Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yutani


Yutani
nagyúr

Tényleg le kellett vágni az y-t a végéről? De béna... :U

#tarcsad

(#2) shteer válasza Yutani (#1) üzenetére


shteer
titán

így olcsó - egy kis nitróval letörölgetik a meglévő készletről az Y-t ;]

..szerintem jónak tűnik

(#3) *Tata*


*Tata*
senior tag

Így elég furcsa neve lesz. :DDD

(#4) h1mpi válasza *Tata* (#3) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nemhogy GalaxyKAFA lett volna a neve :DDD

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#5) BeLucZ válasza h1mpi (#4) üzenetére


BeLucZ
addikt

Szerintem maradhatott volna Galaxy simán az egész, ezt a nevet úgyis mindenki ismeri, ez a Galax irtó béna

(#6) cimabue


cimabue
tag

Pfff... Nagyanyám, és a G(UTT)ALAX.... Jön majd a PANASONI, esetleg a SHAR is? :U

(#7) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Mi következik? Prohardve?

(#8) Male válasza Yutani (#1) üzenetére


Male
nagyúr

Kb mintha valami hamisítvány lenne... nem tudom ki találta ezt ki, és mit kapott érte... lehet, hogy csak elgépelték az összevonós döntésnél, aztán akkor már így maradt :D

A KFA2 volt ez európai? Most mi nem Európa vagyunk, vagy itt valami zavar van? Mert a Galaxy ismert név itt, de a KFA2 nem igazán.

(#9) antikomcsi válasza h1mpi (#4) üzenetére


antikomcsi
veterán

Vagy ennyi erővel KAxy. :DDD

(#10) F34R válasza antikomcsi (#9) üzenetére


F34R
nagyúr

=shit?

(#11) cannibal válasza F34R (#10) üzenetére


cannibal
senior tag

Nem, Lajos!

(#12) oraihunter


oraihunter
aktív tag

Ha már megváltoztatták akkor elég ötlettelen volt a bagázs az tény.
Ez olyan mint a változtattak volna, meg nem is. Pont mint a mesében. Hoztam is meg nem is.... :DDD

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#13) sutyi^


sutyi^
senior tag

Mint valami olcsó hashajtó vazzeg.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#14) #31600896


#31600896
törölt tag

Ha tovább szűkül a VGA piac jönnek az új Gala kártyák, végül már csak G néven fognak futni. :DD

(#15) ROBERTOH válasza Male (#8) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Pont nemrég futottam bele Galax márkájú videókártyába: tényleg azt hittem, hogy egy Galaxy hamisítvány :DD Úgyhogy szerintem is szerencsétlen a névváltoztatás. (és most hallottam először a KFA2 márkanevet)

ez a kedvenc aláírásom

(#16) Fred23 válasza #31600896 (#14) üzenetére


Fred23
nagyúr

Legvégül marad a Pali. :D

(#17) Raymond válasza Fred23 (#16) üzenetére


Raymond
félisten

Jo kis necro :)

De arra legalabb jo hogy lassuk a KFA2 markanev megszuntetesebol a harom ev alatt se lett semmi, sot Europaban az utobbi egy-masfel evben sokkal jobban nyomulnak mint a hir idejeben harom eve.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#18) Deer76


Deer76
aktív tag

Én most vettem új KFA2 3050-es kártyát itt Magyarországon.

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.