Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Hát nemtudom. :( Nekem ez nem elég gamer. A TUF MK1-en a led keves, az MK2-n meg alig van SHIELD. Jo persze shield nelkul is lehet alaplapot gyartani, csak hat minek ? Nem eleg gamer es legfobbkepp nem eleg miner. Most komolyan, ki a celkozonseg ? Vagy legyen rajta 60 wattnyi rgb led, vagy legyen rajta 12 pci sin, de ez igy nagyon 2015. Ez ma mar edeskeves.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#2) lemusz


lemusz
addikt

Mivel icon második cikkéről van szó, esetleg várhatunk valami anomáliát, főleg az árak tekintetében? ;] Drágák ezek a lapok... :F

(#3) Dr. Romano válasza -Skylake- (#1) üzenetére


Dr. Romano
veterán

...és a SHIELD az atomtámadás ellen is véd?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4) jedis


jedis
senior tag

Azért az durva, hogy ha kompromisszum mentes SLI-t, vagy CF-et akarsz e köré a platform köré építeni, akkor minimum 7900X-es proci, a beugró 1000 dodóért ! :U

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#5) -Skylake- válasza Dr. Romano (#3) üzenetére


-Skylake-
addikt

Hat meg csak az kene, hogy kideruljon ennek az ellenkezoje. Az a minimum, hogy atom ellen is ved.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#6) icon válasza lemusz (#2) üzenetére


icon
senior tag

Köszönöm, a tájékozottság ismét tanúbizonyságot nyert...
1. ez nem cikk, ez hír
2. ennek következtében ez nem a második cikk
3. azért hírből írtam már meg ezt-azt

Remélem jó érzéssel töltött el az OK-gomb lenyomása, miután ennyire "kedves" dolgot kommenteltél...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#7) lemusz válasza icon (#6) üzenetére


lemusz
addikt

Nem kell úgy felfortyanni, csak viccelni próbáltam, neked nem tetszett. Ettől függetlenül drágák a lapok, gondolom egyet értesz.

[ Szerkesztve ]

(#8) icon válasza lemusz (#7) üzenetére


icon
senior tag

Új platform zászlóshajója az Strix meg a Mark 1 is, ilyen árban vagy drágábban szokott indítani ez a kategória.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#9) lemusz válasza icon (#8) üzenetére


lemusz
addikt

Helyes, akkor nincs harag, ugye? :)

(#10) icon válasza -Skylake- (#5) üzenetére


icon
senior tag

Atom procit nem tudsz beletenni, csak Kaby Lake-X-et, meg Skylake-X-et :D

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#11) Dr. Romano válasza icon (#10) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Majd jön az Atom X is. 8 mag, 1,6GHz, 512KB L3-al és 150W-os TDP :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#12) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Na, ezt nem tudom szó nélkül hagyni: "míg a hátlapról a USB 3.1 Type C-t is lehagyták, de ennél a lapnál legalább gondoltak a PS/2 perifériákat a mai napig használókra"
Ne már! Tényleg ez szerinted egy vadi új felsőkategóriás lap érdeme? Nem kétlem, hogy valaki használ még PS/2-t, de az maximum 15.000 Ft-t fog alaplapra költeni, de méginkább használtat vesz 3.000-ért. Ez akkora negatívum, hogy ordít! Szépen kérlek, hogy gondolkodj egy kicsit, mielőtt ekkora blődséget írsz, mert még tényleg elhiszem, hogy jogosan kritizál mindenki.
A barátnőm, aki sima felhasználó, 2005-ben használt utoljára PS/2-es perifériát és ő is tudja, hogy már akkor elavult volt.

szerk: A Type C viszont ebben a kategóriában alap kellene hogy legyen.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#13) icon válasza Geri Bátyó (#12) üzenetére


icon
senior tag

Megmondom őszintén, némi humort próbáltam belevinni, hogy ha már ekkora hátrányokat szenved szerencsétlen lap, hogy megvágják itt is, meg ott is, de attól még TUF, így eladható jó drágán... személy szerint jobb lett volna, ha csak a shield-et veszik le róla, meg megfosszák a többi hozzáadott extrától a Mark1-hez képest, akkor lenne a dolog reálisabb...

De az hogy rátesznek USB 3.1 Gen2 A portot, de már egy Type C-t nem lehetett, és betesznek egy PS/2-t... próbáltam ezt valahol pozitívumként tálalni, ésszerű magyarázatot találni.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#14) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

mi az a PS2 csatlakozó? :Y

Aurea mediocritas

(#15) -Skylake- válasza Geri Bátyó (#12) üzenetére


-Skylake-
addikt

Aha. Jo vagy ma. Az NKRO mond valamit ? Mert ha mond valamit , ha nem, had idezzek toled : Szépen kérlek, hogy gondolkodj egy kicsit, mielőtt ekkora blődséget írsz, mert még tényleg elhiszem, hogy jogos.

