Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) prabhu


prabhu
senior tag

Nem bejövős.

(#2) RacePrivat95


RacePrivat95
lelkes újonc

Nem a legszebb példány, legalábbis szemből..

(#3) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

hogy lehet 6 bővítő kártyának hely ha ATX lapot fogad, amin szabvány szerint 7 kártyahely kell legyen? .. tudom sok alaplapról manapság lehagynak egyet-kettőt-hármat, de akkor is...
gondolom a legfelsőt "dobták", de ha igen, és még is olyan alaplapot tenne bele az ember amin még is az a vga csati (bár már nem szokott, max 1x pcie van ott, ha van is ott valami), akkor nem fog belemenni a kártya..
de mit rakna a helyére? .. szerintem "hülyeség" lehagyni, értelmes dolgot oda se tud tenni helyette.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#4) #65675776 válasza DraXoN (#3) üzenetére


#65675776
törölt tag

HA megnézed a képet, akkor azon látszik mind a hét hátlapi nyilás.

(#5) DraXoN válasza #65675776 (#4) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

képek alapján szerintem is van, de a cikkben említve van, hogy "csak hat" ... gondoltam tudnak valamit, de valószínű csak elírás (elnézték), és tényleg fura lenne...

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#6) #65675776 válasza DraXoN (#5) üzenetére


#65675776
törölt tag

A Sharkoon oldalán is hat szerepel, de az ottani képeken is látszik, hogy megvan mind a hét. Csak a legfelső másféle, mint a többi.

(#7) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Nem tetszik. :N
Nekem a Sharkoon M25-W van, szerintem az sokkal szebb ezeknél. Most pedig tervezek még egy konfigot valakinek karácsonyra, az pedig a Sharkoon VS4-W házat fogja megkapni, ami olcsóbb az enyemnél, de szerintem hasonlóan ízlésesen néz ki. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#8) Akula válasza Hopkins95 (#7) üzenetére


Akula
őstag

Nekem sem tetszik, viszont a Sharkoon összeszerelés minőségben már elég jó pozícióban van. Már csak ezért megvenném. Azokat az áramzabáló ledes ventiket meg kicserélném valami síri csendes Raijintek cuccra.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#9) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Ami a cikkben van nekem se jön be, viszont most rakok össze egy gépet, Sharkoon S1000-W házba :)

A felső slot itt is csavarozós a többit ki kell törni.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#10) Hopkins95 válasza -=MrLF=- (#9) üzenetére


Hopkins95
addikt

Az enyém is nagyon hasonló, a Sharkoon-25W ugyanez, csak a tiéden kicsit az első szellőzőnyílás néz ki másképp. Meg a talpa más egy kicsit. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.