Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vidotom


vidotom
kezdő

Tehát megy a fiókba az összes, és évente egyszer-kétszer fogják használni az eszközök túlnyomó többségét. Remek, erre is érdemes volt közpénzt költeni. Osztották volna inkább szét a háziorvosok és / vagy kardiológiai intézetek közt, hogy küldjék haza a betegekkel, akik tényleg használnák is, és hasznát is vennék.

(#2) INGJOKE válasza vidotom (#1) üzenetére


INGJOKE
veterán

Hidd el én labdarúgó jv vagyok, nem állsz messze a valóságtól. Kb egy hónapja már kiküldtek ezzel kapcsolatban egy pár soros tájékoztatást, de kb senkit nem érdekelt a dolog. :D
Júliusban lesz az országos és megyei teszt is kíváncsi vagyok láttok-e majd élőben ilyet... jah és ha lesz akkor kb tudja-e majd valaki hogy hogy kell használni... :D

(#3) hemaka


hemaka
nagyúr

Tehát így edzés közben lehívják random jóskát, hogy tesztelje le magát? Tök életszerű. 😂

(#4) vidotom válasza INGJOKE (#2) üzenetére


vidotom
kezdő

Valahogy sejtettem, hogy koncepciótlanul kerül ez is megvalósításra. A kezdeményezés értékelendő. De pont annyit ér az ötlet, amennyit kiviteleznek belőle. A tervezett felhasználási mód leírása már előrevetítette, hogy esetleges az ötlet, és még el se gondolkodtak rajta, hogy ténylegesen hogyan fogják használni a készülékeket.

Ne legyen igazam...

(#6) voyager4.4


voyager4.4
senior tag

Hjaj, ha egyszer mondjuk az ökölvívásba fektetnének ennyi pénzt mint a drámatagozatosainkba.

no fate but what we make

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.