Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fatpingvin


fatpingvin
őstag

na, egy újabb hűtő aminek az árából össze lehet rakni egy korrekten használható gépet second-hand alkatrészekből.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#2) Synthwave válasza fatpingvin (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért amit ennyiből összeraksz, nem feltétlenül szeretném napi rendszerességgel, főgépként használni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3) fatpingvin válasza Synthwave (#2) üzenetére


fatpingvin
őstag

amit ennyiből összeraktam azt 2 évig főgépként használtam bármifajta megbánás nélkül.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#4) #72042496


#72042496
törölt tag

Sőt, ennyiből már autót veszek!
Egy közepes méretűt Legóból.

(#5) worxland válasza fatpingvin (#3) üzenetére


worxland
addikt

Részleteznéd, mit tudtál venni ennyiből?

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#6) Synthwave válasza fatpingvin (#3) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igen, kimondtad a kulcsszót.

Te.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7) --ka válasza worxland (#5) üzenetére


--ka
senior tag

Inkább nagyobb, mint kisebb szerencsével ilyesmi fér bele: i5-4460, 8GB DDR III -használt brand gép, 250 - 500GB SSD új, használt GT750,GT1030 vagy RX460.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#8) proci985 válasza #72042496 (#4) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

autot? ennyibol (akcioban) egy hatalmas daru is kijon ;] 42082 egy idoben benezett 200 eur ala. egyebkent nagyobb es szvsz bonyolultabb mechanikailag, mint a Chiron. meg hiaba az eltero celcsoport, kb mindkettonek az a vege, hogy egy irdatlanul komplex eroatviteli rendszer kore az ember felepit egy vazat is.

sajnos ez a huto meg arban teljesen versenykepes. epitett arak iszonyatosan elszalltak, ennyibol lassan csak a pumpa + tartaly kombo jon ki, meg esetleg a csatlakozok. es akkor erre meg megegyszer rajon a blokk, a cso es a folyadek, es akkor meg nincs venti es nincs szabalyozas.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#9) #72042496 válasza proci985 (#8) üzenetére


#72042496
törölt tag

Legóból sokminden kijön ennyiből, de én többnyire a Creator autókhoz mérek, azok megvannak sorban. A hatalmas készletekkel épp az a baj is, hogy hatalmasak. :)

[ Szerkesztve ]

(#10) worxland válasza --ka (#7) üzenetére


worxland
addikt

Hát 4460-at inkább már felejteném azért. Családban leggyengébb jelenleg egy 4770, 8 szálas proci alá ma már nem mennék.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#11) fatpingvin válasza worxland (#5) üzenetére


fatpingvin
őstag

egy Lenovo ThinkStationt vettem 45ért, benne egy 4c8t Xeon workstation procival iGPU-val, bele egy hibásnak kikiáltott R9 270X-et 8k-ért aminek semmi baja nem volt azon kívül hogy a windows driver szarakodott.

nyilván nem általános de figyelembe véve hogy ennek a felével kb elvoltam előtte is inkább nem hagytam ki a lehetőséget

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#12) fatpingvin válasza --ka (#7) üzenetére


fatpingvin
őstag

igen, ilyesmi.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#13) --ka válasza worxland (#10) üzenetére


--ka
senior tag

Örülök, hogy jól felszerelt családod van. :D
...azért a 4C/4T sem rossz, nem feltétlenül kell az a 8 szál. Ahová meg igen, oda nem 200€ -ból építünk gépet.
Tudom dívik itt sok topikban, hogy a 4 mag már internetezésre sem jó, de ezt azért meg tudom cáfolni. :R

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#14) fatpingvin válasza --ka (#13) üzenetére


fatpingvin
őstag

és most belegondolok hogy az egyik érdemi használatban lévő gépemben egy kétmagos Atom proci dolgozik... a single-core Via rendszert nem is mondom :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#15) --ka válasza fatpingvin (#14) üzenetére


--ka
senior tag

Az irodai gépem - amiről ezt is írom - az egy Win 10 64 bit, i3-4160, 8GB (2×4GB) RAM, IGP-vel, SSD-vel.
Két monitort használok (1680×1050 és 1360×768) és nem szoktam kevésnek érezni, csak nagyon ritkán - Word, Excel, Internet, stb... Ha nem volna nagyon drágán beszerezhető, akkor egy GT1030 jó lenne bele, néha.
Ha játszani akarok, akkor hazamegyek... :D

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#16) worxland válasza --ka (#15) üzenetére


worxland
addikt

Az irodai nekem is 4C/4T (i5-6600, 8 giga RAM), de nem kell sok neki, hogy megfeküdjön - fkeres pár tízezer sorra és viszlát. Sima irodai melóra azért nem kell sok kraft, nálam offisz+SAP kliens+Oracle kliens+Teams lófaszt se kér - de azért otthonra ez már igen karcsú.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#17) worxland válasza --ka (#13) üzenetére


worxland
addikt

"Örülök, hogy jól felszerelt családod van. :D" - IT-sként legalább ennyit sikerült összehozni :)

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#18) fatpingvin válasza worxland (#16) üzenetére


fatpingvin
őstag

nekem a main gépem is egy 4c8t... Ryzen 3 3100, 24 GB rammal és egy régi FirePro-val hogy menjen a három monitor.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#19) Synthwave válasza fatpingvin (#18) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért egy pöppet fejlettebb a Zen 2 IPC, mint egy hatodgenes Intelé.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#20) fatpingvin válasza Synthwave (#19) üzenetére


fatpingvin
őstag

true. és?

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#21) Synthwave válasza fatpingvin (#20) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az, hogy nem mindegy, hogy 4/8 alatt milyen IPC van.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#22) exedoc válasza proci985 (#8) üzenetére


exedoc
senior tag

Ennyiből kikötőt bérlek 3 teherhajóval, plusz a daruk. ;]

Szerintem semmi baj egyébként a termék árával, inkább nem írnám le milyen aio-t használok. Hozzáteszem már 9 éve használok aio-t, és még nem tudott olyat mutatni senki aminek az árán szörnyethaltam volna. Van aki szereti, van aki ellene van, van aki szerint felesleges. Ez ilyen. Mint az RGB.

(#23) worxland válasza exedoc (#22) üzenetére


worxland
addikt

Szólj, hol van ilyen kikötő, mert a Balcsin qrva drágák lettek. Azért remélem, nem Szomáliában. :DDD

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#24) exedoc válasza worxland (#23) üzenetére


exedoc
senior tag

:DDD :DDD

(#25) fatpingvin válasza exedoc (#22) üzenetére


fatpingvin
őstag

én azért tettem szóvá mert az a funkcionalitás amit ez teljesít az minden további nélkül megoldható lényegesen olcsóbban is, nem azért írtam hogy bárkit lebeszéljek a vásárlásról.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#26) waverider


waverider
senior tag

imadom ezeket a gyarto altal feher szinunek kikialtott cuccokat amik felig ugyanugy feketek, mert lustak plussz nehany dollart leszurkolni az extra festesert :D

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.