Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Hát izé... a Degeneration még szódával elmegy kategória volt, de a Damnation szimplán hulladék volt...

Persze ízlések és pofonok...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) Xarina válasza Cifu (#1) üzenetére


Xarina
aktív tag

De az a szimpla hulladék is jobb volt, mint az újabb filmek.

(#3) cyberkind


cyberkind
félisten

Hála az égnek, mindkét rész, de főleg az 1 fényévekkel jobb mint bármelyik film amiknek nulla értelme van. :))

Paranormal Cocktivity

(#4) Rigormortiis válasza cyberkind (#3) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Naaa, az elsö film szerintem kifejezetten jól sikerült, és a második is elment. A többire meg jó aludni :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#5) james001


james001
veterán

Nekem tetszett mindkét animációs Resi,úgyhogy várom ezt is kíváncsian :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#6) Venyera7 válasza james001 (#5) üzenetére


Venyera7
senior tag

A konzolosok idén megkapják PlayStation 4-re és Xbox One-ra a 4-5-6. részeket felújítva

És a pc-sek?

(#7) cyberkind válasza Venyera7 (#6) üzenetére


cyberkind
félisten

Minek kéne azokat felújítani amikor alapból jobban néztek ki már régebben is?
Most se változik oly sokat de az álom 1080p meg 60fps végre meglesz.

Paranormal Cocktivity

(#8) haxiboy válasza Venyera7 (#6) üzenetére


haxiboy
veterán

PC-sek már elég régóta le vannak sz@rva.
Most vettem PS4-et, elég nagy húzóerő volt az exkluzív címeken kívül hogy a WB először amit a Batman Arkham Knight-tel művelt, borzalmas port, teljesítmény beli gondok (pedíg nem gyenge gépem van).
Illetve most a Mortal X már tavaly szeptember óta nem kapott frissítést, és a legutóbbi DLC-t sem.

Mindenhol a warezra hivatkoznak, valószínűleg itt is ugyanez az ürügy, hogy nem éri meg PC-re fejleszteni. Pedíg a mostani generációról szinte semmibe nem kerül egy port elkészítése.
Aki warezol az konzolt sem fog venni meg eredeti játékokat, de PC-n még így is lennének akik vásárolnak, szóval nem értem a problémát. :(

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#9) Ragnar_ válasza haxiboy (#8) üzenetére


Ragnar_
addikt

RE5 volt PCre jó kis játék volt akkoriban kiemeledő grafikával, Az 1. film egész jó volt a többi meh, animációs filmeket nem láttam. Kényelmes egy konzol, de FPSt én kontrollerrel nem tudok játszani..

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#10) haxiboy válasza Ragnar_ (#9) üzenetére


haxiboy
veterán

Én is inkább PC-n játszok fps-t. De konzolon sem rémálom, régebben 360-on haloztam. Most ps4-en a Far Cry 4-et tolom. Elég szenvedés volt újra hozzá szokni de annyira nem vészes így 10 óra után.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.