Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Taifa Díaz


Taifa Díaz
őstag

Az élet nem fér bele az Ulpius profiljába :Y Nem tudtad? :)

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#2) LÁZ


LÁZ
addikt

thank you sir :K :R

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nagyot csettint Vakegérke: ej, sok ilyen kéne még!

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) InHell


InHell
senior tag

Nagyon jó volt olvasni, köszi! :R

< béna duma helye >

(#5) waverider


waverider
senior tag

ismét csak :R :R :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#6) guga


guga
Közösségépítő

Maxi thx. az olvasatot, bocs a kései reakcióért, úton voltam :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#7) guga


guga
Közösségépítő

Az ulpius keresett meg, és ajánlottak szerződést, ezt megerősítették postai és elektronikus úton is, majd fel is hívtak, s a végén eltűntek, mint szamár a ködben. Értem én, hogy a könyvkiadóknak nem könnyű a helyzete, pár éve már teniszezek néhánnyal, de még egy sem jutott el abba a fázisba, hogy a könyv megjelent és már nem is érdekel :D

Nagyon híres írók, nagyon híres regényeit 20 Forintért sem veszik meg a bolhapiacon, majd a kukások szedik össze. Akkor ki vagyok én?

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#8) Vakegérke válasza guga (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sejtettem, hogy szóba kerül a dolog. Mi több, tudtam, hiszen ha más nem említi meg, én megtettem volna.
Olvastam a vastagbetűs részt is.

Szánalmas és etikátlan a könyvkiadó eljárása.
Talán még egy pert is megérne szerintem. Miután megerősítették, hogy szerződést akarnak veled kötni, és ezt be is tudod bizonyítani, egy jó ügyvéd még a belüket is kihúzza.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) guga válasza Vakegérke (#8) üzenetére


guga
Közösségépítő

Ennyi energiám nincs :D biztos megvan a maguk baja, nem tetézem, jól érzem magam a bőrömben könyv nélkül is, ha meg már jogászkodni kéne, akkor inkább megyek kertet ásni :DDD

Bontok is egy sört, gésségedre :D

Neked mivel telnek nyögdíjas napjaid? Remélem élvhajhászattal :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#10) guga válasza Vakegérke (#8) üzenetére


guga
Közösségépítő

Egyébként nem is erről a világítótornyos sztoriról van szó, a téma még mindig a Beparipa :D betyár hosszú regény lett belőle, egyszer mérgemben kirakom a netre, oszt veszi a lapot, aki veszi a lapot.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#11) Vakegérke válasza guga (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Loccsantottam egy pohár vörösbort, hogy ne egyedül igyál, szóval egészségedre! ;)

Hajhászom az élvet, de apró dolgokkal kell beérnem így egyedül.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) guga válasza Vakegérke (#11) üzenetére


guga
Közösségépítő

Láttad már a bakancslista c. filmet? Az egész film önmagában nem annyira jó, mint a gondolkodásmód, amit megpróbál átadni. Nem, mint ha halálodon lennél :D de ott a két öreg összeírta, hogy mire vágynak az életben, mi az, ami kimaradt.

Attól nem szabad eltekinteni, hogy fim, s az élet eleve röghöz és kötött pályás, de azért ezen belül már bőven lehet megtenni őrültségeket.

Az előbb megittam a sört elég gyorsan, így hogy ne igyál egyedül kibontottam mégegyet :DDD kocc ;]

[ Szerkesztve ]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#13) randras


randras
veterán

Nagyon jól esett, kiültem a tópartra, csak mert szép az idő, rágyújtottam, elővettem a telefonom, és véletlenül ide tévedtem. Végigolvastam, habár nem terveztem.. tetszett. De -és remélem nem haragszol meg - finoman szólva sem tökéletes. Nem gondolom, hogy nem tudnál megírni egy regényt, de ha ez lenne az első, amit tőled olvasok, ezt mondnám.

Nem lepődöm meg, hogy nem válaszolnak, de talán jobb is így... mit olvasnék legközelebb? Mert hogy nem lesz itt > tök véletlenül < a könyved, az majdnem biztos.

(#14) Vakegérke válasza guga (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

A filmet nem láttam.

Pórias vágyaim voltak egész életemben. Nem kívántam többet, mint amennyit megengedett a sors.
Pont valamelyik nap gondolkodtam el azon, hogy mi lenne az, amit örömmel megszereznék magamnak. Meglepő a végeredmény: nincs olyan, amire vágynék.

