Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Ez az első olyan írásom, amihez nem tudok hozzáfűzni semmit. Azt hiszem, mindent leírtam már.

Viszont ezúton is szeretném megköszönni Kalandornak a kiemelést! Hatalmas megtiszteltetés!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Teljesen hasonlón estem én is át nemrég, és csak annyit tudok mondani, hogy így utólag már nagy kár, hogy ennyiszer próbáltál átnézni a hibáin, és megpróbálni elnézni neki. Nem szabad, én is megtanultam. Felesleges szembesíteni a gyengeségeivel, mert úgysem fogja belátni őket. Én csak írtam egy levelet, amiben megfogalmaztam nagyjából ugyanazt, amit te a végén írtál és ennyi. Nem is várok választ, de ha ír is, úgyis csak magyarázkodás meg támadás lesz. Hagyni kell a fenébe, annyi normálisabb lány van a világon... :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) Geri Bátyó válasza Csapoati (#2) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Utólag már én is okosabb vagyok. Jobb lett volna, ha menet közben, magamtól jövök rá a dolgokra. A tanulópénzt mindig meg kell fizetni és én most megfizettem az elvakultságomért. Nem volt könnyű, de azt mondom, hogy csak magamra haragudhatok.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4) Csapoati válasza Geri Bátyó (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

+1 :K

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) #43960832


#43960832
törölt tag

Több haverom van, aki ugyanezt műveli magával mint te. Értelmetlen önemésztés, rohanás egy vonat után ami nem vesz fel, önmagad megalázása újra és újra... Mindezt egy "állításuk szerint" olyan lány miatt akitől nem akarnak semmit. Kívülről ezek nagyon jól látszanak, de ők mintha egy burokban élnének.

Mire jó ez az egész? Mi a célod?

A nő azt mondta nem akar veled lenni, nem szerelmes, még csak szexelni sem fog veled. Mi ezen olyan bonyolult? Lehet, hogy én vagyok a hülye, de mi a jó az ilyen haveri-baráti-"jajj ma épp rámnézett" kapcsolatokban fiú-lány között? És hogy nem látják, hogy mennyire szánalmas amit csinálnak?

Ha 16 évesnél fiatalabb vagy akkor vedd semmisnek a reakciómat. ;)

(#6) tildy válasza Csapoati (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem kár. Tanul belőle.

Érdekes lenne a lány verzióját is meghallgatni, már ha tud valóban őszinte lenni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7) Csapoati válasza tildy (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Úgy értettem, hogy utólag már úgy látja az ember, hogy kár volt. Menet közben még máshogy van, meg ahogy mondod, kell is az önfejlődéshez. Én is most már sokkal erősebbnek érzem magam.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) Geri Bátyó válasza #43960832 (#5) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Tökéletesen eljátszotta a szerepét. Olyannak mutatta magát, amit látni akartam. Olyan embernek, akit érdekesnek, sokoldalúnak és izgalmasnak találok. Az ilyen emberrel pedig nem akarom megszakítani a kapcsolatot, sőt, szorosabbra akarom vonni, pláne, ha ez kölcsönös. Ez nemtől független. Ezért próbáltam nem éreztetni vele az érzéseimet és barátként viselkedni.
Más kérdés, hogy az egész csak színjáték volt.

Az életkorom több, mint duplája az általad említettnek.

tildy: Tényleg nem kár. Legközelebb okosabb leszek.
Arra én is kíváncsi lennék, hogy mit mondana. Viszont, ahogy írtam is nem mond semmit. Amit mond, az pedig hazugság.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#9) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Hú, de lemaradtam! :Y Látom, jó sokan írtak már ide. :B

Először is köszönöm neked, hogy én lehettem az első, aki elolvashatta ezt az írásodat! Remélem, tudtam picit segíteni! :R

