Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) hadan válasza eami (#250) üzenetére


hadan
tag

Nekem is kilép.

Samsung Galaxy S22 Ultra 512 GB | Samsung Galaxy Watch5 Pro LTE

(#252) undercover


undercover
senior tag

Itt van még egy teszt:

[link]

[ Szerkesztve ]

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#253) prokxy


prokxy
veterán

Holnap vajon érkezik a fekete Pro? :U A feldolgozás folyamatban van asszem csüt-péntek óta többünknek.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#254) polonic válasza prokxy (#253) üzenetére


polonic
félisten

Nem hiszem. Kellett volna küldeniük pénteken levelet, hogy feladták a csomagot.

(#255) $atirka válasza prokxy (#253) üzenetére


$atirka
senior tag

Augusztus 11 óta folyamatban van, de szerdára itt lesz tuti :DD

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#256) hadan


hadan
tag

Kezd egyre inkább kaotikus lenni a Google Wallet issue. Nyitottam jegyet ugye a Google Supportnak. Kértek bug reportot emailben mind az óráról mind a telefonról. Na most az a helyzet, hogy a bug report amit készített a telefon az 29 MB, ami még az óráról készült az 7 MB. Elküldtem nekik így Driveból. Erre visszaír a csóka, hogy hát az úgy nem jó küldjem el emailben. Válaszoltam neki, hogy figyu itt ez a két tömörített fájl ami közül az egyik már önmagában meghaladja a 25 MB-ot, így emailben biztosan nem tudom elküldeni. Nevetségesek.

Majd ma próbáltam repülőjegyet fizetni Google Pay-jel de nem lehetett azzal a kártyával használni amit eddig napi szinten használtam. Azt írja, hogy nem kompatibilis a Google Pay-jel. A fizetésnél láttam, hogy nem volt megadva neve a kártyának csak annyi, hogy MasterCard-1234 majd próbáltam átnevezni de nem engedi. Azt írja ki, hogy valami probléma történt. (Ezt amúgy ti is letesztelhetnetek.) Visa-val megint semmi gond.

És ez még mindig semmi, a Google Community Support oldalán ahol az óra vs Wallet problémát tárgyaltuk beírtam ezt a hibát mire a Google Supportnak azt mondja, hogy ez nem függ össze.

Ennyit még nem szívtam Androiddal.

Ha megjött az óra és ott is előjön a hiba Upvote-oljátok ezt a topicot:
[link]

Samsung Galaxy S22 Ultra 512 GB | Samsung Galaxy Watch5 Pro LTE

(#257) prokxy válasza $atirka (#255) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz Srácok, 1 nap nem leszek Home office-ban, az a szerda, remélem kedden már itt lesz. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#258) PeteePeti válasza prokxy (#253) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nem! :U
Akkor már kellene csomagkövetésnek lennie, amit Samsung küldött volna emailban a csomagaid úton vannak címszóval! És már Sprinter is jelezte volna feléd!
Amúgy nekem Z Flip 4 csütörtökön vált "feldolgozás megkezdése" állapotba és pénteken kapott csomagszámot! Ebből kiindúlva a Pro pénteken váltott erre az állapotra, így talán hétfőn már kap követési számot! De ez majd holnap kiderül! :DD

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#259) undercover


undercover
senior tag

Aki még kiváncsi rá itt van egy komoly teszt:

[link]

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#260) prokxy válasza PeteePeti (#258) üzenetére


prokxy
veterán

Bízzunk benne, köszi. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#261) eami válasza hadan (#251) üzenetére


eami
addikt

tettem fel erre egy külön appot... vissza a múltba xD gondolom majd javítják.... ennyi baj legyen vele :))

Így utólag legalább rajottem hogy miért merült annyira jobban a watch 5 mint a 4 :)

(#262) prokxy válasza eami (#261) üzenetére


prokxy
veterán

Miért? :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#263) hadan válasza prokxy (#262) üzenetére


hadan
tag

Mert full fényerő hagyta a flashlight az órát. Ki is kapcsolta az automatikus fényerőt.

Samsung Galaxy S22 Ultra 512 GB | Samsung Galaxy Watch5 Pro LTE

(#264) eami válasza hadan (#263) üzenetére


eami
addikt

ez. És mivel a zafír miatt kicsit sotetebbnek is tűnik a kijelzo alapból, ezért nem tűnt fel hogy max fényerőn hagyta a flashlight próba után pár napra.

(#265) prokxy válasza hadan (#263) üzenetére


prokxy
veterán

Az szép, kösz.
1x használtam ezt a funkciót a 4-esnél, szimplán kipróbáltam. De hasznos, akkor frissítésig nem fogom bekapcsolni.