Mindenem megvan, amit egy ember ép ésszel kívánhat. Saját lakás, biztos megélhetés, és még vörösborra is telik.
Ja, hogy nagy utazások, meg palota, vagyon, fürge autó?
Minek? Elégedett vagyok azzal, amit a sors adott. Az élet legnagyobb ajándéka az egészség, és abban nem szűkölködöm, mint ahogy leszármazottaim sem. Kívánhat ember ennél többet?

Poharam koccant a tiéden. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) guga válasza randras (#13) üzenetére


guga
Közösségépítő

Üdv! Maximális köszönet :D amit elolvastál az az első fejezete egy regénynek, nem biztos, hogy folytatom, bár a nejemnek annyira tetszett, hogy megkért folytassam.

[a szóban szereplő regény a Beparipa, aminek az első 11 fejezetét itt találod, a többit már nem publikáltam, mert akkor jöttem rá, hogy regény lesz. Azt küldtem be, ők visszajeleztek, hogy nyertem egy pályázaton. Postai úton is megkerestek, telefonon is, aztán már rengeteg hosszú ideje csönd.]

Ez a világítótornyos friss sztori, csak mérgemben küldtem el nekik :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#16) guga válasza Vakegérke (#14) üzenetére


guga
Közösségépítő

Francba, most miattad bonthatok még egy sört. A filmben nem ilyen dolgokra vágytak, ejtőernyős ugrás, hogy rá mosolyogjon a világ legszebb nője meg ilyenek :D

Egyébként igazad van, párszor már én is lezongoráztam, nem hiányzik semmi :D
Ami vágyam van, az színpadon állni, punk zenekar és a közönség hulljon atomjaira. 16 éves koromban vettem az első gitárom, álltam már színpadon, de az nem olyan volt. Színészként is kipróbáltam magam, de az sem olyan.

Ilyen közönségnek szeretnék zenélni (bár ez nem punk):

[1:52-nél figyeld :DDD]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#17) Vakegérke válasza guga (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én folytatnám, támogatom kedves feleséged kérését. :K

Szerk: Még a végén leitatlak. :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) guga válasza Vakegérke (#17) üzenetére


guga
Közösségépítő

Nekem is örömet okoz folytatni, mert bár az eleje elég heves, de később letisztult lelki folyamatok jönnek/jönnének és a történetben olyan csavar van, hogy borítja az egészet :D meglesz az, szarok az ulpiusra, a magam örömére írok, ha rajtam kívül valakinek tetszik az már bónusz.

Van még borod, vagy egyedül iszok?

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#19) guga válasza Vakegérke (#17) üzenetére


guga
Közösségépítő

Sajnos engem nem lehet leitatni :DDD
Sörből nem tudok eleget inni, ahogy a székely mondja, az nem ital. Borból mértékkel fogyasztom, házipálinkából megállok egy felesnél, de ha nagyon finom, akkor sem ugrom át a félliteres lécet. De, ha meg is teszem, akkor is hazamegyek, vagy bárkivel elbeszélgetek :DDD

Egyetlen gond szokott lenni, hogy olyankor horkolok, az asszony nem szereti :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#20) Vakegérke válasza guga (#18) üzenetére


Vakegérke
veterán

Loccsantottam még egy pohárral, egs! ;)

Úgysem bírod megállni, meg fogod írni Cletus-t, hogy élhessen. Élhessen nekünk, akik (el)várjuk, hogy pőrén mutatkozzon, ahogy Zólyomi, vagy guga megmutatja nekünk.
Vagy Zólyomi élhessen?
Áhh, ez guga dolga. Terhelje csak a felelősséget Zólyomira, ha úgy akarja. Valaki írjon, csak ez a lényeg.

Egy olvasóra bizton számíthatsz. :K

Szerk: Nálunk anyuci horkolt, és még pia sem kellett hozzá. Én sem szerettem, de hiányzik, hogy oldalba gyömöszöljem éjszaka, hogy fordulj már, hagyd abba!

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21) guga válasza Vakegérke (#20) üzenetére


guga
Közösségépítő

Nálunk a két gyerek a másik szobában horkol, meg néha hatalmasat, mélyeket nyögnek, amikor rosszat álmodnak. Átmegyek, felébresztem, amelyik éppen kínlódik álmában. De néha az asszonyt is ébreszteni kell, mert olyan rémeseket álmodik, csúnya hangokat ad ki. Ő is szokott engem ébreszteni, amikor fura hangokat hall. Ez így kerek.

A feleséged elvesztése nem az a téma, amihez én hozzá tudnék szólni, nem is gondolnám, hogy képes lennélek megvigasztalni. Te a feleségedet szeretnéd magad mellett tudni.