A témához pedig:
Szerintem jelenleg én vagyok az egyik olyan személy, aki legjobban ismeri az "ilyen fajta" embert (bővebben szerintem nem jellemezném, mert jól leírtad eme "faj" (pardon) tulajdonságait...) és aki átérzi, hogy miken mentél keresztül. :(
Tudom, hogy az a legszörnyűbb, mikor pont az az ember teszi meg veled ezeket a szörnyűségeket, akihez a legnagyobb reményeket fűzted, akiben a legjobban bíztál, akibe a legtöbbet képzeltél. Ennél fájdalmasabb talán nincs is...:(
Nem tudom, mit is tanácsolhatnék, hogyan lehet egy ilyen mértékű fájdalmat és csalódást kiheverni, mivel jelenleg még a saját életemet is rendeznem kell, de kívánok hozzá erőt, kitartást, reményt és hitet az újrakezdéshez! Ja, és hogy ne akard Szúnyoglány hibái miatt az összes nőt hibáztatni, hanem képes legyél talán meg ennyi megpróbáltatás után is rátalálni a boldogságra. (akár egy új, sokkal csodálatosabb személyiségű leányzóban...;) )

Tudom, hogy nem jellemző rád az ilyesmi, de igen csak sokan esnek egy nagymértékű csalódás utána ebbe a hibába, még ha nem is tudatosan...
Én is igyekszem ezt elkerülni és nyitott szemmel járni ezek után, hogy képes legyek még meglátni a szépet és az értéket.

Minden jót kívánok és remélem tudod, hogy mi mindig, minden helyzetben melletted állunk! :K :R

[ Szerkesztve ]

(#10) Geri Bátyó válasza művésznő4 (#9) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ki más lehetett volna a lektorom, ha nem te? :)

Nem szándékozom minden nőre rávetíteni Szúnyoglány hibáit. Biztos, hogy nem ritka az ilyen, de én most találkoztam ezzel a típussal először. Démon egy remek ellenpélda. Ő sokaknak talán túlságosan is őszinte és szókimondó.

Azt is tudom, hogy megértesz. :K Legalábbis most már, főleg, hogy ezt elolvastad. Már érted a matematikai példát is (sajnos).

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#11) Csapoati válasza #43960832 (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ilyen alapon férfiakkal minek barátkozol? :DDD

Én hiszek a fiú-lány barátságban, de megfelelő alapokon, megfelelő egymáshoz való hozzáállással. Ha valakivel jól el tudsz beszélgetni, és érdekesnek találod, szerintem mindegy a neme.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) Elekke


Elekke
csendes tag

Érdekes írás, sajnálom hogy beleszaladtál egy ilyen lányba, kicsit úgy éreztem az elején hogy erőltetted ezt neki és te sokkal komolyabb és merevebb vagy / voltál mint ő és ő meg még nem volt kész erre és sajnos ha kész lett volna akkor sem te kellettél volna neki. Nem megbántásbol mondom de ha valaki szeret valakit még ha gátak is vannak akkor is áthidalják őket bárhogy is legyen, ha nem akkor az nem volt soha szerelem :) A barátságról meg csak annyit hogy "női barát" ha létezik is ilyen fiú számára akkor én még nem találkoztam vele :) A feleségemmel 11 éve vagyok együtt, először egy edzésre jártunk, majd barátok lettünk évekig ( már az első pillanattol kezdve szerettem, ezt nem mindig tudja az ember vagy nem a karja tudni) aztán egy napon úgy hozta a sors hogy összejöttünk 1 teljes éjszakára. Aztán addig is tartott, mert buta voltam és megrémültem hogy majd a barátság stb , mi lesz.....majd 1 év múlva újra találkoztunk és azóta is tart a kapcsolatunk :) Ne add fel, valahol ott van az a lány akit keresel. Sajnálom hogy így alakult remélem okultál belőle tényleg.

Ui: ne próbáld elemezni a szerelmet mert az kiszámíthatatlan :)

[ Szerkesztve ]

(#13) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

"Játszadozott velem, én pedig hagytam. Újra és újra bedőltem neki, és semmiféle jel nem volt elég, hogy rádöbbenjek a saját elvakultságomra és ostobaságomra. Nem hallgattam senki tanácsára és nem figyeltem semmilyen figyelmeztetésre."

