Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

A magyar nyugdíjából három napig bírna játszani, viszont mivel egyetlen iphone részleteit is két évig nyögné, nem ez lenne a legnagyobb baja :D

(#2) TomMusic


TomMusic
őstag

Fiatalság bolondság. Oh wait.. :D

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#3) persil


persil
nagyúr

Én meg szívom a fogam, mert 1700 forint egy 3 másodperces munkaalkalmassági tüdőszűrés :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#4) Youri


Youri
veterán

Nem minden nagyvárosban életbiztosítás ilyennel járni

RTX ON

(#5) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

király a kisöreg :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Vegulis ha van penze ra, jobb mintha pialna.

(#7) Televan74


Televan74
nagyúr

Aki ennyire megszállott annál már valami baj van odafönt. Ez már túl van egy bizonyos határon.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8) somogyib


somogyib
őstag

Ügyes az öreg, a tartókonzol nagyon állat lett. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) Busterftw


Busterftw
veterán

Nem ertem mi kerulne bekerulesi koltsegen (11 telefon + keret + akku packok) kivul ez havi 1200 dollarba az oregnek.

Tolteni az akkukat napi szinten biztos nem. Internet elofizetes eleg 2-3 mobilra es az megosztani.
Max ha brutal microtranzakciok vannak a jatekban.

[ Szerkesztve ]

(#10) somogyib válasza Busterftw (#9) üzenetére


somogyib
őstag

Angol oldalon ezt írják: "He spends $1,290 a month to add phones to his collection and add lures to pokéstops, among other in-app upgrades."
(a lures to pokéstops nekem kicsit homályos, hogy mi lehet :) )

(#11) feri1014 válasza somogyib (#10) üzenetére


feri1014
senior tag

Játékban megvehető cucc. Szóval így már reális az összeg, ha önti a pénzt a Pokemon Go-ba.

[ Szerkesztve ]

(#12) #33253120 válasza somogyib (#10) üzenetére


#33253120
törölt tag

Olyan max 200Ft/db idehaza a Lure modul. (100 játékpénz 1db, vagy 680 8db. De csomagtól függően az egyik véglet 100 játékpénz 200Ft, a másik pedig 14500 pokecoin 36990Ft)
A játékban ugye egyrészt el kell kapni a pokemonokat, másrészt séta közben találsz pokestopot a kiemelt helyeken amit x időnként megpörgethetsz, és ajándékot kapsz. Na ezeket lehet 30 percre felturbözni a lure modullal, hogy ott jelenjenek meg pokemonok. Plusz az itt megjelent pokemonok között vannak nem a környékre jellemzőek, így be lehet gyűjteni olyat is amit amúgy nem lehetne.

(#13) somogyib válasza #33253120 (#12) üzenetére


somogyib
őstag

Te aztán képben vagy a témában. :D
Amikor elindult az őrület én is szórakoztam vele, kb. egy óráig, de ilyen mélyen nem merültem bele.

(#14) VIC20


VIC20
őstag

Vén hülye.

(#15) nubreed


nubreed
veterán

Idióta az öreg szerintem, de hát kinek mi a véleménye ugye.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.