Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

v2.2,Word álltal lektorálva,tördelve,javítva :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) sK0t válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


sK0t
tag

Üdv.!
Mennyibe került ez a kis akció ?

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi.

(#3) KillHates


KillHates
nagyúr

Jó tudni, hogy az iPON-osok ilyen rendesek! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4) - = Zk = - válasza sK0t (#2) üzenetére


- = Zk = -
félisten

NULLA forint!

KillHates:sok számtech boltba betértem már,de őket találtam a legrendesebbeknek...Örülök neki,hogy ilyen korekt csapat dolgozik ott!:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) Tim82 válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem eléggé...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6) RexpecT


RexpecT
addikt

Tényleg rendesnek tűnnek!

Egy napom AZ iponban.

(#7) - = Zk = - válasza Tim82 (#5) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mit javítsak?:R

RexpecT:javítottam:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8) WesTM


WesTM
senior tag

Cimborám, remélem lassan véget ér a megpróbáltatások sora!!!
Esti msn harcok a a gép nyűgejivel! :DD

Jó írás, és én is kellemeset csalódtam iponban! :R

(Ma lehet nem lesz msn, kötelező frissíteni, de kavar. Dolgozok a problémán. :) )

(#9) - = Zk = - válasza WesTM (#8) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szia Cimbi:R....
beleirtalak tégedis az első két verzióba,de férre nézték nemi identitásomat,ezért kikellett vennem:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10) DemonDani


DemonDani
addikt

A kis tuningos :) Ilyesmit sose feledjen az ember.
Ha valami nem stimmel, gép alapra oszt úgy menjen! ;]
Jó kis összefoglaló, pár képpel feldobhatnád ;)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#11) Tim82 válasza - = Zk = - (#7) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nézzük csak (felületes átnézés):
- mindenhol legyen szóköz a pont/vessző után (és nem előtt)
- "Iponos Kollega" mehetne kisbetűvel, a magyarban nem szokás ilyen esetben nagybetűt használni
- "Jó, akkor nézzük azt, amiért jöttem: a VGA."
- "450Wos" helyesen 450W-os
- "Amig" hosszú í-vel írandó
- biztos, hogy "Physix"? Kell az az "i"? Nem tudom, csak kérdezem, lehet, nekem más ugrik be, mint amiről Te beszélsz
- a "mivel extrán felül" mit akar jelenteni? Ill. értem, mit akarsz mondani, de teljesen magyartalan, valami ilyesmit kellene, hogy "az elvárhatónál jóval több" vagy hasonló
- "állandóan le áll!" -> leáll a helyes.

Első pillantásra ennyi. Félre ne értsd, a stílusod nem rossz, színes élménybeszámoló, csak épp nem sokat ért az a korrektúrázás. ;)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#12) Skizz


Skizz
addikt

Én még csak rendeltem tőlük (elég sok mindent), de gariztatni még nem vittem semmit. Eddig nem volt bajom velük, akkor eztán se lesz valszeg. :)

(#13) DemonDani válasza Tim82 (#11) üzenetére


DemonDani
addikt

OFF
meg akkor már a PhysX nagy X... :DDD ( :N )

ON
Nekem volt már gariztatásom, HyperTX2 ventije amiről tudni illik, hogy 99% gyári hibás... (nem a PWM-es változat arról nem tudok szólni)
Hétfőn vitték Csütörtökön kaptam az újat... 110km-re lakok BP-től. :DDD :R
Persze mivel fizikai sérülés és ventilátorról van szó, elmondták, hogy fizika sérülés esetén a ventilátort nem szokás gariztatni, mivel az jó eséllyel azért keletkezett, mert valami beleért vagy hasonló, de elmondták, hogy megnézik, és majd akkor döntenek.

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#14) Skizz válasza DemonDani (#10) üzenetére


Skizz
addikt

Nem mindig, nálam alapon nem megy a quad. ;] 3ghz-re meg kell rántani alapfeszen hogy stabil legyek, alap frekin, alapfeszen Vista mindig behal. XP nem, de a Vista nem tolerálja az alapórajeleket...furcsa dolog.