Tipikus eset. Velem is megtörtént... Ígért fűt, fát, amiből utána persze semmi nem lett... Részben arra hivatkozott, hogy nekem fájna. Természetesen te is tudhatod, kedves Cikkíró, hogy ilyenkor nem fáj. Ilyenkor előkerül a reciprok altruista megnyilvánulásod, és ösztönösen cselekszel. Nem fáj.
Reggel hatkor keltem, mentem Hozzá házhoz kémiát oktatni, másfél hónapon keresztül, szinte minden reggel héttől kilencig. (Majdnem vegyész vagyok, ezért vágom a kémiát.) Vonat, Budapest, munka nyolc órában. Letelte után azonnal vonat, se nem láttam, se nem hallottam. Ha benn kellett volna még maradni kicsit, az sem érdekelt, mentem Hozzá. Este héttől tízig, tizenegyig kémiát oktattam. Másfél hónapon keresztül. Semmit nem kértem, csak hogy legyen velem. Persze nem ellenkezett.
Foglalkoztam vele hétvégén is. 92%-os kémia érettségi sikeredett májusban, úgy, hogy ehhez képest négy éve tanították utoljára, alacsony színvonalon kémiára a középsuliban. Fel is vették az orvosira, most is oda jár. Nem igazán keresett, miután a kémiatanítás aktualitását vesztette. Pár hónapra rá így köszöntöttem születésnapja alkalmából: [link]
Azóta egy-kéthavonta beszélünk telefonon pár percet. Nem haragszom rá, nekem a Vele töltött idő nagyon kedves volt. Oktatási érzékem, tematikai hozzáállásom csak fejlődött. Tehát én még így is pozitív mérleggel zártam. A többit Rá és a Sorsra bízom.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#14) pechman8


pechman8
aktív tag

Nem szeretem az ilyen írásokat. Remélem nem kezdődik itt egy ilyen adok-kapok...

1: "Igaza van a perben az embernek míg megjő a perestársa és megvizsgálja Őt."
Bölcs Salamon

2: Az nagyon ritka, hogy csak az egyik fél a hibás. Szinte nincs is....

Mindenki butaságot követel el aki állást foglal mert nem ismerünk minden körülményt.

[ Szerkesztve ]

Saját korlátaimból nem léphetek ki, mások adottságaiba nem léphetek be.

(#15) Geri Bátyó válasza Elekke (#12) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Erőltetem volna az elején? Akkor miért incselkedett velem?
Amúgy számtalanszor hallottam tőle, hogy vágyik egy hosszú, komoly kapcsolatra. Neki még nem volt olyan, nekem meg csak olyan volt. Nem fogom kitárgyalni a párkapcsolatait, de ellentmond annak, hogy hosszú, tartalmas kapcsolatra vágyik.

Női barát pedig tényleg létezik. Nekem is van, több is.

A szerelem pedig tényleg kiszámíthatatlan. Az a baj, hogy ez a szerelem hazugságra épült. Olyasmit szerettem, ami nem is létezik.

04ahgy: Sajnálom, hogy te is belenyúltál! Ahogy írtam is, sebaj! Tanulunk belőle! Kitartás, lesz ez még így se!

pechman8: Nem lesz itt adok-kapok. Hogyha végigolvastad, tudod, hogy magamat ítélem el elsősorban.
Hallgassuk meg a másik felet? Leírtam, hogy a kollégák (10 ember) nem állnak szóba vele, legalább 1 éve! Talán nem véletlen.
Azt is leírtam, hogy nem csak ő a hibás! Én voltam olyan ostoba, hogy bedőltem neki.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#16) csaabz


csaabz
őstag

Rengeteg ilyen lány van, élnek a maguk kis "világában" és úgy gondolják, hogy mindenben neki van igazuk és igazodjon hozzájuk a másik.
Mekkorát tévednek... :U

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#17) danih


danih
addikt

Tavasz van - mindenki kiteregeti a 'szennyesét'.

