fotókat készít. Az S7 kamerája engem annyira nem győzött meg, pedig ez számomra kulcskérdés, a Nexus 6P elég drága volt, meg nagy is, ahogy a Huawei Mate 8 is, úgyhogy végül az S6 mellett döntöttem. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.