(#15) - = Zk = - válasza Tim82 (#11) üzenetére


- = Zk = -
félisten

már csinálom is:R
(de fura,a vesszőzésre a Word nem jelölt hibát.sem betükre,szavakra:Y ..ezekszerint egy Word sem tökéletes? :F )

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16) DemonDani válasza Skizz (#14) üzenetére


DemonDani
addikt

:DDD megalol, ezt normális emberek között ne említsd mert hülyének néznek... (de én is láttam már ilyet, hülyének is néztek... :DDD

Zk egy program sosem tökéletes! (kivétel a Terminátor, vagy Transformers filmekben :K :D )

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#17) - = Zk = - válasza Tim82 (#11) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a leáll,az office 2000-ben nálam:le áll :Y

amit tudtam kijavítottam,ha láttok még valamit,szóljatok.tegyük jobbá a Blogomat:R

Randall1017: :R..hogy hívják a másik Srácot?

DemonDani: fájziksz átírva:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#18) Randall1017


Randall1017
tag

Szép/jó írás! ;)

Gyuri bácsival már én is találkoztam, nagyon segítőkész, korrekt emberke! :K

Nem sírok, csak izzad a szemem

(#19) Tim82 válasza - = Zk = - (#15) üzenetére


Tim82
nagyúr

Sajnos nem, aki a Word ellenőrzésére hagyatkozik, sikeres ember nem lehet. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20) - = Zk = - válasza Tim82 (#19) üzenetére


- = Zk = -
félisten

véégülis...:DDD :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#21) cousin333 válasza - = Zk = - (#17) üzenetére


cousin333
addikt

Ami a hozzászólásaid alapján nálad "szériahiba": legyen a vessző vagy a pont után egy szóköz, előtte meg egy sem. Az írásodban szinte minden létező kombináció felbukkan :). Ha nincs egy szóköz sem, akkor a fórummotor egy szónak veszi őket, és nem tudja rendesen tördelni. Meg olvasni is rosszabb.

A Word meg hasznos, de nem mindenható. Nincs benne minden szó, ezért sokat szabályok alapján akar kitalálni, csak az nem mindig ad helyes eredményt. Azt pedig végképp ne várd, hogy értelmezi a leírtakat. A "le áll" is lehet helyes, csak itt éppen nem.

ui: Sokak szerint az OpenOffice jobb a helyesírás ellenőrzésére, de csodát attól sem szabad várni...

ui2: Már megint... Nem csoda, hogy ilyen lett a cikk, a hozzászólásaidban is rendszeresen előfordul a hiba :B

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

(#22) - = Zk = - válasza cousin333 (#21) üzenetére


- = Zk = -
félisten

értem...köszönöm!
átfutok rajta megint,és javítok amit tudok,vagy a amit hibásnak érzek!..:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23) FLASH_GORDON


FLASH_GORDON
csendes tag

Azért ne dícsérjük agyon az IPON-t, én vettem ott 1066os ramokat és 2.2V-n se akarnak 1066ot menni cl5ön csak 1000et, erre mit szól a tisztelt IPONos emberke; nézzek utána hogy a lapom szereti-e a ramokat..
giga ep35 ds3 - kingston hyperx (mind1 azóta már kib@sztam a kukába a ramokat, többet IPON közelébe se megyek)

P35 - C2D - 2x2 - 4850

(#24) cizoe válasza FLASH_GORDON (#23) üzenetére


cizoe
őstag

Attól mert szar ramot vettél, ne az ipont szidd. Refclockon megy, akkor rendben. HyperXeknek 1gigásnak 2.2 kell, 2 gigásnak 2.25V 5-5-5-15höz.. Ilyenek miatt nem nagyon szoktak visszavenni máshol se semmit.

[ Szerkesztve ]

(#25) kisedi válasza FLASH_GORDON (#23) üzenetére


kisedi
tag

Semmi közöm az IPON hoz, nem védem őket, de a GIGA lapok tényleg válogatósak.
Bárhol vetted volna a Ramokat úgyanúgy szívsz. Én kingston 1066-ossal jártam így. Azóta
ASUS P5Q-t(P45) használok és nincs gondom :) Ha ez esetben az IPON hibáztatod az csak a tájékozatlanságodra utal...