[ Szerkesztve ]

(#18) Csapoati válasza csaabz (#16) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Majd rájönnek a hibájukra, csak 30 éves kor fölött, amikor már nehéz dolguk lesz (és nekik kell majd igazodni). ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#19) Geri Bátyó válasza danih (#17) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ennek nincs köze a tavaszhoz. Hogyha végigolvastad tudod, hogy ez a történet 1 hete ért véget. Húzódik egy ideje, de most jutottunk el a befejezésig.

csaabz: Amíg van ilyen, mint én, addig nekik is van keresnivalójuk.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#20) danih válasza Geri Bátyó (#19) üzenetére


danih
addikt

Nem kell szó szerint venni, amit írtam :N
Meg szabad kérdezni, mennyi idős vagy?

(#21) Geri Bátyó válasza danih (#20) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

OK! :) Nem veszem szó szerint. Az igazság az, hogy nekem szinte csak ilyen jellegű írásaim vannak. Beleértve a verseket is. Meg van néhány depressziós melankólikus. Kiírom magamból a problémákat.

Amúgy lassan betöltöm a 35-öt.

Csoffadalom: Valóban. Viszont "szerencsére" az egész tavalyi évem is Szúnyoglányról szólt. Ebből a szempontból ez az év csak jobb lehet.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#22) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

Úgy látom ez az év nem csak nekem lesz emlékezetesen szar.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#23) Csapoati válasza Csoffadalom (#22) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ugyan, még csak május van! :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) Csoffadalom válasza Csapoati (#23) üzenetére


Csoffadalom
tag

Igen még csak május van. És eddig csak a szar dolgok történtek, semmi jó. Mi jöhet még???

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#25) Csapoati válasza Csoffadalom (#24) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát nézd, én alaphelyzetben pesszimista vagyok, de úgy állok hozzá, hogy a sok rossz után egyszer jónak kell jönnie.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26) #43960832 válasza Csapoati (#11) üzenetére


#43960832
törölt tag

Én nem hiszek benne, még sosem működött nekem.

(#27) #43960832 válasza 04ahgy (#13) üzenetére


#43960832
törölt tag

Ígért fűt, fát, amiből utána persze semmi nem lett...

Milyen fűt fát tud ígérni egy barát? :U

(#28) #43960832 válasza Geri Bátyó (#19) üzenetére


#43960832
törölt tag

Miért, volt kezdet? ;] Történt bármi olyan ami csak férfi-nő kapcsolatban szokott történni?

(#29) Geri Bátyó válasza #43960832 (#28) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Úgy általában két ember közötti bármiféle kapcsolatról volt szó. Most gyakorlatilag minden lezárult és nem lesz semmiféle folytatás.
Egy jó tanács. Figyelhetnél a szerkesztésre. :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30) #43960832 válasza Geri Bátyó (#29) üzenetére


#43960832
törölt tag

Igazad van. Nem tudtam, hogy több embernek is fogok írni... :B

Félre ne érts, voltam hasonló helyzetben. 16-17 évesen. Amikor én is beleképzeltem mindenbe mindent, és megmagyaráztam magamnak, hogy igen ez AZ. Azóta sok víz lefolyt a Dunán, és megtanultam, hogy a szerelemnek kétségtelen jelei vannak mindkét fél részéről és nem kell gúvadt szemmel fürkészni őket, mert kb. hasbarúg annyira egyértelmű. :)

[ Szerkesztve ]

(#31) Csoffadalom válasza Csapoati (#25) üzenetére


Csoffadalom
tag

Ebben nem tudok hinni, ne haragudj. Ha ez így volna, akkor már rég kijár nekem valami jó is. Eddig nem történt semmi, még csak kárpótlás sem.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#32) Csapoati válasza Csoffadalom (#31) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tenni is kell érte természetesen, aztán a többiben meg reménykedni, és persze nem önsajnálkozni. Ezt nem szemrehányásképp mondom.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#33) DeSanto


DeSanto
őstag

Sosem szoktam ilyet elolvasni de most kivételesen megtettem.