Egyelőre csak annyit tudok felajánlani, hogy amíg te iszol, addig én is, és esetleg, ha te abbahagynád, én nem :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#22) Johnny001 válasza guga (#21) üzenetére


Johnny001
senior tag

:R

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#23) Athanáz9


Athanáz9
aktív tag

Téved, aki azt hiszi, hogy csak az Ulpius kiadó viselkedik amorálisan, szebb szóval ocsmányul. Majdnem minden kiadó. Féregnyúlványok gigászi törpeharca folyik egy fendkívül kis piacú szemétdombon. Aki itt morált keres, az komikusan eltévedt.
Kulcsszó: Alexandra.

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#24) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

jó volt olvasni köszi. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#25) Taifa Díaz válasza Athanáz9 (#23) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Jogos :R

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#26) mutecopy válasza domperke (#24) üzenetére


mutecopy
csendes tag

tényleg jó volt olvasni..el is mentem hányni

(#27) Vakegérke válasza mutecopy (#26) üzenetére


Vakegérke
veterán

Magvas véleményed olvastán az én szervezetem is hasonló tevékenységre ösztökélt. No persze nem az írással kapcsolatban.

1., Némileg felnőttnek kell ahhoz lenni, hogy guga írásait megértsd. Nos igen, türelem is szükségeltetik, megfelelő észjárás, és némi intelligencia. Úgy tűnik, egyik feltétel sem teljesül esetedben.

2., Válaszként fröcsögsz ocsmányságot, holott domperke nem tehet arról, hogy nem egyezik a véleményetek. Ha provokáció volt részedről a hozzászólás, nem ért célt.

3., Tudod, sokan vannak, akik szeretik guga írásait, (nem szégyenlem, én is,) és sokan vannak, akik nem. De akik nem szeretik, azok el sem kezdik olvasni.
Jó, újonc vagy, kezdő ebben a közösségben. Rákattintottál valamire, ami nem nyerte el becses elismerésedet. Ez pár mondat elolvasása után egyértelművé kellett váljon számodra.
3.1., Mi a fenéért olvastad végig?
3.2., Ha nem olvastad végig, milyen alapon alkotsz lesújtó ítéletet az írásról?

Beböffentett sorodban "csak" négy helyesírási hibát találok. Jó, akár három is lehet, ha kötözködni akarsz, de hogy guga fiai (is) kiröhöghetnek téged, az tuti.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) guga válasza Vakegérke (#27) üzenetére


guga
Közösségépítő

thx. at atyait :D

A negatív kritikának is van értéke, nem szoktam felvenni csak akkor, ha van benne tartalom, amire válaszolni lehet.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#29) Vakegérke válasza guga (#28) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nos igen, mutecopy böffentése minden, csak nem kritika.

Ha csak egy kopasz hozzászólás lett volna, átsiklok felette. Egyrészt tudom, hogy nincs szükséged a "védelmemre", másrészt nem szeretném érezni azt, ami a fogadatlan prókátornak jár. :N
Viszont az már sok, hogy domperke ízlését, véleményét, megszólalását minősítette újonc barátocskánk válaszával.

Úgy gondolom, hogy valami éretlen fiatalka lehet az illető, aki kezeit összedörgölve örül magának, hogy most aztán jól megmondta a magáét. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30) guga válasza Vakegérke (#29) üzenetére


guga
Közösségépítő

Te is, és én is (feltételezem), hogy már láttunk karón varjút, így Aquila non captat muscas :DDD ;]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#31) guga


guga
Közösségépítő

Van egy kis update is a sztorihoz, mivel a cikket elküldtem ulpiusnak:

Kedves Zvolenszki Zoltán,

kérhetem még szíves türelmét?
Üdvözlettel,
Pallos Györgyi
Ulpius-ház Könyvkiadó

Én pedig alázatosan bocsánatot fogok kérni, mivel türelmet gyakorolni nem nehéz, de a néma csönd az általában negatív kattogásokat vált ki belőlem. Majd lemeaculpázom velük, ha én baxtam el előre :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#32) guga válasza Vakegérke (#29) üzenetére


guga
Közösségépítő

juteszembe, én most véletlenül kibontottam egy sört :D neked van mit? Mert, ha igen, akkor online koccintanék veled együtt, tekintve, hogy lejárt a 150 év. Bár sokaknak ez a sörrel koccintani nem lehet sem mond sokat, mivel már lehet :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#33) Vakegérke válasza guga (#32) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még van vörösborom, nem is kevés. Estére is marad, hogy a gulyásleves után ejtőzzek kicsit.
Na, loccsantottam, egészségedre! ;)

