Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecsy


Fecsy
tag

Nagyon szép teló :R , valóban vicces,hogy a mérnök urak néha mennyire gagyi dolgokat képesek megálmodni...érdemes lenne már végre hallgatni a KÖZ véleményére is... :(
A sok photoshopos megoldás épp elég meggyőző ahhoz,hogy komolyan vegyék és alkalmazzanak belőlük valamit a tervezés során... :(((

Az USB-s megoldás nagyon tetszik,tényleg nem kivitelezhetetlen,és hát nincs mindig kéznél egy kártyaolvasó,hogy pakolgassa az ember a cuccokat...bluetooth-al meg éveket öregszik az ember mire valami átér... :((( Sandiskéket is áldom,hogy kitalálták az USB-s SD kártyát,rengeteg hasznát veszem a Canon A610esemben...nem értem hogy egy memory stickre miért nem lehet ilyet megálmodni,hiszen egy telefont sokkal gyakrabban használ az ember,mint egy fényképezőgépet... :U

Reméljük,hogy hamarosan tényleg kijön egy olyan csúcskategóriás Sony Ericsson,ami lealáz minden SAMSUNGOT és NOKIÁT... :C :DDD :DD (Xcuse Me,picit elfogult vagyok :B :DDD )

SE 4evah :R

[ Szerkesztve ]

(#2) AMD Power


AMD Power
titán

Komoly lett az biztos.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Ez valóban nagyon szép és ötletes! :R
A Sony Ericsson igazán tanulhatna az ilyen koncepcó telefonokból... :(((

(#4) Fecsy


Fecsy
tag

A kijelző melletti zenelejátszógombok kicsit Alcatelesek... ;]

(#5) niti


niti
aktív tag

Nekem kicsit puritánnak tűnik külsőleg... Lehet, hogy csak amiatt, hogy kicsik a gombok és sok a szabad hely az előlapon. Ezt leszámítva tényleg okés. :R

(#6) sztyui2


sztyui2
őstag

Ez nagyon szép. Legfőképpen a számbillentyűk és az oldalsó zenegombok tetszenek. Nagyon jól van megcsinálva. Nekem is nagyon bejönne, ha lenne USB csatlakozó a telókon. Dughatnánk rá pendrive-okat, Dughatnánk rá nyomtatókat, mintha fényképezőgép lenne, és egyből kinyomtathatnánk képeinket, dughatnánk rá iPodokat ha havernak kéne zene, de iPod-ra nem tudunk küldeni ugyebár, dughatnánk a nem Bluetooth-os mobilokra külső Bluetooth-t, az érintőképernyős mobilokra egeret, vagy szabvány számítógépes billentyűzetet. Mindezeket simán meg lehetne valósítani, csak a telefonba kéne építeni egy olyan programot, ami bármilyen USB eszközt fel tud ismerni. Ezzel csak egy baj van. hogy a MobilTartozék gyártó cégek becsődölnének, mert mindenki szabványos USB cuccost venne. A másik baj, hogy a teleofngyártó cégnek se érné meg, mert nem a gyári tartozékot vennéd meg a telóhoz, hanem a negyedannyiba kerülő cuccost.

(#7) domi007 válasza niti (#5) üzenetére


domi007
őstag

nekem alapvetően tetszik, de amint írtad: ezek a kicsi gombok....

Emiatt csak maximum ajánlott plecsnit kaphatna itt :DD ;] :DD

DOMy

[ Szerkesztve ]

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#8) pikszel


pikszel
őstag

Szerintem elég cúnyácka, a navirész meg kifejezetten össze lett csapva. Nincs neki karaktere. Van még mit finomítani a modellen és a renderen is.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#9) Benőke


Benőke
őstag

"melyek eleganciája vetekszik a Samsungok szépségével"
Ezt komolyan gondolták? Samsung és a szép? Ez jó vicc volt. :DD

(#10) Ricardo


Ricardo
félisten

Nekem tetszik. Ha nem is vesznek mindent komolyan a tervezők, azért lenne mit átvenni a koncepciókból :U