Az én meglátásom hogy ez a lány nem akart komolyabb kapcsolatot éldegélt a maga kis világában
Az hogy sokszor észhez kellett térítened az azért is lehetett mert volt melletted még más aki abban az irányban tartotta.
Szerintem neki is volt valaki akiről nem beszélt és kb ugyan ezt játszhatta vele mint amit ő tett veled.
Lehet hogy szerető szerepben volt akivel elutazott 1 hétre vagy aki már csak "tartotta se.re.Az utána lévő viselkedését szerintem ez bizonyítja.Sok ilyen nővel találkoztam akinek több vasa volt a tűzben és a reakcióik ezek voltak.
A nők ilyen esetekben nem szeretnek a problémákról beszélni max akkor ha ez nem vitába torkollik és nem kényszerítik ki belőlük.De mindez csak akkor ha van egy harmadik fél is.
Az én meglátásom az hogy ez nem csak a ti játékotok volt hanem ebben még egy harmadik (akár sokadik) személy is szerepet kapott csak nem a te oldaladról hanem az ő oldaláról.

Ez mind saját vélemény és tapasztalat.Nem megkövezni érte... :R :D

(#34) danih


danih
addikt

Anélkül, hogy meg akarnálak sérteni, vagy hogy most bő lére akarnám ereszteni a dolgot, azt hiszem csak annyit írok, hogy te "barátnőnek" kellettél neki, de rá se ránts, mert a csaj igen komoly kettős mércével rendelkezik. Ő egyébként mennyi idős?

(#35) Csoffadalom válasza Csapoati (#32) üzenetére


Csoffadalom
tag

Tisztában vagyok a véleményeddel és igazat is adok. De jelen pillanatban csak az lebeg a szemem előtt hogy szar az élet, a kutyának sem kellek, és ha most feldobnám a pacskert max. csak anyámék siratnának.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#36) #43960832 válasza Csoffadalom (#35) üzenetére


#43960832
törölt tag

No para, nem vagy egyedül. :) Engem a hörcsögeim is hiányolnának, amint megéheznek. :K

(#37) Geri Bátyó válasza #43960832 (#30) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Engem nem zavar, de a Modik nem szeretik. Én ilyenkor nyitok egy új lapot és nézem, hogy kinek mit akarok még írni.

Az a gond, hogy velem még nem szórakozott így senki. Jobb lett volna, ha fiatalabb koromban átesek ezen, de ugyebár a jó pap is....

DeSanto: Szerinted kinek panaszolta el a félresikerült kapcsolatait? A tökéletes lelki szemetesládának. Az is igaz viszont, hogy bár azt mondta, hogy komoly kapcsolatra vágyik, egyik sem volt erre alkalmas. Na, de többet nem írok erről, így is túl sokat mondtam. Nagyon sok dolgot nem írtam le és nem véletlenül.

Megkövezni pedig nem fog senki. Köszönöm, hogy elolvastad és elmondtad a véleményedet! :R

danih: Barátnőnek sem, mert az feltételezi a barátságot! Neki társaság és lelki szemetesláda kellett. A kettős mérce viszont jó meglátás. Saját szemében a gerendát sem.
Életkor, negyed század.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#38) DeSanto válasza Csoffadalom (#35) üzenetére


DeSanto
őstag

Na azért ennyire nem kell elkeseredni.
Én eddig mindig úgy jártam ha engem szop@attak be akkor mindig jó jött utána.
Ha én szop@ttam be valakit akkor mindig rossz következett.
Persze mindehez idő kellett....
Próbálj meg nem ezen görcsölni mert a lehangolt emberekhez nem vonzódnak a nők.
Vidámságot tükrözz és nagyobb eséllyel fogsz indulni.
Aki meg már egyszer elment azt ne is keresd és ne is gondolj rá mert utána újabb és újabb agyalásokat okoz.

