Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoeYi


JoeYi
őstag

ki a keveset nem becsüli... :) sokan fel karjukat adnák egy rekesz kóláért :D Amúgy lehet inkább megtartották maguknak azt a pár millió forintot a szervezők

(#2) marcipunk


marcipunk
tag

én is részt vettem a versenyen csapatban, már nem is emlékszem melyik fordulóban, még a nyeremény közelében sem voltam:) (300ból 74. helyezés).
azt gondolom, hogy ide szórakozásból, és/vagy bizonyítási vágyból megy az ember, kevesen indulhatnak úgy el, hogy a győzelemre játszanak. tapasztalatnak, élménynek nem volt utolsó.
de az ital árak tényleg gázok voltak.
egyébként nem úgy volt, hogy a legvégén azért nagyobb nyeremények lesznek?

röff!

(#3) kagyula


kagyula
aktív tag

Milyen eredménnyel zártatok?
Tényleg idegesítő dolog, de csak ha az ember valami értelmes helyezést elér, különben szinte mindegy hogy mit nem nyer.
Látom a fogyasztó védő homár is kapott egy példányt :DDD

Legyen minden, sokszor.

(#4) Polacheck válasza kagyula (#3) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nem értünk oda a döntőbe. Igazából az bánt, hogy hogy mernek ilyet megtenni a versenyzőkkel, hogy mernek így az emberek közé kiállni.

Ja, kapott, mert ott többen olvassák. A kommentek meg a bevezető stílusa viszont tipikusan homárosra sikerült.

less qq more pewpew!

(#5) Vandit. válasza Polacheck (#4) üzenetére


Vandit.
addikt

Éreztem, hogy itt is publikációt kap. :DDD

Amúgy szerencse, hogy nem mentünk tovább, mert csak az agyunk szállt volna el és tömegboksz lett volna, miután elkezdjük feldugni a seggükbe a zsetonokat és az újságot( azt az egyet, ami járt 10 embernek ;] ).
Hogyan gondolják, hogy egy csapatnak, ami 10 főböl áll adnak 1 darab elfőfizetést és egy 100 darabos zsetonkészletet. Biztos nem futotta volna többre nekik. :( Ez őket minősíti teljes mértékben.
ÉS nem volt ez nnyira freeroll ám, mert az FHM-t nem ingyen adták ám és az Everestre regelés is kötelező volt. Arról nem is beszélek, hogy a tegnapi Everestes freerollra rossz kódot adtak meg, mert nekem nem fogadta el.

Szerk: Homáron már olvastam. :K

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6) Polacheck válasza Vandit. (#5) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Csekk index főoldal :)

less qq more pewpew!

(#7) Kickass


Kickass
őstag

Itt alapvetően az FHM követett el kommunikációs hibát, illetve elrontotta ezt a szisztémát, alapvetően ez az egyéni verseny csapatbajnokság köntösbe öltöztetve. nem tudom miért és milyen indokból találták ezt ki, hülye húzás volt. Ha megnézitek az egyéni nyereményeket, hozzák a színvonalat, ahhoz képest amennyire ez csapatversenyként lett promotálva ez a része azért eléggé gyerekcipőben járt. Másrészről a körités miatt fanyalogni szintén badarság, egyrészt konkrétan nem freerollként lett meghirdetve, másrészről ugye senki nem hitte azt, hogy mondjuk külvárosi vagy nagyker árak várják majd a helyszinen. Mi is részt vettünk, sajnos nem jutottunk tovább annak ellenére sem h a csk benne volt az első 60-ban illetve egy másik tag is, sajnos voltak tagok akik elég hamar kihullottak így esélyünk se maradt. :( Mindenesetre ez a csapatos dolog nem rossz kezdeményezés, megfelelően motiváló nyeremények esetén, jövőre is szivesen elmennék.

(#8) sleve válasza Kickass (#7) üzenetére


sleve
tag

Konkrétan freerolként lett meghirdetve. Azért öltöztették csapatbajnokság köntösbe mert az előző egyéni versenyük blama volt.

A tudás hatalom, a tudatlanság áldás.

(#9) Kickass válasza sleve (#8) üzenetére


Kickass
őstag

Igen tényleg ingyenesként lett meghirdetve, de aki sajnál 800Ft-ot a pokerre annak fölösleges is foglalkoznia vele. :D Utóbbival egyetértünk, csak az a baj hogy így is blama lett, bár a szervezéssel nem volt gond (voltam már olyan freeroll-on ahol az előzetes reget semmibe vették meg legalább 2-3 órát késett...na mind1.

