Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AkosL


AkosL
aktív tag

Amint 10"-os lesz és elérhető hozzá normális Sotre, lehet riválisnak nevezni...

[ Módosította: Erasmus ]

(#2) Torry válasza AkosL (#1) üzenetére


Torry
addikt

Ha az árát jól alakítják akkor is lehet rivális, bár erre nemsok esélyt látok.

(#3) gombsadi válasza AkosL (#1) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Nekem nem kell a "tizcolos" batar, ez viszont kene. Szebb mint az ipad, jobb a hardvere, es szerintem jovore lesz mar store, mire megjelenik. Jo a neve is, nem betet, meg tampon.

[ Szerkesztve ]

(#4) madgie válasza AkosL (#1) üzenetére


madgie
titán

Egyetértek, 7" pont nem jó semmire sem (már a netbook-oknál sem volt nyerő méret).

(#5) Jaffafa


Jaffafa
aktív tag

Nem rossz gép, bár a 7" valóban kicsi. Szeretném látni egy live tesztben is, mert az adatok nem rosszak, de megb*szhatjuk, ha a körités miatt szar lesz a felhasználói élmény :D Az ár az megint egy nagy kérdöjel, mert ahhoz, hogy rendesen fogyjon, jóval olcsóbbnak kell lennie az iPad-nál.

Itt az ideje, hogy kapjon már egy riválist az iPad, mert az eddigi felhozatal az nagyon gyengus. Btw A multitasking nemsokára iPad-on is lesz (bár nem hiszem, hogy ez akkora probléma lenne jelenleg, legalábbis nekem nem az) a 4.x-es új szoftverrel jön, asszem októberben vagy novemberben.

"Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

(#6) stevve


stevve
nagyúr

Az alma nagyon nagy előnye a piactér. Egy tablet félkarú óriás alkalmazások nélkül, mivel szerintem gyakorlatilag unalmassá válik rövid időn belül, ha nincs néha egy-egy alkalmazás, amit feltéve újra lehet nyomogatni. Napi hírolvasásunkat fél óra alatt le lehet tudni, receptekre, könyvekre pedig esetleges a felhasználás, ez önmagában nem csábító érv. Hiába az "ágyban is tudok netezni vele" szlogen, ha naponta kevesebb, mint 1 órát használja valaki - bár ez a gyártónak ugyanolyan jó, mintha 5-6 órát menne.

(#7) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A video alapján ez a készülék még nem létezik, sőt talán tervasztalon sincs, csak a marketingosztályon.

[ Módosította: Erasmus ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#8) mistixx


mistixx
tag

Szépek és jók ezek az érintő képernyős kütyük, de az árukért már egy korrekt laptopot is meg lehet venni, ami azért szerintem szélesebb körű felhasználásra ad lehetőséget.

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#9) AkosL válasza mistixx (#8) üzenetére


AkosL
aktív tag

igen, de ezek nem is azért vannak, hogy kiváltsanak egy notit, hanem mellé.

(#10) ntomka


ntomka
nagyúr

Mondjuk nekem ez jobban bejön. :)

ツ Headphones on - World off

(#11) Napfénysüti

Tetszik bár 10-es méretben még jobb lenne. Na meg persze nagy kérdés az ár.

Més que un club!

(#12) szombatitomi válasza Tigerclaw (#7) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Ha nem lenne a tervezőasztalon, nem lenne róla videó. :B

(#13) Bathory Peti


Bathory Peti
aktív tag

Nem rossz egyáltalán,de az ára ami kérdéses.

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#14) nbg válasza madgie (#4) üzenetére


nbg
senior tag

Sok mindenre tenyleg nem jo 7", konyvet olvasni viszont nagyon is.
(Tudom, tudom... egy olvasoert en is sokallom a 700 ojrot... ;) )

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#15) Воланд


Воланд
titán

Mondjuk nem nehéz olyan funkciót belerakni, ami nincs az IPad-ban. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16) Terminus_


Terminus_
aktív tag

Egy dolgot nem vesztek figyelembe, ez pedig a termék pozicionálása: Professional, enterprise ready tablet. Emiatt lehet ütős szerintem.

-

(#17) domi007 válasza Tigerclaw (#7) üzenetére


domi007
őstag

[link]

:P :P

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#18) dystopia válasza domi007 (#17) üzenetére


dystopia
tag

Csak egy működő LCD monitort látni egy vitrinben, ami körül egy srác ugrál egy kamerával és ragozza a semmit. ;)

Lüke, én vagyok az APUd!

