Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wanderlust


Wanderlust
tag

Hetedik évad 25. rész :)

(#2) vimes


vimes
senior tag

Hatalmas sorozat :DDD még ma is szoktam néha nézni random részeket...

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#3) mickemoto válasza Wanderlust (#1) üzenetére


mickemoto
őstag

Fú, már nézem is. :) :R

vimes: Akár milyen pocsék a kedvem, ez a sorozat mindig feldob.

[ Szerkesztve ]

(#4) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

Fú de hiányzik ez a sorozat. kb évente újranézem. Jó pótlék lenne a modern család Ed O'Neill miatt, de nem tudom beszerezni valamelyik Csuja Imrés szinkronnal (tudtommal 3 féle szinkron van, ebből 2ben Csuja Imre Ed O'Neill magyar hangja, de persze hogy mindenhol csak a harmadik verzió van fent) , nincs valakinek ötlete? Esküszöm még fizetnék is érte.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#5) nghost


nghost
tag

úúú, a kedvencem a Pszichoaput akarom! I-II. :D

.. és természetesen a barkácsolós epizódok

[ Szerkesztve ]

Script Kiddies Do What They Do Best: Infect Themselves / The only man who gets his work done by Friday is Robinson Crusoe..

(#6) vimes válasza nghost (#5) üzenetére


vimes
senior tag

Nekem meg az a rész, amikor Las Vegasban vannak, és Al egy csaj godzillával küzd, hogy 10 000 dolcsit szerezzenek. A legjobb rész, mielőtt kivégzi a nő :D "Nem tudok mozogni, valaki lőjén le" és a végső csapás előtt az a fej, amikor azt mondja, hogy "Jóccakát!" :DD :DDD mindig könnyesre röhögöm magam :)

Szerk.: lol, azt hittem láttam az ésszes részt, de most találtam egy olyat, amit még nem :DDD király

[ Szerkesztve ]

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#7) mickemoto


mickemoto
őstag

Az a momentum melyik epizódban szerepelt amikor Al a tv-be hajítja a távirányítót?

(#8) vimes válasza mickemoto (#7) üzenetére


vimes
senior tag

Nem tudom, de meg nem lattam, szoval engem is erdekelne :D

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#9) koxx


koxx
MODERÁTOR

Legjobb sorozat evör

:DDD

(#10) mickemoto válasza vimes (#8) üzenetére


mickemoto
őstag

S09E21,az a rész amelyikben új hivatalos no ma'am sört választanak. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.