Arra vki, hogy a 4 töltője méretre egyforma az 5-össel?
Elvileg az, de még nem nézte meg senki. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#266) eami válasza prokxy (#265) üzenetére


eami
addikt

amikor megjott az 5 akkor a 4 toltojevel toltam maxra. Ugyanakkora. Watch 5 toltojet meg nem használtam mert nincs olyan töltöm ami type c csatis. Szóval maradt a nagy Samsung qi töltő egyelőre.

(#267) prokxy válasza eami (#266) üzenetére


prokxy
veterán

:R :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#268) szilasz007 válasza undercover (#259) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Hat, tovabbra is jatek.
Aminek orulok, hogy a bringa es seta, cardiot, jol koveti. Ezzel pl azt afajdalmamat talan megoldja, hogy ha elmegyek kirandulni, nap vegere mar aggodok, hogy kuka-e lesz a 4-es.
Edzes teren gaz amit mer. Arra majd kivancsi leszek gyakorlatban
Alvaskovetes teren meg remelem majd lesz teszt a bekapcsolt inftaval is.
Elegge felemas az erzes. Ez tovabbra sem egy profi eszkoz.

(#269) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

Reméltem, hogy ma reggel feltöltik a készleteket a samsung oldalán de nem.. az előrendelés lényege nem az lenne, hogy befogadják őket aztán majd egyszer karácsonyig kiküldik? (mint pl S22U). Túl nagy mennyiség nem lehetett a pro-ból...

(#270) Kanyecc1st


Kanyecc1st
csendes tag

Kellemes meglepetés ért a Samsung.com-on. Ma rendeltem elő náluk egy GW5-öt, azonban volt egy kiszállítással kapcsolatos kérdésem feléjük, mely után a chates ügyfélszolgálatos megkérdezte, hogy rendelkezem-e kuponnal majd adott egy 15%-ost.

Ha valaki vásárolna új okosórát, érdemes a chaten bepróbálkozni, hátha más is jól jár. :R

(#271) prokxy válasza GeoJoe (#269) üzenetére


prokxy
veterán

Nem kapkodják el a Pro BT/LTE kiküldéseket. Még mindig "feldolgozás megkezdése" állapotban van.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#272) GeoJoe válasza prokxy (#271) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Az engem nem zavar, ráér a dolog de megrendelni sem lehet most.

(#273) Kanyecc1st válasza GeoJoe (#272) üzenetére


Kanyecc1st
csendes tag

Hol nem tudtad megrendelni?

(#274) GeoJoe válasza Kanyecc1st (#273) üzenetére


GeoJoe
senior tag

samsung.com, a Pro LTE mindkét színnél "Kérj készletértesítőt" ír napok óta.

(#275) Kanyecc1st válasza GeoJoe (#274) üzenetére


Kanyecc1st
csendes tag

Rákérdeztem a chaten neked, elviekben már dolgoznak, hogy újra legyen készleten. Nézz vissza később.

(#276) GeoJoe válasza Kanyecc1st (#275) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Köszi, dumáltam velük én is és kaptam egy 15%-os kupont. Már csak a készlet kell :)

(#277) thebiker válasza Kanyecc1st (#270) üzenetére


thebiker
tag

Hmmm Milyen témában kértél segítséget? Nekem szinte azonnal lezárja a beszélgetést :(

(#278) PeteePeti válasza prokxy (#271) üzenetére


PeteePeti
őstag

Most jött mail csomagszámmal nekem! Valószínű neked is jönni fog majd ma! :DD

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#279) prokxy válasza PeteePeti (#278) üzenetére


prokxy
veterán

Grat! :C Akkor várjuk. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#280) Kanyecc1st válasza thebiker (#277) üzenetére


Kanyecc1st
csendes tag

Írtam, hogy Galaxy Watch5 Pro-n agyalok, és nem-e segíteni eldönteni a vásárlást :D Aztán mondta, hogy ebben tud a partnerem lenni.
Próbáld újra, veszteni valód nincs. Biztos sok f*szsággal keresik őket rajtunk kívül :D

(#281) Kanyecc1st válasza prokxy (#279) üzenetére


Kanyecc1st
csendes tag

Sima PRO változat van, az eSIM-es a necces.