(#26) Jégkokó válasza FLASH_GORDON (#23) üzenetére


Jégkokó
veterán

Furcsa mód nekem sose volt gondom a ramokkal, talán azért mert nem akarom agyonhúzni, hogy a 3dmark2009 2 ponttal többet adjon.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#27) Gerisz


Gerisz
addikt

Nehogy már itt is elkezdődjön ugyan az mint ami itt, mert akkor ez is hamarosan zárva lesz!
Van pozitív van negatív mindenhol. Ugyan úgy mint mindenben jó és rossz!
Szerencsére a jó több!

"bekell vinni a gépet!"
Be kell vinni a gépet!
(még a PH! is aláhúzza pirossal)

[ Szerkesztve ]

(#28) FLASH_GORDON válasza cizoe (#24) üzenetére


FLASH_GORDON
csendes tag

Idefigyelj ha 1066os ramot árulnak és én azért fizetek, akkor nem oylan nagy elvárás, hogy menjen 1066on asszem; ha pedig nem megy, kutya kötelességük lenne kicserélni..

P35 - C2D - 2x2 - 4850

(#29) LordVader80 válasza FLASH_GORDON (#23) üzenetére


LordVader80
senior tag

a fene vigye el, hogy csak 1000-en ment :W legközelebb kérlek ne a kukába tedd, hanem szólj nekem, még aznap elhozom tőled :R

May The Force Be With You!

(#30) xmaas válasza FLASH_GORDON (#23) üzenetére


xmaas
őstag

hogyha a ramok mukodtek rendesen akkor nem Ipon-t kene fikazni hogy nem ugy mukodnek ahogy azt te szeretned hibasztasd a gyartot ...

(#31) FLASH_GORDON


FLASH_GORDON
csendes tag

Védjétek a ganaj IPONt..

P35 - C2D - 2x2 - 4850

(#32) cizoe válasza FLASH_GORDON (#28) üzenetére


cizoe
őstag

Szerintem ha veszel egy jelen esetben részben inkompatibilis hardvert valamihez, nem feltétlen a bolt sara, hogy nem veszik vissza. A ramok különös lények, teljesen összeviszsa képesek működni. Nem az ipont védem jelen esetben, (mert minden más bolt hasonlóan járt volna el szvsz helyesen) csak annyi, hogy ram vásárlásnál érdemes utánanézni, menni fog-e. Na a másik az, hogy 3napon belül simán visszavihetted volna.

Mellesleg ha a ram 1000-et megy istenbocsá az 1066 helyett, illene tudni, hogy ez kb. hibaszázalékon belüli lassulással/gyorsulással jár. Legközelebb megmérem mennyi zsír van a 2.8as tejben, aztán megyek a spárba reklamálni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33) kts88 válasza FLASH_GORDON (#23) üzenetére


kts88
senior tag

Főleg ha CL7-es ramokat vettél :DDD
Már néhányszor vásároltam náluk és eddig annyi volt velük a bajom, hogy karácsonykor a kapuig ért a sor.

[ Szerkesztve ]

(#34) Jégkokó válasza FLASH_GORDON (#31) üzenetére


Jégkokó
veterán

Látszik, hogy fogalmad sincsen az egészről.Gondolom szerinted azért is az ipon a hibás, hogy az 500 gigás vinyó csak 480 giga :C

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#35) - = Zk = - válasza Gerisz (#27) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem azért irtam h dobálozás legyen,hanem csak leirtam a tapasztalatomat.
az hogy a Fórumtársaim leírják véleményüket,arról nem tehetek.(De örülök...)
Én kifejezetten az ÍRÁS miatt tettem fel.olvasni,véleményezni az ÍRÁST(szöveg értelmezés szempontjából),és segíteni a szöveg javításában.jobbá tételében!!
:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36) FLASH_GORDON válasza cizoe (#32) üzenetére


FLASH_GORDON
csendes tag

A lap támogatja a KHX8500D2K2 ramokat, de ha nem támogatná akkor meg sem nyikkana vele a gép..
A másik pedig (nem én állok kapcsolatban se nagykerrrel se gyártóval) ők kereskednek vele garit válllalnak rá, nem működik úgy ahogy kellene, továbbra is fenntartom kutya kötelességük lett volna kicserélni..

