Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) burgatshow


burgatshow
veterán

Nem igazán jött át az írás mögött rejlő ideológia :U , de egyébként mint írás nagyon tetszett... :)

(#7) DarkByte válasza burgatshow (#1) üzenetére


DarkByte
addikt

Örülök hogy nem vagyok egyedül. :D Maga az írás nekem is tetszett, hangulatos. Viszont nem tudom mit bújtattál álruhába.

(#8) hcl válasza burgatshow (#1) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát engem is megpróbáltak párszor kikészíteni az előző melóhelyemen... Kemény volt de "megérte" mert már vége van, de tapasztalat...

Mindenhol vannak olyan seggfejek akik azon élik ki magukat hogy a náluk gyengébbeket (pl. kisebb pofával rendelkezőket) osztják + szívatják. Ezúton is gratulálok nekik.

Mutogatni való hater díszpinty

(#9) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

És mióta tudtátok, hogy leépítés lesz? Persze nem hivatalosan (mert legtöbbször, a hivatalos bejelentés már csak akkor jön, amikor már le van osztva ki megy) hanem pletykaszinten. A leépítés első hírére mindenkinek vad álláskeresésbe kellett volna kezdenie. Egyrészt lefoglalja magát az ember, valami aktívat csinál, nem azon agyal egész nap, hogy "Úristen, mi van ha én leszek az!". Másrészt meg lehet, hogy jobbat talál és magától megy el. A töbiek meg még meg is köszönik. Egyébként is érdemes monitorozni a piacot évente 1-2-szer. Persze egy kezdőnek jóval kevesebb lehetősége van.

Nekem speciel szerencsém volt a 9/11 utáni visszaeséskor kerültem lapátra. De rendes volt a főnököm, keresett másik projektet, de nem volt ami tetszett, közben átraktak 4 órába, hogy tovább maradhassak, végül már be se kellett járnom. Szóval rengeteg időm volt állást keresni.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#10) talina


talina
csendes tag

Az a kérdés, hogy ki mit tenne a kismatróz helyében. Én jártam hasonlóan ujj-nyomorgató cipőben. Engem nem kellett küldeni a csónakba. Mentem magamtól. Akkor, amikor én döntöttem... A jó szél pedig megfelelő partra sodort.

(Fú, de király vagyok, nem?) :C

Nem rossz az írásod, egyébként! :R

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn!

(#11) Thunderzolee

Csatlakozom t|-|om! gondolataihoz. Az írás viszont nagyon jó! :R

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#12) Eastman


Eastman
őstag

Nincs különösebb "ideológia" aminek át kellett volna mennie. Hajózunk együtt az élet óceánján egy konzervdobozban. Egy ifjú kollégám történetét meséltem el - igaz - aki most nehéz helyzetben van. Én - a feldobott pénz - döntöttem és segítséget kértem - helyette - a főnökeimtől. Arra kértem őket, hogy ne most bocsájtsák el mikor családi zűrben van, hanem később.

Nincs célom az írással, csak kiszakadt belőlem. Az írás lehet, hogy "jó" - köszönöm az elismerést, a történet sajnos nem. :(((

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#13) hcl válasza Eastman (#12) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Engem inkább az idegesít amit az előző hsz.-ban írtam.
Gyengébbeket miért kell szekálni? Izélgassa az erősebbet, az a nagy tett...

Mutogatni való hater díszpinty

(#14) Thunderzolee válasza Eastman (#12) üzenetére

...áááááá, így már értem.

Mindenesetre nagyon jól megfogalmaztad az egészet. :) :R

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#15) Eastman válasza hcl (#13) üzenetére


Eastman
őstag

...mivel sajnos nincs elég munkánk, jelen esetben unalomból - a válasz a kérdésedre.

...hogy egy kicsit világosabb legyen a kép:

A valódi helyszín: ---> egészségügy.

A "kis matróz" a csapatban: ---> Egy nagyon kedves kolléganőm aki bár kicsit ügyetlen, csupaszív és nyílt, őszinte mosolygós emberke. ...volt.

Ugyanis mára már teljesen bezárkózott az őt ért atrocitások miatt.

Az "Adjatok egy kötelet! Rákötöm a nyakára és végighúzom itt az utcán!" így ahogy le van írva, a fülem hallatára az "elsőtiszt" szájából elhangzott. :(( :(( :F

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#16) Pukkancs


Pukkancs
tag

Wáov, egy tengeralattjáróban szolgálsz? És milyen a kaja? :DDD
Egyébként ez elég dúrva, főleg a nyakas, végighúzom a hajón dolog, de ez sajnos így szokott lenni, az emberek felfelé nyalnak, lefelé taposnak.

(#17) hcl válasza Eastman (#15) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Sajnos olyan helyen is megy ez ahol van elég meló. Legalábbis abban nálunk (legtöbbször) nem volt hiány.
Amikor meg nem volt elég munka :) akkor meg folyt a net :D

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.