(#10) twollah


twollah
nagyúr

Mekkora RTFL!

Kis orszag, kis nyeremeny.

(#11) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Ilyen méretű versenyen tényleg szégyenteljes ez a nyeremény...

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#12) adalbert1 válasza Vandit. (#5) üzenetére


adalbert1
veterán

Végül is ha szétosztják az fejenként 10 db zseton, azzal már lehet chiptrickezni. ;]

Amúgy meg tényleg lol, olvastam az akadémián és itt a ph!-n is.

(#13) Vandit.


Vandit.
addikt

Érdekes irányba ment a téma a Homáron. :U

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#14) adalbert1 válasza Vandit. (#13) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát csak beleolvasgattam, de a homár mindig is az idióták gyűjtőhelye volt, annyi mulatságosnak szánt baromságot még nem olvastam sehol kommentként mint ott.

(#15) Vandit. válasza adalbert1 (#14) üzenetére


Vandit.
addikt

Most éppen "a póker, mint munka" a téma.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#16) gtamate2


gtamate2
veterán

kölcsönadjátok egymásnak az fhm-t a 10 ember ;] ;] az utolsónak lesz a legrosszabb mert ragadni fognak nagy valószínséggel a lapok :C
felháborító egyébként amit műveltek..nem tudom hogy képzelték ezt :(

[ Szerkesztve ]

*Sn0w

(#17) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Mi az az FHM ? :F :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#18) Jégkokó


Jégkokó
veterán

FHM et csak akkor veszek, ha ilyne rendezvényeken osztogatják, amugy meg 1 FT ot nem adnék érte, mert nem ér az egész ujság semmit. A tartalmomn egy nagy 0 és a csajok is agyon vannak photoshopozva.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#19) adalbert1 válasza philoxenia (#17) üzenetére


adalbert1
veterán

Az öreg k*rvák magazinjából (ökm) kiindulva talán fiatal húsok magazinja? ;]

(#20) adalbert1 válasza Vandit. (#15) üzenetére


adalbert1
veterán

Hmmm, akkor lehet hogy ránézek, amelyik hozzászólásokat elolvastam ott még a szokásos sz*rrágás ment (a la Batz papucs és társai).

(#21) concret_hp válasza Kickass (#7) üzenetére


concret_hp
addikt

csináltak ezek már csapatversenyt, "kicsit" komolyabb díjazással.
mi pl. 7ek lettünk 450 csapatból. kis mákkal 3. ak vagyunk. kicsit több mákkal 1-2.

az 1. ilyen verseny díjazása:
1. díj: 6 napos wellness pihenés a Hotel Residence****-ben Siófokon 20 fő részére (10 szoba). www.hotelresidence.hu
2. díj: 10 db Panasonic Házi mozi rendszer SC-HT545W (fogy. ár: 87.000 Ft) és 10 db James Bond DVD
3. díj: 10 db Póker csomag: Oakley MP3-as napszemüveg és sapka (fogy ár: 60.000 Ft)
4. díj: 10 db 50.000 Ft értékű PLAYERROOM'S vásárlási utalvány
5. díj: 10 db 150 darabos zsetonkészlet (James Bondos) és 10 db Samsung MP3 (YP-V2X) + 1 db Cartamundi pókerasztal
6. díj: 10 db Győr wellness hétvége (2 éjszaka)(20 főre - 10 szoba)
7. díj: 10 db Big Ben Játékkupon és vacsora meghívás (30.000 Ft értékben)
8. díj: 10 db borválogatás (érték (20.000 Ft / válogatás)
9. díj és különdíj: 10 db előfizetés Sanoma lapokra ( 4 különböző lapra, mint például FHM, National Geographic....)

azért ehhez képest egy 800ft-s "zsetonkészlet" meg pár újság elég szánalmas, tekintve, hoyg nagyon óvatos becsléssel is fájt nekik ez a móka vagy 25 misiben :U

Polacheck:
hány helyen jelent meg? :))

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#22) Vassili


Vassili
tag

Kiváncsi lennék kinek a zsebében kötöttek ki a szponzori pénzek.... :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.