P35 - C2D - 2x2 - 4850

(#37) Skizz válasza Jégkokó (#34) üzenetére


Skizz
addikt

Nincs mese, 20 giga a haszon. :DDD

(#38) FLASH_GORDON válasza Jégkokó (#34) üzenetére


FLASH_GORDON
csendes tag

Nagyon humor

P35 - C2D - 2x2 - 4850

(#39) Ra3


Ra3
őstag

Én már elég sok mindent rendeltem az ipontól neten, jók vele a tapasztalatok, minden ismerősnek őket ajánlom, sőt a céghez is onnan hozatom a dolgokat. A garanciális ügyintézés is teljesen korrekt, eddig csak 2 ilyen eset volt, de mindig gyorsan, korrektül megoldották.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#40) - = Zk = - válasza FLASH_GORDON (#36) üzenetére


- = Zk = -
félisten

"A lap támogatja a KHX8500D2K2 ramokat, de ha nem támogatná akkor meg sem nyikkana vele a gép.."mikor vettem a mostani deszkámat a Crucial ram nem szerepelt a kompatibiltási listán...és mégis müködik! GA MA-790X DS4

nemtudom a Te eseted mikor történt, de én a cuccaimat közel fél éve vásároltam náluk, és felvan tüntetve a garipaíron, hogy csere nincs! Egro ha valami nem gömbölyü, ők csak elküldik gariztatni!Ha az adott szituáció megköveteli...:R
igyvolt ez az én X2-esemmel is....

(#41) Gerisz: :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41) Gerisz válasza - = Zk = - (#35) üzenetére


Gerisz
addikt

De nincs is ezzel baj! Jó dolog én is elolvastam(olvasok is sok írást), mert írni lusta vagyok (meg időm is inkább olvasásra fordítom)!

FLASH_GORDON: Azért nem kellene ennyire "pattogni"

kts88: Az nem a Kingmaxnak van?
HyperX-ben nem hinném!

(#42) FLASH_GORDON


FLASH_GORDON
csendes tag

jó mind1 én máár lemondtam erről rég, csak volt egy ilyen tapasztalatom, gondoltam leírom.
de ugylátom a sok lobbista köcsög midnenhol beugat

P35 - C2D - 2x2 - 4850

(#43) Skizz válasza FLASH_GORDON (#42) üzenetére


Skizz
addikt

Csípi a pelus a segged kisfiú? Sírd ki magad anyuci vállán aztán kérj egy új ramot szülinapodra, minket meg hagyj békén ezzel a sok f@ssággal.

(#44) FLASH_GORDON válasza Skizz (#43) üzenetére


FLASH_GORDON
csendes tag

ap@d f@szát te senkiházi azért mert én leírom a tapasztalatom, hogy be lettem huzva; a f@szt kell szövegelni

[ Szerkesztve ]

P35 - C2D - 2x2 - 4850

(#45) kts88 válasza Gerisz (#41) üzenetére


kts88
senior tag

[link]
A KHX8500AD2K2/4G típusú valóban 1066-os és CL7. Az ipon is árulja, de fel van tüntetve az időzítése is.
De KHX8500D2K2 az valóban cl5-ös és 1066-os.

(#46) raskolnikoff válasza Skizz (#37) üzenetére


raskolnikoff
őstag

lol

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#47) Csakénvagyok válasza FLASH_GORDON (#44) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ez egy Ippont ért ;]
szerk: Link.

[ Szerkesztve ]

(#48) Gerisz válasza kts88 (#45) üzenetére


Gerisz
addikt

sry! :R

FLASH_GORDON:
Ilyen stílussal nem leszel hosszú életű ezen a fórumon!
Ki lehet fejteni a véleményét az embernek, meg elmondhatja a tapasztalatait is!
De így reagálni!

(#49) FLASH_GORDON válasza Gerisz (#48) üzenetére


FLASH_GORDON
csendes tag

nemérdekel az életem ph-n..
másik: én normálisan írtam le, az más kérdés hogy hogyan reagáltak rá egyesek

[ Szerkesztve ]

P35 - C2D - 2x2 - 4850

(#50) skype válasza Gerisz (#48) üzenetére


skype
tag

Jó a duma Flash, csak egy kicsit durva!!! 8-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.