Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) saelin


saelin
veterán

Kár hogy a Sony és az MS nem foglalkozik ilyen egyedi példányok gyártásával. Én biztos vennék egy ilyet pl Ps5-ből, mert vagy 10 évig elég szokott lenni ugyan az a hardver. Annyira nem vagyok otthon benne, de kétlem hogy olyan sok karbantartást igényelne egy ilyen hűtés, amit egy átlagabb user ne tudna időnként megcsinálni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2) oriic válasza saelin (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha rendesen össze van rakva, akkor szerintem zéró karbantartás kell ehhez. Max a ventiket és a bordát néha portalanítani. (Persze évekkel később a szívattyúval lehetnek gondok, de ez sem biztos egyáltalán)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Nagyon szép, mondjuk egy ps4 pro szerintem nem igényel ekkora felhajtást. Egy sima nagyobbacska hűtô is teljesen megfelelne a célnak.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) - = Zk = - válasza GodGamer5 (#3) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ahogy nézem a konzolgen hw változásait, egyik sem...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

legszívesebben én is átépíteném a PS4 Pro-t valami normális hűtéssel mert brutális, hogy milyen meleg és hangos tud lenni, néha olyan mint egy helikopter...ekkora teljesítményhez kicsi az a ház, és a szellőző nyílások is.
(anno a Sony a dizájnra gyúrt nem a hűtésre sajnos)

(#6) waccamár válasza HELLAFLUSH (#5) üzenetére


waccamár
senior tag

Ne is mond, én már 3X újrapasztáztam. Legutóbb egy Noctua NT-H2-vel amit ajánlottak az MX4 helyett. Egy fokkal jobb egyelőre 2 hét után, de tényleg csak egy fokkal.

(#7) Wesder válasza HELLAFLUSH (#5) üzenetére


Wesder
félisten

Nagyobb mint egy One X, úgyhogy nem a hàz a hibàs, hanem a szar paszta, meg ventillàtor, amivel dolgozik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.