(#39) Geri Bátyó válasza Csoffadalom (#35) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Tényleg nem kell letörni, DeSantonak igaza van. :K
Jelenleg én sem kellek a kutyának sem, de ez van és kész. Viszont Démon személyében nyertem egy barátot. Ő legalább jó embernek és jó pasinak tart, csak neki nem vagyok az esete. De lesz még olyan is.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#40) molnarpeter válasza Geri Bátyó (#39) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Sok szerencsét :) Szép versek :K

mp

(#41) Geri Bátyó válasza molnarpeter (#40) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Köszönöm! :R

A versek nem maradhattak ki. Az közelebb áll hozzám, mint a próza.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#42) SMITHVADŐR válasza DeSanto (#33) üzenetére


SMITHVADŐR
tag

+1 ziher hogy volt neki másik

Nekem dettó ugyanez volt szinte szóról szóra, én is benyeltem a horgot rendesen, csak annyi különbséggel hogy én tudtam is a "barátjáról" de nem tudtam elhinni hogy hazudik vele kapcsolatban.

Nem olvastam a többi írásodat de nem véletlenül egészségügyben dolgozik a kedves Szúnyoglány ??? :D

(#43) Csoffadalom válasza DeSanto (#38) üzenetére


Csoffadalom
tag

Nem elkeseredett vagyok csak pesszimista. Az az igazság hogy túl sokszor voltam a f@sz rossz oldalán, és már hinni sem tudom hogy jó is történhet. Vidám meg nem tudok lenni mert ha ez a gond nem is lenne akkor is ott van a többi szarság. Úgy meg nehéz nem agyalni valakin akit minden nap látok és alig pár méterre tőlem dolgozik. De hát sajnos ezt dobta a gép. Vagy elviselem vagy kilépek. Bár nincs hova de ez lesz a legjobb, mert amíg egy cégnél vagyunk nem lesz tőle nyugtom.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#44) Geri Bátyó válasza SMITHVADŐR (#42) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem, nem az egészségügyben dolgozik.
Viszont DeSantonak már megválaszoltam a pasi dolgot:
"Szerinted kinek panaszolta el a félresikerült kapcsolatait? A tökéletes lelki szemetesládának. Az is igaz viszont, hogy bár azt mondta, hogy komoly kapcsolatra vágyik, egyik sem volt erre alkalmas. Na, de többet nem írok erről, így is túl sokat mondtam. Nagyon sok dolgot nem írtam le és nem véletlenül."

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#45) geprombolo


geprombolo
senior tag

Azt hiszem, nem sértelek meg vele, hogyha azt mondom, hogy végre vége! Felszabadultál, nem játszik veled többet. Nem tett neked jót ez a macska-egér játék. Sokkal jobbat érdemelsz. Mondjuk olyat, mint Démon! :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#46) Geri Bátyó válasza geprombolo (#45) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Persze, hogy nem sértesz meg vele. Te is már jó ideje mondogatod, hogy lépjek túl rajta. Szerencsére ez most megtörtént és tényleg nyugodtabb vagyok. Kell még idő, hogy visszatérjek a régi kerékvágásba, de az első lépéseket megtettem.
Démon tényleg rendben lenne, de ő nem lesz. Erről már beszéltünk. Barát, mégpedig igazi barát. Nem rajtam múlik, de természetesen tiszteletben tartom a döntését.
Ő mindig rám szól, ha túlzásba esek! :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#47) kpal


kpal
veterán

ez érdekes :U

(#48) Geri Bátyó válasza kpal (#47) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Mintha ironizálnál! :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#49) Chaser válasza Geri Bátyó (#46) üzenetére


Chaser
titán

Azt nem tudtam hogy a vérszívód házinyúl is egyben...ilyen nyúlra pedig nem lövünk, alapszabály. Igaz én is csak akkor értettem meg mikor kipróbáltam:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#50) Geri Bátyó válasza Chaser (#49) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nekem is ő volt az első és egyben utolsó házinyulam! :K
Pedig még csak le sem vadásztam! :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.