Tiszta szívemből kívánom, hogy Pallos Györgyi megelégedésedre intézze közös ügyeteket. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#34) concret_hp válasza guga (#31) üzenetére


concret_hp
addikt

ha megjelenne a könyv azt mindenképpen jelezd a ph-n én tuti megveszem :R (jó ha több mint 500 oldal, akkor elgondolkozok, mert azért mindennek van ám határa ;] :DDD )

vagy fullba vagy sehogy :D

(#35) Vakegérke válasza concret_hp (#34) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sokan várjuk a könyv megjelenését. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#36) Athanáz9 válasza Vakegérke (#29) üzenetére


Athanáz9
aktív tag

Perfe, perfe, böffen az ember, ha felbőfül...

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#37) mutecopy válasza Vakegérke (#27) üzenetére


mutecopy
csendes tag

aha..valszeg én vagyok az egyetlen itt aki nem tud helyesen írni..

(#38) tvamos


tvamos
nagyúr

:R
Koszi!
// Lesz e-kiadas? Szivesen vennek egyet...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#39) KillHates


KillHates
nagyúr

hönye!

A Zólyomis rész elég gyohár lett... Folyamatosan önmagát ismétli. Úgy vettem észre, hogy inkább a generációnk ideálképét fogalmazza meg, mint inkább egy 55 éves mákonyás íróét. A drogos dolgot meg kifejezetten izzadságszagúnak érzem. Szerintem ez egyátalán nem lett gugás, inkább Ricsis (ha még emléxel rá)...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#40) guga


guga
Közösségépítő

Üdv! Ma kaptam meg a szerződést a kiadótól, lesz kiadás, de ez nem egyszerű :D
Oda-vissza megy a tili-toli, hogy jó e így, stb. Ez szerintem 6 hónap minimum.
De majd jelzem, ha már papírt lát.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#41) guga válasza KillHates (#39) üzenetére


guga
Közösségépítő

Az én Ricsim, vagy a te Ricsid? Kicsiricsi :F :DDD

Még bőven át tudom írni, vagy irányt változtatni. Az elképzelhető, hogy gyohár lett, mert mire végeztem vele már túl voltam egy láda sörön :DDD de csak is a hitelesség kedvéért ;]

Viszont sokkal kifinomultam és letisztultabb lesz. Átmegy testiségből lelkiségbe. Engem a technika vonzott, az egész úgy ahogy van nem gugás ilyen kertbehugyozós höhhhhnyeee, meg ilyenek.

Sőt, elég megalázó, amikor bejelentkezek benne :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#42) KillHates válasza guga (#41) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia!

A mi Ricsink (RCH)
Bátorkodom megjegyezni, hogy erősen átjön a szeszelésed; elmegy a gyakorlati vonalra a cselekmény: pipa a diszkónál, mákonyázás folyamatosan, csöcsöre-bugyi-turi a nappaliban, ifjú-keményfarkú korunk elfojtott vágyálmai: gruppen nyalifali, NAD bakelit lejátszó, Clapton-Oldfield-Enya audiofil élményei, mákonya kilós kiszerelésben (bár az anno a Tecnokolban kimerült) , az agglegénylak alatt kimeríthetetlen borospince, stb...
Szóval, ha valaki velünk egyidős pasi olvassa Zólyomi alakját, egyből át fog jönni neki...

Nekem pont a bejelentkezések jöttek be, mert az Önmagad. És mi (értsd a heverok és az olvasóid) pont ezért szeretjük gugát; jó a bőrödbe bújni és a pocakos, vidám apukát játszani, akinek nem okoz problémát ádámkosztümben a felfújhatós medencében héderelni a prűd szomszédok legnagyobb ijedelmére. Szeretem a vallásos gugát, aki keleti bölcsességgel közelíti meg a zavaros keresztény nézeteket és szúrja be az idézeteket az írásaiba. És szerintem tökéletesen rendben van a kertbe hugyozás is :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#43) guga válasza KillHates (#42) üzenetére


guga
Közösségépítő

:DDD

Hogy bírod Tökölön? Kuncze Gábort nem rúgtad még bokán?
Itt olyan szinten le vannak gatyásodva az emberek, hogy a gépek állnak bent sorban javításra várva "ha" majd lesz pénz :D

Nem panaszkodom, én elvagyok, de rossz látni, hogy mi megy körülöttem.
Kéne már írni egy jó számtekkes cikket :D