Kozel jartam, hogy letepjem az arcom mikozbe olvastam a felhaborodasodat.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#16) icon válasza -Skylake- (#15) üzenetére


icon
senior tag

Ez egy ilyen időszak...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#17) icon válasza jedis (#4) üzenetére


icon
senior tag

Ezért is szedtem össze ezeket az infókat, nehogy az legyen, hogy valaki majd megveszi a Celeron-X-et és csodálkozik, hogy nem megy x16-ban mind a három foglalatban a GTX 1080Ti, és utána persze én leszek érte a hibás :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#18) #19617792 válasza AXisBOLD (#14) üzenetére


#19617792
törölt tag

mi az hogy nincs mindegyiken PS/2, mire kötjük az IBM Model M-et? :D

(#19) Dr. Romano válasza AXisBOLD (#14) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Egy elavult csatlakozó, manapság már mindenki PS4-et használ :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#20) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

jogos észrevételek hehe :DDD

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#21) proci985


proci985
MODERÁTOR

azt a 7+1 USB portot egy 100+ezres lapon komolyan gondoltak? mert viccnek azert picit durva lenne HEDT vonalon.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#22) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

AMD Threadripper alá való érdekelne valami hasonló:K. Viszont 2017 második felében tessenek már rendesen USB 3.1 gen2 csatikkal megszórni...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#23) Skeleton01 válasza t72killer (#22) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Lesz az is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#24) bandi0000


bandi0000
nagyúr

szerintem nem olyan szörnyűek ezek az árak, pláne ennél a tokozásnál, illetve vatta új lap, inkább arra leszek kíváncsi, hogy egy igazi ROG mennyibe fog kerülni

Xbox One: bandymnc

(#25) shteer válasza AXisBOLD (#14) üzenetére


shteer
titán

:DDD

..szerintem jónak tűnik

(#26) Skeleton01 válasza bandi0000 (#24) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Így igaz, az abszolút csúcslap majd a Rampage VI Extreme, illetve Apex lesz (pici késésben vannak a többihez képest, talán pont az említett vrm melegedés miatt variálnak még rajtuk?), ha figyelembe vesszük a 1151-es high-end árakat (Maximus IX Extreme ~200k, Apex ~95k, akkor szerintem ennél biztosan nem lesznek alacsonyabbra árazva.

(#27) Skeleton01


Skeleton01
aktív tag

Amúgy, csak én gondolom, hogy ezzel az Intel adott esetben "kinyírhatja" a saját kisebb platformot? Mert ahhoz képest, hogy HEDT, koránt sincs olyan súlyos felára, ami korábban jellemző volt, vagy mondhatnám, hogy a Skylake / Kaby lett túllőve picit...

[ Szerkesztve ]

(#28) icon válasza bandi0000 (#24) üzenetére


icon
senior tag

Megy ez feljebb is, amint beesnek a processzorok...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#29) jedis válasza Skeleton01 (#27) üzenetére


jedis
senior tag

Csak a "Sky", és "Kaby" debütálásakor nem volt konkurencia . :N Az FX-ek elég lagymatagra sikerültek, és a legtöbb alkalmazásban elég szépen kikaptak a kékektől, szóval az Intel annyiért adta őket, amennyiért akarta. De most belekerült egy pici légy a kékek levesébe . :U Egy pici piros légy, Ryzen felirattal a hátán . :U A legszörnyűbb, hogy nemsokára, egy piros lódarázs is be fog repülni a légy mellé, Threadripper feliratú szárnyakkal ( na emiatt a lódarázs miatt lettek baráti/emészthető árai az új kék HEDT platformnak ). :K De a legszörnyűbb dolog még hátra van. Már úton van a leves felé, egy öklömnyi nagy piros csótány is ! :Y Na ha ez a csótány is bemászik a légy, és a lódarázs mellé lubickolni, akkor még az ég is be fog pirosodni a kékek feje felett, és az a "Naples" majd a kékek fekete napja ! :Y :Y :Y :K

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#30) scope2007


scope2007
addikt

TUF
Egyre csúnyábbak :O

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#31) Dr. Romano válasza scope2007 (#30) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Egészségedre! ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#32) NandoXXL válasza Geri Bátyó (#12) üzenetére


NandoXXL
senior tag

'A komolyabb (és természetesen drága) billentyűzeteken olyan alapos vezetékezést és extra diódákat használnak, amikkel akár az összes gomb egyidejű lenyomása is érzékelhető, ilyenkor NKRO-ról beszélünk. Fontos kiemelni, hogy hatnál több lenyomás érzékeléséhez PS/2 csatlakozó kell, USB-n úgy szokták részben megoldani, hogy a klaviatúra két eszköznek látszik vagy extra vezérlőt használ.'

'A barátnőm, aki sima felhasználó, 2005-ben használt utoljára PS/2-es perifériát és ő is tudja, hogy már akkor elavult volt.'

Valami expert lehetsz, mindenben a bari nőre hallgatsz? ;]

(#33) scope2007 válasza Dr. Romano (#31) üzenetére


scope2007
addikt

Kösz, nincsmit

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#34) icon válasza NandoXXL (#32) üzenetére


icon
senior tag

Majd ha asszony lesz a barinőből, pár év, és nem fog ;)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#35) Geri Bátyó válasza -Skylake- (#15) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Tudom, hogy mi az NKRO, de fogalmam sincs, hogy mikor láttam utoljára akármilyen komoly billentyűzetet, ami nem USB-s volt. Olyat viszont elég sokat, ami 2 porton csatlakozott.
Persze lehet, hogy tudsz nekem mutatni PS/2-es gamer billentyűzetet, amire rá is fekhetsz és egyszerre érzékeli az összes lenyomást.

(#32) NandoXXL: Nem hallgatok rá ezen a téren, csak érzékeltettem, hogy még ő is tudja, hogy a PS/2 elavult.

(#34) icon: Csak csöndesen jegyzem meg, hogy a "barinő" egy 2 diplomás kutatóorvos, úgyhogy bőven van olyan téma, amiben érdemes hallgatnom rá. :K Nem éppen egy tájékozatlan plázacica.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#36) Dwokfur


Dwokfur
csendes tag

Jól látom, hogy a bal alsó sarokban sima kondik vannak lógnak ki a shield alól? Prémium?

''Jegyezze fel a vádhoz - utasította Metcalf őrnagy a tizedest, aki tudott gyorsírni. - Tiszteletlenül beszélt a feljebbvalójával, amikor nem pofázott közbe.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.