(#282) PeteePeti válasza prokxy (#279) üzenetére


PeteePeti
őstag

Remélem a Walletes problémát javítják gyorsan! Mert ma újra párosítottam a Watch 4-et a Flip4-hez és természetesen nem tudtam hozzárendelni azt a K&H kártyát, ami eddig hibátlanul működött! :W
Amúgy van bármi nemű infó arról, hogy a Samsung vagy a Goggle foglalkozik a problémával??? :F

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#283) prokxy válasza Kanyecc1st (#281) üzenetére


prokxy
veterán

Sima pro sincs, a fizetést már nem engedi du próbáltam.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#284) $atirka válasza PeteePeti (#278) üzenetére


$atirka
senior tag

BT vagy LTE?
Nekem még mindig csak folyamatban...

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#285) hadan válasza PeteePeti (#282) üzenetére


hadan
tag

256-9s hozzászólásban írtam. Vicc az egész amit lemuvel a Google. Megy a hitegetés, hogy dolgoznak a hóban 1-2 múlva visszajeleznek.

Samsung Galaxy S22 Ultra 512 GB | Samsung Galaxy Watch5 Pro LTE

(#286) $atirka


$atirka
senior tag

Na most meg érkezett egy email, Előzetes ajánlat a TMX-től, no meg most még egy, a csomagszám is megjött. Úton a PRO LTE :)

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#287) polonic


polonic
félisten

Nekem még semmi nincs. 5-kor már nem dolgozik senki. Gondolom már csak holnap kapok csomagszámot, ha egyáltalán kapok.

(#288) Kanyecc1st válasza prokxy (#283) üzenetére


Kanyecc1st
csendes tag


Nem akarom neked megrendelni, de eddig simán viszi nálam most ! :))

Vagy ezután van a hiba?

(#289) lala666 válasza $atirka (#286) üzenetére


lala666
senior tag

Nekem is. Mindkettő egyszerre.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#290) prokxy válasza Kanyecc1st (#288) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem akkor volt, amikor a pénztár gombra mentem, azt írta, hogy sajna nincs készleten. Pro fekete BT.

Viszont a 16-ai rendelésem úton. :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#291) polonic


polonic
félisten

Mégis megérkeztek a levelek. Viszont szerintem 4 ezerrel kevesebb az előzetes ajánlat a korábbi órámra. Úgy emlékszem, rendelésnél több volt.

(#292) JoHn123 válasza polonic (#287) üzenetére


JoHn123
tag

nem hinnem en is az iment kaptam

(#293) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

Siker, feketéből került fel készlet. Pro LTE 147.117 Ft. Aztán majd meglátjuk a tmx után a végső árat :)

(#294) $atirka válasza GeoJoe (#293) üzenetére


$atirka
senior tag

Az nagyon jó ár!

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#295) gabesz114


gabesz114
csendes tag

Szia. Így mennyi lett az óra?

(#296) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Nem igen van képben a Samsung amúgy! :((
10-én két rendelést adtam le Pro-ra! Majd még azon a héten töröltettem egyiket! Elállási nyilatkozat, stb.! Vissza is jeleztek, hogy rendben van a dolog akkor így!
Erre az előbb jött mail, hogy az a rendelésem is úton van! :Y
Hát, ha ezt tudom, akkor nem bajlódok elállással, mert pont az volt a cél, hogy ne küldjék ki feleslegesen azt a rendelést! Hát így akkor nem veszem át, aztán mehet vissza a feladónak!
Gratulálunk azért, hogy nem sikerült másfél hét alatt ezt lereagálniuk! :((
A futár se fog hülyének nézni holnap, hogy két ugyanolyan értékű csomagból csak egyet veszek át és abból sem mindegy melyiket! :W

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#297) prokxy válasza PeteePeti (#296) üzenetére


prokxy
veterán

Én meg az LTE-n gondolkodom, mert a sima pro nekem 141-re jött ki múlt héten, most meg 131, az lte pedig 147.

De sztem nem használnám ki. Na meg úgy tudom azt órán be kell kapcsolni és jobban is meríti + melegszik és még 990Ft/hó. :)
Jóvanaz, jön holnap vagy amikor azt kész. 141-ért így is jó vétel a PRO. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#298) $atirka válasza prokxy (#297) üzenetére


$atirka
senior tag

Ezek szerint vissza ment az ára, vagy lett egyéb kupon hozzá? Nekem 153 lett a vége 2 kuponnal meg a beszámítással.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#299) Csocsesz75 válasza prokxy (#297) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Hogyan jön ki nektek most a Pro LTE 147-re ?

(#300) prokxy válasza Csocsesz75 (#299) üzenetére


prokxy
veterán

Már sehogy, kb 30 percig volt annyi, csak közben dolgom volt, utána az egyik kupont érvénytelenné tette és már egyik sem jó.
atrika: volt egy 15%-osom hozzá, mellé ment a samsungnyar10 és a beszámítás. De már nekem is 153.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.