Nem írjuk meg ketten?
Simán lenne benne hőlégfúvóval véletlenül letolt notebook alaplapi lapkakészlet és hasonlók :DDD

Vagy, amikor életemben először a Pecsában találkoztam veled, egy kisteherautónyi laptopalkatrész volt nálam, te meg egyből rámakkantál és kiverted a farkad :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#44) guga válasza KillHates (#42) üzenetére


guga
Közösségépítő

Nejem is ugyanezeket mondta, amikor elolvasta.
Sok az ismétlés és egyre állatiasabb. Nincs vele gond, én direktbe nyomtam, de a történet akkora fordulatokkal lesz tele, hogy bőven belefér. Innentől már nem a drog és a pia lesz a középpontban.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#45) KillHates válasza guga (#43) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szarok Kunczéra meg a politikára torony magasan! Itt totál nihil. :( A hónap elején tettek ki a munkahelyemről, nem igazán tudom mi lesz. :U Nagyon elszegényedtek az emberek itt is; már nem is javíttatni hozzák a gépeket, hanem hogy vegyem meg valami aprópénzért. Most vállalok mindenféle munkát; ha a kamiongarázsba a melóért kapok gázolajat, akkor lemegyek Hozzátok és trécselünk majd egy jót. Ha nem kapok gázolajat, akkor robogóra pattanok és úgy megyek le, de viszek hálózsákot és bekéretőzök majd a kerti tárolódba, mert sötétbe motorozni nem egy életbiztosítás (főleg a 2A-n) Oszt majd sírunk egymás vállán. Megnézném a fiaid is, már kész legényemberek lehetnek.
Hát most lesz szabadidőm, úgyhogy ha nem kell valahol trógerolnom, akkor megírhatnánk. Itt a PH-n biztosan sokan jól szórakoznának. Basszus, mennyit majomkodtunk anno :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#46) KillHates válasza guga (#44) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem az ismétlés és az "állatiasabb" cselekmény a gond számomra, hanem nem jön át a szereplő énje... (vagy jelleme, vagy a kisugárzása, vagy mittomén :W)
Nem elég árnyaltak a színek, olyan mintha valami olcsó recskamagazinban olvasnék egy elképzelt sztorit amibe az írója megpróbált minden irigylésre való dolgot beleírni; a tehetősséget, a befolyásosságot, a jól "kinézősséget", a menő stílust, a jó kajákat-piákat-raklapnyi drogot, és nedvekben tocsogó testüregeket. Szóval valaki olyasmit megfogalmazni akinek szívesen lenne az ember a helyébe. (és szerintem a karakter sincsen jól ábrázolva)
De szerintem, a Te olvasótáborod, nem a dagadó mellkasú (maradjunk ennél a testrésznél) hős szerepébe szereti magát beleélni, hanem a gondtalanul vidám, laza gugáéba, vidéki bácsiéba (aki megkönnyezi a lovát), napsütéses rét szélén virágot szedegető asszonykába, csintalan-égedelem rossz kölyökébe...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#47) guga


guga
Közösségépítő

Én azt sem tudtam, hogy munkahelyen melóztál :D valami rémlik, hogy besegítettél szervizbe. Nem irigyellek, én pont emiatt álltam saját lábra, hogy ne tudjon kirúgni senki, én magamat biztos nem fogom, max. a hámból :D

Jöhetsz, bungi kétszemélyes, gyerekkel egész nyáron kint alszunk.
Asszonnyal jól megvagy? Nehéz anyagi helyzetben mindig jobban zörren a kanál.
Gondolom a gyerkőc is kinőtte a rugdalózót :DDD

[Egy számítástechnikai szerviz végnapjai]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#48) KillHates válasza guga (#47) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia!

Külsős leszek. Nem volt más választásom, el kellett helyezkednem.

Otthon nagy a békesség és a szeretet. Nem izgat minket a nélkülözés, hisz dőzsölés sohase volt. Meg tudod, mi a jég hátán is megélünk. Nem izgat, ha egy kicsit szakadt a ruhám, megvarrom, a cipőm megjavítom. A pocakunk legyen tele, este melegben aludhassunk.
A lányom már ülve nyalja a holdat. :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#49) KillHates


KillHates
nagyúr

Ha a 12V stabot letestelted volna akkorát füstölt volna a vinyó, mint Hiroshima :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#50) KillHates


KillHates
nagyúr

Le vagy Macska!

Hát bázz, Nektek sem kell már szívni semmit; alapból el van ott gurulva valami :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.