(#19) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Drága lesz ez is, mint a többi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20) vanhalen válasza stevve (#6) üzenetére


vanhalen
senior tag

pl. érdekes lehet ezen itt fenn Need For Speed-ezni az egyedi OS-én (iPad egyben játékkonzol is..) Egy hardver önmagában véve akármilyen csilivili, meg modern meg előremutató meg stb, ha nincsen sikerszoftver, ami eladná, akkor csak egy drága és haszontalan "kütyü". Vajon miért nem raktak rá Androidot?

(gyerekek... ez a "zene" tényleg ennyire brutálszar alatta, vagy nekem volt ennyire rossz napom??)

[ Szerkesztve ]

(#21) hkari válasza vanhalen (#20) üzenetére


hkari
őstag

Sok ember van,akinek blackberry van a zsebében,mert munkaeszközként használja,és Need For Speed -el akar bohóckodni :D Ennek is a fő funkciója az Email-ezés,és Netezés. Kb ennyi.
Android meg egy blackberry-re soha sem fog kerülni,ami nagyon helyes szerintem :)

(#22) #95561216 válasza AkosL (#1) üzenetére


#95561216
törölt tag

Nem véletlen pletykálnak 7 colos ipadről, a 10 col leginkább tálcának jó..

(#23) lumpen_stex


lumpen_stex
aktív tag

minek egy tablet-re 10"???? ez nem notebook ezt kézben kell tartani.

ugyanakkor hiába van qnx rajta ami egy jó dolog, ha egyszer nincs rá program. akkor már inkább ubutut-t raknának rá, ha már android-ot nem akartak..

(#24) lumpen_stex válasza madgie (#4) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

tudod te mennyi az a 7"?

(#25) Bling95


Bling95
őstag

99% hogy nem lesz olcsóbb az ipadnél, maximum egy nagyon kicsivel. és szerintem igeneis kevés az a 7". attól még bejön, ha hozzám vágnának egyet tudnám mire használni :D

(#26) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Egesz jol nez ki de az arat megmondhatnak.... Biztos varnak a reakciokra hogy mennyire lehet dragan adni... :D

(#27) Malachi


Malachi
addikt

mire ez kijön, megjelenik az új iPad ami már most komoly előnyben van. ugyanaz lesz, mint a telefonnál, kell 2-3 éve mire a konkurencia beéri az Apple-t ezen a téren.

(#28) Stukker1987


Stukker1987
senior tag

1:) Szerintem is nyerőbb a 10"
2:) Ez rondább mint az iPad v klónjai
3:) Bármely riválisnál kérdéses a market
4:) Árban legalább 20-30%-kal iPad alatt kell h legyen ahhoz, hogy esélye legyen a piacon

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#29) AkosL válasza #95561216 (#22) üzenetére


AkosL
aktív tag

az apple nél mindig pletykálnak valamiről, lásd netbook,stb, de attól még nem biztos hogy jön.

próbáltam 1ipadet hosszabb ideig, igaz 7 colos tabletet még nem, de nekem pont megfelelt. Normális méretűek az oldalak, nem kell belenagyítani, ha olvasni akarok, jo rajta gepleni, minden kenyelmesen elfer rajta - pl mail kliens.

(#30) Polllen


Polllen
nagyúr

Szerintem a két készüléknek nem ugyanaz a célcsoportja...innentől kezdve meg lehet hasonlítgatni, valakinek ez fog tetszeni valakinek meg a másik, miközben mindkettő nagyon jó (lehet) a saját kategóriájában.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#31) Asador


Asador
tag

Jól néz ki, de sok hasznát nem venném... /ahogy azok egy rése se akik megveszik az ilyesmiket... :)) / viszont a reklámfilm egy fos....

(#32) mistixx válasza AkosL (#9) üzenetére


mistixx
tag

Értem, csak az aki a laptopja mellé vesz egy ilyet az szerintem nem annyira érzékeny az árra. A hozzászólásokban pedig elég gyakran előforduló motívum, hogy drágák a pad-ek, és ennyit nem adnának érte.

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#33) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Na azért az Ipad sem bír 10 órát átlagos használat mellett jó az 6-7 órának is...

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#34) TomBennet válasza zoltanz (#33) üzenetére


TomBennet
tag

De bír 10 órát

(#35) AkosL válasza zoltanz (#33) üzenetére


AkosL
aktív tag

Hidd el, bír 10 órát. Wifivel, netezéssel, nem minimum fényerőn.

Ha leveszed a fényerőt, 12-t is ki tudsz belőle hozni.

(#36) vans? válasza mistixx (#32) üzenetére


vans?
őstag

Ugyanerre gondoltam. Akinek egyaltalan megfordul a fejeben egy ilyen, vagy egy iPad vasarlasa, annak kurvara mindegy, mennyibe kerul(egy bizonyos hatarig persze), megis sir a szaja mindenkinek, milyen draga.:)

hábm bábm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.