(#11) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

hát, lehet, h bennem van a hiba, de nekem annyira nem tetszik - egyéként is, úgy néz ki, mintha egy W810nek a szappanból készült makettjével kétszer kezet mostak volna, aztán átfestették... ;]

nem begyere... (talán TÚL puritán? :F )

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12) KrAt


KrAt
veterán

Őszinte leszek: nem tetszik.. :)

(#13) TotO'


TotO'
aktív tag

Lenne mit csiszolni rajta :D ..... igy nekem sem nagyon jön be , de ha kicsit(nagyon) változtatnának rajta akkor egész pofás lenne :D

[ Szerkesztve ]

4a || Neuzer Courier DT

(#14) Ricardo


Ricardo
félisten

Most nézem, a navi gyűrűnek nincs teteje :F

Sokkal szélesebb az alsó rész mint a felső. Így nem lehet egy álom kezelni. Első ránézésre tetszett, de tüzetesebben átvizsgálva van egy két apró zavaró dolog :(

(#15) AMD Power válasza Ricardo (#10) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem félszemmel figyelik őket.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16) joshua7 válasza AMD Power (#15) üzenetére


joshua7
veterán

Az ötlet jó (AF, vaku, ház), de ebben a formában nem kéne.

Semper Fi

(#17) greeneye166


greeneye166
aktív tag

Sziasztok. Ami azt illeti lenne néhány koncepcióm nekem is és van benne jópár egyedi megoldás + ötvözik a jól bevált megoldásokat. Lenne ötletem a SIM ésszerű és fokozatos felszámolására és a fontos adatok függetlenítésére a belső memóriától (telefon törésekor, ill. egyéb elemi kár esetén megsemmisülő) ill. a memókártyától (véletlenszerű törlés). Mobilis adatok, SIM hálófüggése mellett...

Úgy gondom, hogy én ezt gratis nem dobom oda a gyártóknak. Nektek megtenném, de nem szeretném esetleg úgy viszontlátni az ötleteimet (innen kijutva), hogy engem kifelejtenek a dologból. Szellemi tulajdonról van szó és szeretném megvédeni. Persze ne gondoljátok rólam, hogy zsenikomplexusom van, de jópár dolog valósult meg nagyon hasonló formában az ötleteim közül (nem azért mert kiadtam, hanem mert másnak is eszébe jutott hasonló). Ez csak annyit igazol, hogy nem halvaszületett ötletek, de ezzel azt sem állítom, hogy páratlanok, csupán azt, hogy életképesek.

Ha valaki tud róla, ötlete van, hogy hogyan lehetne eljuttatni ezeket gyártóknak úgy, hogy védve legyen az ötletgazda tulajdona és félúton ne valami belső ember neve szerepeljen a beadott dokumentumon, mint ötletgazdáé, akkor szívesen venném. Akár pü-ben is. Bárhogy is, de nagyon jól jönne egy kis plussz infó e téren. Köszönöm és elnézést, hogy iderondítottam a topicba!

[ Szerkesztve ]

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#18) m@xsys


m@xsys
senior tag

Szerintem csodaszép, kissebb finomításokkal nagyon is életképes model lehetne.
W810i hasonlóság tényleg megfigyelhető, de szerintem ez nem baj.
Az utóbbi SE modellek nekem külsőleg kezdenek nem tetszeni.

(#19) bobace


bobace
őstag

Szép teló lenne, ha az eleje nem lenne ilyen semmilyen, hogy néz már ki az a sok kis gomb meg az a szerintem igénytelen navi részleg... A kijelző melletti rész tetszik, de nem létszükséglet szerintem, a többi rész meg tényleg tök SE-os. Illetve valóban még jobban is néz ki, de ez a koncepció is a kvázi extrém számgombjai miatt nem kéne. Csakugy mint manapság sok SE teló...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#20) totya98


totya98
tag

nekem ez sehogyse tetszik :(

Nem a részvétel a lényeg,hanem a fontos!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.